Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Poušťák - Profil | St 1.11.2023 19:57:26

Pítrsák >> žena je dělá v parním hrnci jen na přirodno bez soli,pak je hodí do Vaksi a v pohodě 2 roky na smažení,pod maso i do omáček

    Pítrsák - Profil | St 1.11.2023 19:07:15

    Petr64 >> kamarád kuchař taky mrazí čerstvé a říkal v pohodě..

      Knapík - Profil | St 1.11.2023 18:02:00

      Petr64 >> a navíc se výrazně zmenší objem.

        Petr64 - Profil | St 1.11.2023 17:57:06

        Pítrsák >> Syrových bych se bál,ale jak píše retrívr,tepelně je zpracuju na sádle a vydrží dlouho.

          Pítrsák - Profil | St 1.11.2023 15:39:19

          Plánuji to do půl roku zlikvidovat,tak snad to bude cajk.
          Dušené jsem zkoušel ty byli na rok cca, čerstvé zkouším prvně.

            čolkař,zloch - Profil | St 1.11.2023 14:28:11

            Nic jedlého - kromě hnojníků, jen potěšení pro oko

              Pedro1 - Profil | St 1.11.2023 13:11:39

              Dušené mi rok vydrží, jenom některé druhy (lišky, ryzci, vaclavky, ....) mi přijde, že po delší době (tri mesice) začínají smrdet jako když jsou žluklé.

                retrívr - Profil | St 1.11.2023 12:58:56

                Pítrsák >> Houby mrazím už 50 let. Nikdy jsem je nemrazil syrové. Vždy lehce poudělané , bez vzduchu zmrazené. Bez příchuti. Dělám je jako zbytky ze sušení, odřezky, věší, které nenakládám.
                Ručím za kvalitu zmrazení nejméně 3 roky, starší jsem nepožil.

                  ŠUKI - Profil | St 1.11.2023 12:54:32

                  kolotuk >> Přesně. Nové do a dva balíčky loňských jsem vyhodil !

                    kolotuk - Profil | St 1.11.2023 12:44:53

                    Pítrsák >> mě rok, při teplotě mínus 20 až 22 stupňů. Déle jsem to nezkoušel. Většina lidí nemá šajn kolik má stupňů v mrazáku.

                      Pítrsák - Profil | St 1.11.2023 12:20:07

                      Zdravím.Jak dlouho vydrží na mrazáku vakuované houby?
                      Máte s tím někdo zkušenost?

                        Jessie - Profil | St 1.11.2023 10:25:55

                        Listopadové ráno u vody...

                          Reznik76 - Profil | St 1.11.2023 7:09:04

                          kubah >> já? Já tam nebyl 😁 já sem spal
                          Proč copyrájt 😂

                            kubah - Profil | St 1.11.2023 7:04:56

                            Reznik76 >> :-))

                            Najdi se :-)

                            Foto z FB Jirky
                            ( pěkně mne občas sere těma fotkami plných košů .....)

                              Petr64 - Profil | Út 31.10.2023 18:22:07

                              b.gun >> Dík.

                                hechtmrk - Profil | Út 31.10.2023 17:35:04

                                Mou letošní bídu s houbami narušil první trs hlívy. Hlívoviště mi bylo zničeno pilou, tak alespoň jeden pařez něco vydal. Pokus o ucho vyšel nulou, to sucho to letos zazdilo

                                  kaňka - Profil | Út 31.10.2023 16:21:32

                                  kolotuk >> Není za co se omlouvat , dyť de o hovno 🤣

                                    Maty9 - Profil | Út 31.10.2023 16:21:30

                                    Prosím vás co je to za houbu?

                                      kolotuk - Profil | Út 31.10.2023 15:42:35

                                      kaňka >> máš asi pravdu. Já prostě prd vidím. Omlouvám se .

                                        kolotuk - Profil | Út 31.10.2023 15:40:06

                                        Dnešní