Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nčolkař,zloch - Profil | Čt 26.10.2023 6:49:04

Lasskoun >> Jindro s neznámými houbami já štěstí nepokouším, díky za určení.

    Nskalic - Profil | St 25.10.2023 22:25:45

    Na Klatovsku porad hrozna bida jesteze mam domaci produkci.

      NLasskoun - Profil | St 25.10.2023 22:11:00

      čolkař,zloch >> ... Aleši ... no, jestli je to "l. kopinatá" (dle toho, co se z tý fotky dá určit), tak pro změnu jsi mohl mít dost zajímavej večer ... ":oDD ...
      (nicméně důležitý je pak hlavně nesahat na nic cockpitu https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/526989-americky-pilot-ktery-chtel-za-letu-vypnout-motory-snedl-magicke-houby ";o)

        Nčolkař,zloch - Profil | St 25.10.2023 21:30:31

        Pedro1 >> mne také, zítra jedeme zkusit štěstí do dálav,tady sice vyrazily nějaké mně neznámé špičky, ale jinak nic 👎

          Nkolotuk - Profil | St 25.10.2023 21:22:59

          Pedro1 >> pravda je,že je to hezkej pohled 😉

            NPedro1 - Profil | St 25.10.2023 20:50:08

            S těma kremenacema mě fakt serete!!!

              Nkolotuk - Profil | St 25.10.2023 11:50:29

              Byl jsem překvapen,že ještě rostou😉

                NLasskoun - Profil | Út 24.10.2023 23:00:02

                Gekoman >> ... :good: ... pomineme-li křemenáč bělostný, tak se ještě nabízí kozák šedohnědý - bílá varieta ... ":o)) ... neb tyto dva je od sebe možno stoprocentně rozeznat pouze mikroskopicky dle výtrusů ...

                  Nruprd - Profil | Út 24.10.2023 18:25:13

                  Ještě pár mých oblíbených..

                    Nruprd - Profil | Út 24.10.2023 18:23:38

                    Děkuji za vysvětlení, to mě mohlo napadnout..)

                      NLibor 1 - Profil | Út 24.10.2023 16:05:39

                      Charley7 >> dál....

                        NBerta - Profil | Út 24.10.2023 15:46:44

                        ruprd >> Kozák bílý je uveden v červeném seznamu

                          NGekoman - Profil | Út 24.10.2023 15:35:22

                          ruprd >> kozák březový - bílý 🙂👍

                            NBerta - Profil | Út 24.10.2023 14:52:08

                            ruprd >> 😯😂

                              Nruprd - Profil | Út 24.10.2023 14:39:45

                              Je to normální? Kozák albín..😀

                                NKnapík - Profil | Út 24.10.2023 11:14:55

                                Charley7 >> každý si musí vybrat sám :-)

                                  NCharley7 - Profil | Út 24.10.2023 11:10:08

                                  Libor 1 >> jsi sbíral někde u nás nebo dál od Brna? Já tady letos nezavadil ani o klobouček

                                    NCharley7 - Profil | Út 24.10.2023 11:03:08

                                    Knapík >> ještě nedopadnul, jsem v hokně tak teprve pak pro ně pojedu , snad nebude pozdě...
                                    Ale po tom co jsem si přečet tvůj odkaz mě nějak přechází chuť, tak nevím, mám přestat jíst houby nebo přestat chlastat?😁

                                      NLibor 1 - Profil | Út 24.10.2023 10:54:26

                                      Občas trs....někde jen ojediněle

                                      Takhle pozdě jsem je nikdy nesbíral

                                        NKnapík - Profil | Út 24.10.2023 8:09:01

                                        Charley7 >> tak japa jsi dopadnul, bylo po hnojníku nějaké to pivíčko ?
                                        https://www.myko.cz/clanek346/