Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Bulda 64 - Profil | So 4.11.2023 14:14:30

Deště to trochu oživily... a ty voňavé podzimky 🙂😋

    F16 - Profil | So 4.11.2023 13:26:11

    Patnáct minut na domácích pastvinách.

      Pstruh27 - Profil | So 4.11.2023 12:50:41

      Pítrsák >> Ahoj. Ja huby pred mrazením vždy blanšírujem - to znamená krátko povarím v mierne slanej vode a následne rýchlo schladím. Výhodou je, že huby výrazne zmenšia objem (miesta v mraziaku nie je nikdy dosť) a zastavia sa prípadné rozkladné (pleseň, hniloba) procesy, ktoré vraj v hubách pokračujú aj po ich zmrazení. U nás vydržia max. 1 rok - viac som nemal možnosť vyskúšať - s manželkou sme hubožrúti a máme ozaj veľkú spotrebu húb (hlavne hríbov Smrekových) - polievky, omáčky, pod mäso, kapustnice a podobne.

        jaka - Profil | So 4.11.2023 11:45:41

        Potomek vyvětranej a pár posledních podzimnich kousků jsme našli.

          rarach - Profil | Pá 3.11.2023 17:46:26

          Letos bohužel naposledy v oranžovem pekle.

            novas32 - Profil | Pá 3.11.2023 5:47:27

            ŠUKI >> a jooo🙈😁

              ŠUKI - Profil | Čt 2.11.2023 19:33:24

              novas32 >> To ti vysvětlí "DRTIKOL" 😉
              Parní hrnec jde mimo můj obor... 😉

                novas32 - Profil | Čt 2.11.2023 19:21:18

                ŠUKI >> Ja mrazim syrove, jen pak rozmrazeni musi byt rychle v horke vode. Ne pomalu. Neni s tim problem.
                Ale zajima me ten parni hrnec. Mam ho taky, jak to v nem delas?

                  Poušťák - Profil | Čt 2.11.2023 18:59:07

                  Pedro1 >> neřeš to 🤣🤣🤣

                    Pedro1 - Profil | Čt 2.11.2023 18:57:50

                    Poušťák >> Čí žena?:-)))

                      Bulda 64 - Profil | Čt 2.11.2023 18:14:01

                      Poušťák >> u nás taky, ale já mám svůj slovník 😅😇

                        Poušťák - Profil | Čt 2.11.2023 18:11:13

                        Bulda 64 >> u nás se říká jak pytel na hady

                          ŠUKI - Profil | Čt 2.11.2023 18:08:57

                          Bulda 64 >> Ale pajšl je už slabší.... 😉

                            Bulda 64 - Profil | Čt 2.11.2023 16:10:19

                            ŠUKI >> když máš hubu jak past na myši, netřeba vakuovačky 🤣🤣👍

                              ŠUKI - Profil | Čt 2.11.2023 12:35:51

                              novič >> Letos přinese "JEŽÍŠEK"... 🤗

                                novič - Profil | Čt 2.11.2023 12:31:41

                                ŠUKI >> Ale kup si jí a řekneš že si jí měl mít dávno věř tomu ☺

                                  brach - Profil | Čt 2.11.2023 9:24:58

                                  Ve sklepě jsem vytáhl skleničku s houbami a koukám na datum - 2019.Skončily v polévce a byly dobré..
                                  Já houby nakrájím, hodím na pánev, podusím ve vlastní šťávě, nacpu do skleniček, zavíčkuji a zavařím při 90°C tak hodinu. Druhý den steriluji znovu a pak jdou do sklepa (do tmy). No a vidíte - po čtyřech letech pohoda.
                                  Do mražáku je také dusím, nacpu do pytlíků se zipem a spotřebuji tak do roka...Hříbky mrazím klidně syrové..

                                    Poušťák - Profil | St 1.11.2023 21:12:30

                                    ŠUKI >> Jj.mochomůrky vydrží dlouho 🤣🤣🤣

                                      ŠUKI - Profil | St 1.11.2023 20:37:50

                                      Bando, nasekám, dám do sáčku, vysaji ústy vzduch, nemám vakuovačku, 😉 a v pohodě!!!

                                        Pítrsák - Profil | St 1.11.2023 20:30:55

                                        Poušťák >> jasný,taky možnost..
                                        Dám vědět až je vyndám a něco vytvořím,jak to vypadalo-chutnalo..