Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Npavel68 - Profil | Po 20.9.2010 18:16:38

A než jsem vylezl z houští,madam měla na zemi tohle - chodila jen okolo něj,já přinesl tři a ona ... o)))

    Nyvana - Profil | Po 20.9.2010 18:16:23

    pavel68 >> Hojky Pavlíku,zase další úlovky.Jo podívej se do plkárny.

      Npavel68 - Profil | Po 20.9.2010 18:15:16

      Jeden poněkud větší ryzec,co mi stál za fotku - ten vyhazovák není žádná kudlička o)))

        Npavel68 - Profil | Po 20.9.2010 18:12:48

        Uf - včera to bylo poněkud hektické - dopoledne u vody a po obědě s madam v lese,potěr zůstal u babi,takže večer k tomu návštěva přátel,co se kapku protáhla,takže jsem mašinu včera ani nezapnul ...

          Nsmradzjzd - Profil | Po 20.9.2010 15:31:49

          x.v.a.s.a >> krasavci.
          Konečně sem dal taky někdo pořádnou fotku houby, jinak by si člověk myslel, že se zde jen všichni předhání, kdo sežere větší žabinu.

            Nbrach - Profil | Po 20.9.2010 13:10:10

            b.gun >>
            Pěkně jsi se zasnil - chválím.....

              Nb.gun - Profil | Po 20.9.2010 10:46:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              brach >> Trochu atypicky vylejzala (a sní ještě tři malinké) přímo z mechu, za normálních okolností bývá k nalezení na kořenech, pařezech apod. Jen je škoda, že rostla na světlém úseku, takže ta její tyrkysová barva byla lehce vybledlá a tolik nevynikla, a i ty šupinky na klobouku už jsou včudu. Ideální na fotku by byla z tmavšího lesa, samostatně rostoucí z pařezu, aby se neztrácela v zeleném pozadí, o pár dní mladší, lehce přivřený klobouk, šupinky po celém klobouku a pár drobných kapiček rosy k tomu ... no nic, jsem se zasnil ...

                Nyvana - Profil | Po 20.9.2010 10:44:44

                b.gun >> No já radši ty co opravdu znám.

                  Nb.gun - Profil | Po 20.9.2010 10:39:34

                  yvana >> Jak píše brach, nestalo by se ti nic, jde o jedlou houbu, i když méně kvalitní a doporučuje se konzumovat ji ve směsích ...

                    Nx.v.a.s.a - Profil | Po 20.9.2010 8:09:43

                    Ještě pár fotek....

                      Nx.v.a.s.a - Profil | Po 20.9.2010 8:02:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Po týdnu kaprařiny jsem se už nevydržel dívat jen na fotky tady a vyrazili jsme s přítelkyní.Les narvaný houbaři,ale naštěstí mé oblíbené místa moc lidí nenavštěvuje.Výsledek absolutní nádhera v podobě asi 300ks smrkových:-)

                        Nyvana - Profil | Po 20.9.2010 7:59:04

                        brach >> To máš pravdu,ale já jak jsem psala ráda chodím na houby,ale musím mít doprovod co je ochotný mě hlídat,páč se všude ztratím:-))

                          Nbrach - Profil | Po 20.9.2010 7:52:07

                          yvana >>
                          Na houby se chodí, aby se něco přineslo - i když to není pravidlem....

                            Nyvana - Profil | Po 20.9.2010 7:40:31

                            brach >> To myslíš vážně?Ty bláho já sbírám radši jenom co opravdu znám,ale vím,že jsou machři na houby a přinesou toho plno co by jiný nevzal.

                              Nbrach - Profil | Po 20.9.2010 7:07:11

                              yvana >>
                              Nic. K houbařovu zděšení je tato jedovatě vyhlížející houba jedlá...
                              (Dobré klobouk oloupat)

                                Nyvana - Profil | Po 20.9.2010 6:58:03

                                b.gun >> Ty bláho tuhle houbu jsem ještě neviděla,co se stane,když by se snědla:-))

                                  Nbrach - Profil | Po 20.9.2010 6:43:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  b.gun >>
                                  Límcovka měděnková - vzorový exemplář...

                                    Nb.gun - Profil | Po 20.9.2010 0:56:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak zas po čase jedna na zpestření zdejší nabídky ...

                                      Nkosvi - Profil | Ne 19.9.2010 19:01:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Něco z dneška.

                                        NJitkagold - Profil | Ne 19.9.2010 14:23:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!