Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

kolotuk - Profil | Čt 14.9.2023 18:21:06

Lasskoun >> co si budem povídat, podle této fotky se dá poznat prd 🤔

    Lasskoun - Profil | Čt 14.9.2023 18:09:53

    kolotuk >> ... pokud ale v místě odlomení nebude "ronit mléko" (které klidně může být i bezbarvé), tak potom to nespíš ryzec není ... ":oDD

      kolotuk - Profil | Čt 14.9.2023 18:00:46

      nofish >> tak z této houby bych určitě ulomil kousek klobouku,a pokud je spodek oranžový, tak ryzec

        kolotuk - Profil | Čt 14.9.2023 17:50:10

        Lasskoun >> já ty ryby moc nejim,ale kdybych si měl vybrat mezi kapr, duhak, lín tak taky jednoznacne lín.

          Pedro1 - Profil | Čt 14.9.2023 16:44:14

          nofish >> Chtělo by to fotku zespoda, možná čechratka podvinutá.

            Lasskoun - Profil | Čt 14.9.2023 15:55:40

            kolotuk >> ... to máš pravdu, že je chybou "přemlouvat další aby jedli to co chutná nám" ... já také např. nikoho nepřemlouvám ke konzumaci línů, aby jich pak na mě zbylo víc ... "xDDD ...

              nofish - Profil | Čt 14.9.2023 15:27:03

              Mrk ví vše. Tak se zeptám. Tohle mi tu roste za barákem každé jaro a podzim. Jen by mě zajímaly co to je. Půda k ničemu, vesměs jíl, ale nějaké houbě to vyhovuje.

                rarach - Profil | Čt 14.9.2023 14:31:22

                Nevím jakej to je hřib, ale je fakt krásnej, ten si zasloužil mnohem lepší fotku.

                  roman - Profil | Čt 14.9.2023 12:37:07

                  Pedro1 >> rozhodnuto--Hřib červeno-mokřadně královský oo)))

                    Pedro1 - Profil | Čt 14.9.2023 12:28:38

                    roman >> Za mě hrib červený.

                      roman - Profil | Čt 14.9.2023 12:24:27

                      Gekoman >> to by mohl být on..

                        Lasskoun - Profil | Čt 14.9.2023 12:11:03

                        ceczubr >> ... a co teprve holubinky na grilu! ... to většinou vypadám nějako takto ":oP .... ":o)))))

                          Lasskoun - Profil | Čt 14.9.2023 12:02:47

                          ceczubr >> ... těch cca 60 je hojnějších, jinak v ČR jich roste 160 druhů, celkově ve světě potom něco kolem 750 ...

                          příp. viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_druh%C5%AF_rodu_holubinka nebo https://en.wikipedia.org/wiki/Russula ...

                            Gekoman - Profil | Čt 14.9.2023 11:53:20

                            roman >> hřib mokřadní

                              kolotuk - Profil | Čt 14.9.2023 11:25:52

                              MildaBigDxx >> MildaBigD - 14.9.2023 11:21:02 >> Přesně tak,taky vynikající houba.

                                MildaBigD - Profil | Čt 14.9.2023 11:21:02

                                kolotuk - 14.9.2023 11:18:19 >> a čirůvky fialové.... ty by měly co nevidět začít.....

                                  kolotuk - Profil | Čt 14.9.2023 11:18:19

                                  ceczubr >> Děláš chybu přemlouvat další aby jedli to co chutná nám. Ještě bych do těch dobrot přidal ryzce.😀

                                    ceczubr - Profil | Čt 14.9.2023 8:51:09

                                    Johnny001 >> hnny001 - 13.9.2023 23:45:11 >> A víš jak se šidíš o chuťové zážitky pokud sbiráš jen hřiby? Holubinky tak jako růžovky, nebo bedly na sádle a kmínu, to je chuťovečka.

                                      ceczubr - Profil | Čt 14.9.2023 8:46:55

                                      Lasskoun >> V atlasu on line je uvedeno pouze 63

                                        Johnny001 - Profil | St 13.9.2023 23:45:11

                                        ceczubr >> Tolik variant? Je*at je holubinky.😀. Zůstanu u hřibů... Ale díky za odpověď 🙂