Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nrybomil - Profil | Pá 15.9.2023 14:13:44

čolkař,zloch >> u brašule asi napršeno, tady dost přisušeno. ráno pojedu do údolí Lužnice zkusit ty ryzce, tam je vlhko.

    Nčolkař,zloch - Profil | Pá 15.9.2023 11:48:26

    rybomil >> vidím že chceš konkurovat brachovi...

      Nrybomil - Profil | Pá 15.9.2023 11:40:11

      mario31 >> u nás musíme do mlází kde se leze na4, nebo cesty s vysokou trávou. v běžným lese/ la´táku total 0.

        Nrybomil - Profil | Pá 15.9.2023 11:36:53

        Odjezd v 7,00 už tam bylo 1 auto. 41 hříbků, nejvíc 5-10 cm, 15 menších kozáků, 3 asi křemenáč borový ( ty s tmavě hnědou hlavou ), 1 kovář, nějaký klouzky, asi 10 lepších ( zdravých ) masáků. Když jsem v 9,00 odjížděl bylo tam dalších 11 aut, 2 babči na kole a 1 babetista. Les jak přeoraný, spousta skrojků, rozkopaný holubinky a muchomůrky. Hříbky tak 85% zcela zdravý. Masáky asi teprve začínaj a ryzce nula.

          Nčolkař,zloch - Profil | Pá 15.9.2023 11:36:29

          brach >> asi dostaneš titul vrchního nasírače, tady jen bedly uschlé nastojato a prožraní vatovci 😡 snad až se za 15 dní vrátím z ryb něco naroste 🤔

            Nbrach - Profil | Pá 15.9.2023 11:24:41

            Večer dříve spát, ráno dříve vstávat...
            Cestou mě pozdravili srnky a pak to začalo...

              NŠUKI - Profil | Pá 15.9.2023 1:49:16

              Dart Ness >> Nekecej že na Bečvě, Bumbálce,Ostravici ..... nejsi schopný nic najít!
              Nalej si ze dvě velké, rozzáří se ti oči a migej do lesa.....

                Nnerf - Profil | Pá 15.9.2023 0:19:48

                Lasskoun >> Aha. Tak to jo.

                  NDart Ness - Profil | Pá 15.9.2023 0:14:32

                  brach >>
                  Víš kam jdi.....?
                  Se..š woe.
                  O tom si tady můžu nechat tak akorát zdát...
                  Nasušeno mám 0,0 % do (aspoň) vánoční zelňačky.

                    NLasskoun - Profil | Čt 14.9.2023 22:19:13

                    nerf >> OOT: ... klasický mezinárodní slovní zápis některých smajlíků, který od věku věkův funguje téměř všude ...

                    ... jinak viz např. zde (kde jsou oba na jedné stránce): https://www.suzukiclub.sk/misc.php?do=showsmilies ... neboli: "mlácení hlavou do zdi" & "koulení očima" + "koulení očima" (což v souhrnu [2x za sebou] vyjadřuje "velké/mohutné koulení očima" ) ...

                      Nnerf - Profil | Čt 14.9.2023 22:01:17

                      Lasskoun >> Co to znamena ":bhead: :roll: :roll:"?

                        Nbrach - Profil | Čt 14.9.2023 21:41:05

                        Kamarád si odskočil do lesa (Broumovské stěny)....

                          NLC - Profil | Čt 14.9.2023 20:10:34

                          xr125l >> Nějaké byly i metr od vody ale tam už nebyl ten krásný mech.
                          Dnes jen jeden pravák a jeden křemenáč, jinak samý suchohřib. No a lidí jak o pouti.

                            NLasskoun - Profil | Čt 14.9.2023 19:44:39

                            kolotuk >> ... záleží pouze na úpravě ... ":o) ... někdy dokonce stačí i jen omejt (to "růžový maso vonící po rybině"x))))))

                              Nxr125l - Profil | Čt 14.9.2023 19:36:50

                              LC >> Pěkný sucháč,ale pořád moc daleko.

                                Nmario31 - Profil | Čt 14.9.2023 19:33:40

                                Pořád to jede

                                  NLasskoun - Profil | Čt 14.9.2023 19:30:18

                                  Johnny001 >> ... jaké problémy myslíš? ... vždyť:
                                  - holubinky jsou právě díky tomu "zrnitému lomu nohy - bez vláken" (jako když rozlomíš jablko) spolehlivě 100% rozeznatelné od ostatních zaměnitelných hub ... stejný lom mají už jenom ryzce, ale ty ještě navíc roní ono níže zmíněné "mléko" ... (pokolikáté to zde již zmiňuji? :bhead: :roll: :roll: ":oD)
                                  - poté vhodnost pro kuchyňské účely lehce zjistíš chuťově ...
                                  - pouze to s tím ochutnáváním chce opatrně, jelikož při větší kumulaci těch pálivých pak můžeš skončit s "pysky jak havajskej domovník" ... ":oDD

                                    NJohnny001 - Profil | Čt 14.9.2023 19:04:53

                                    ceczubr >> Růžovky, bedly, lišky i ryzce sbírám od mala, tam se nebojím, že se spletu. Jen těm holubinkám jsem chtěl přijít na chuť, ale vzhledem k problemům s určením asi odolám..

                                      NLC - Profil | Čt 14.9.2023 18:45:28

                                      Máte to i s rybníkem :-)