Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

pavel68 - Profil | Po 20.9.2010 20:20:37

karel/ >> Mno vo to Kájo SE.re.š víc o)))

Edit - nevím,jestli na to najdu odvahu,ale rád bych to prubnul.Začínají růst Pavučince o)

    karel/ - Profil | Po 20.9.2010 20:17:12

    pavel68 >> Jinak těch ryzců peprných v lese kam chodím roste taky dost.Když to tak tady čtu začíná mě svrbět pánev:-)))

      Dejv - Profil | Po 20.9.2010 20:10:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      pavel68 >> tady máš jednu Italskou žabinu..:-))

        karel/ - Profil | Po 20.9.2010 20:10:06

        pavel68 >> Né Pavle,včera jen 4 kousky:-(

          pavel68 - Profil | Po 20.9.2010 20:08:42

          karel/ >> SE,re,š................. o))

            karel/ - Profil | Po 20.9.2010 20:07:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pánové včera jsem byl taky v lese a nějaký ryzce jsem taky našel:-)))

              pavel68 - Profil | Po 20.9.2010 20:05:31

              Bláža >> Tam jich bylo na vozejk za auto o)

                Bláža - Profil | Po 20.9.2010 20:01:37

                pavel68 >> Hlavně je hojnej....., ale já ho nesbírám..... teda zatím. ;o)))

                  pavel68 - Profil | Po 20.9.2010 19:34:43

                  Bláža >> Čéče Blaženo je to von .........

                  Ten poslední odstavec zní zajímavě,asi prubnu ... o)

                    Bláža - Profil | Po 20.9.2010 19:30:33

                    pavel68 >> http://www.naturfoto.cz/ryzec-peprny-fotografie-120​36.html


                    Teď mi o něm říkal kolega v práci, že ho jeho děda peče jen na kamnech a osolí a sype kmínem, a delikateska. Je nepepřit, je už pikantní sám o sobě...... ;o)))

                      pavel68 - Profil | Po 20.9.2010 19:24:58

                      Bláža >> Ty jo - víš že nevím ? Asi je,nemám je najetý - jenom ty jedlý o))

                        Bláža - Profil | Po 20.9.2010 19:19:03

                        pavel68 >> To je peprný ?

                          BuBu99 - Profil | Po 20.9.2010 18:35:07

                          Worm >> nevíš co je dobry.)))) a to houby skoro nežeru jen smaženy obalovany :-))) nebo ryzce

                            yvana - Profil | Po 20.9.2010 18:22:39

                            Worm >> Já bych to do huby nevzala ani z velkou jistotou.Pavlík zná houby,ale já radši jenom co znám sama:-))

                              Worm - Profil | Po 20.9.2010 18:20:14

                              yvana >> Aho :o)))Já bych to do huby vzal,ale s malou nejistotou...i když Pavel,ty houby má fakt najetý....

                                yvana - Profil | Po 20.9.2010 18:19:05

                                Worm >> Hojky já taky myslela,že je to pršifkaaaaaa

                                  yvana - Profil | Po 20.9.2010 18:18:31

                                  pavel68 >> No máš toho moc.

                                    pavel68 - Profil | Po 20.9.2010 18:18:06

                                    Worm >> Je to jeden v Ryzců o )))

                                      pavel68 - Profil | Po 20.9.2010 18:17:40

                                      yvana >> Hoj Ivčo - kouknu až vyřídím poštu a reakce,člověk tu den nejni a má tu toho o))

                                        Worm - Profil | Po 20.9.2010 18:17:17

                                        pavel68 >> Taková prašifka...a ty tomu říkáš ryzec???Blázne :o)