Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NHoumrP - Profil | Út 21.9.2010 20:37:17

Knapík >> je pravda, že jsem ho našel jen dvakrát

    Nyvana - Profil | Út 21.9.2010 20:30:23

    Hojky kluci houbařský:-))

      Npavel68 - Profil | Út 21.9.2010 20:29:00

      HoumrP >> Žehlíš slušně,pravda o)

        NKnapík - Profil | Út 21.9.2010 20:28:30

        HoumrP >> nejen krasavec, ale i vzácnost !

          NHoumrP - Profil | Út 21.9.2010 20:12:23

          pavel68 >> za co ?

          Tak jeden krasavec...

            NKnapík - Profil | Út 21.9.2010 20:07:34

            HoumrP >> při opakovaným použití je možná i nakrájíš na sušení :-)
            mně se líbí, prima nápad

              Npavel68 - Profil | Út 21.9.2010 19:57:34

              HoumrP >> První varování ...bez smajla ...

                NHoumrP - Profil | Út 21.9.2010 19:46:31

                Mám nové swingery :-)

                  Npavel68 - Profil | Út 21.9.2010 19:31:53

                  Bláža >> Já chci maso - už to nemůžu ani vidět.Taky jsem byl vraždit - viz.ML.

                  Ale jehněčí to nejni - Yeňýk má slušně nakročeno do ignorace ...o)

                    NGe-MA - Profil | Út 21.9.2010 19:22:19

                    pavel68 >> to asi nepřežiju:-)

                      Npavel68 - Profil | Út 21.9.2010 19:21:28

                      Ge-MA >> Pro příště o))

                        NBláža - Profil | Út 21.9.2010 19:14:39

                        pavel68 >> Právě jsem sežral řízky z bedel a dvou masáků. Víc jich nebylo.....

                          NGe-MA - Profil | Út 21.9.2010 19:00:53

                          pavel68 >> no jo no)))))

                            Npavel68 - Profil | Út 21.9.2010 18:59:30

                            Ge-MA >> Pochvalu jsi nedostal jen kvůli "ůplně"....

                            Na to má kopyrájt Kolybřýk o)

                            Tuž se.

                              NGe-MA - Profil | Út 21.9.2010 18:13:38

                              Rostou asi ůplně všude

                                Nx.v.a.s.a - Profil | Út 21.9.2010 11:29:27

                                smradzjzd >> díky,pravák je pravák:-)U nás musíš znát dobře les,abys je našel....a já mám asi to štěstí:-)

                                  NY@rin - Profil | Út 21.9.2010 11:20:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jeden "macíček" ze včerejšího odpoledne a jak tady někdo píše, nějaká ta "žabina" navrch. I když jsou noci chladné, zdá se, že ještě porostou.

                                    Npavel68 - Profil | Po 20.9.2010 20:40:21

                                    Dejv >> Mno to tě ale napadnout mělo šupido - kdo z nás uvidí live tamní houby ???

                                    Takže jsi f tom za trestnou flanděru a to jsem vyjímečně milosrdný o))

                                      NDejv - Profil | Po 20.9.2010 20:38:31

                                      pavel68 >> to mě nenapadlo, rostla si tam v pádském bahně, tak jsem ji blejsknul..:-)

                                        Npavel68 - Profil | Po 20.9.2010 20:22:24

                                        Dejv >> Měls jednu plodnici otočit bych viděl i spodek a nohavici o)