Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NMAXXSKATER - Profil | St 13.9.2023 4:35:45

Lasskoun >> :-))) Ty volku jeden, tak to bys jim měl pořádně domluvit, páč kozáky jsem našel jenom 3. =)

    NLasskoun - Profil | St 13.9.2023 0:08:07

    MAXXSKATER >> ... jo, vo tamních kozácích je všeobecně známo, že jsou pěstovaný specielně pro Tebe ... ":o)) ... takový děsně přerostlý s dlouhejma nohama,... přesně jako Ty ... ":oDD

      NMAXXSKATER - Profil | Út 12.9.2023 19:41:20

      Něco málo z Chrudimska ... :-)

        Nceczubr - Profil | Út 12.9.2023 18:48:18

        Taky jsem dnes něco našel, budu dělat růžovky s cibulí a paprikou na kyselo, ze zbytku polívku a praženici.

          NLasskoun - Profil | Út 12.9.2023 12:08:53

            NMrtweyUbrus - Profil | Út 12.9.2023 11:17:05

            Nedalo mi to a šel jsem ještě dneska.

              NLasskoun - Profil | Út 12.9.2023 11:10:10

              Bulda 64 >> ... ad "působí jako atd. ... proto ji vyhodím" ... babu nebo tu houbu? ... "xDDDD ... ";o)) ...

                NBulda 64 - Profil | Út 12.9.2023 11:07:46

                Lasskoun >> to bylo jen obrazně a ve srandě... odvozeno z poudaček místních vtipálků ...;))

                Protože působí jako ANTIAFRODIZIAKUM, tak jí vyhodím...

                  NLasskoun - Profil | Út 12.9.2023 11:03:21

                  nofish >> ... sírovce už roky spotřebováváme ve formě kostiček na kari ... se smetanovou omáčkou je to pecka ... chutná pak jako asijskej kuřecí guláš ... ":o)

                  ... jinak pečenáče, v podstatě stejně jako recept od Mirdy ... https://www.mrk.cz/diskuse.php?idzapisu=17119628&id=620948

                    NLasskoun - Profil | Út 12.9.2023 11:01:32

                    Bulda 64 >> ...

                      NLasskoun - Profil | Út 12.9.2023 10:57:32

                      Bulda 64 >> ... s tím "nominálem" jsi myslel nějako tahle? >>> "Láďa má velkou hlavu jak pytel od banánů." .... ":oDD ... jen se ptám, neb ani jednoho z těch dvou jsem naživo ještě neviděl, tak abych si mohl udělat představu ... ":o))

                        NBulda 64 - Profil | Út 12.9.2023 10:36:02

                        Našel jsem 12 ks od sekačky na drť...
                        Původně byly asi velikosti Pedrovo a Márovo hlavy dohromady...
                        1 v ústraní jsem vzal..., teď nevím co s tím..? Na řízky v trojobalu to nechci v oleji...

                          Ninža - Profil | Út 12.9.2023 10:21:14

                          Letos jen tiše závidím. Na Lipensku je sucho, tak jen pár zoufalců chodí paběrkovat lišky.

                            Nsemi5 - Profil | Út 12.9.2023 7:49:20

                            Víkendové toulky se synem Kokořínskem

                              Nxr125l - Profil | Út 12.9.2023 7:44:39

                              Jaštěp >> Krása. U nás to neroste,je to nádhera.

                                Nbrach - Profil | Po 11.9.2023 19:10:13

                                Zbytečné sucho a houby jsou červivé. Ale vcelku to jde...

                                  Nnofish - Profil | Po 11.9.2023 18:00:01

                                  Pedro1 >> ok, to tvrdší nakrájím na kostky a usušíme na koření. Dělal jsem tak hlivu a umleta byla fajn.
                                  Je toho relativně dost.

                                    NKreja - Profil | Po 11.9.2023 17:07:24

                                    Na dovolené jsme potkali akorát choroše

                                      NPedro1 - Profil | Po 11.9.2023 16:59:42

                                      nofish >> Za mě řízky. A klidně okrajet tuhé části, co jsou nejblíže kmeni.

                                        Nnofish - Profil | Po 11.9.2023 15:47:18

                                        Dart Ness >> díky.
                                        No snad mě nekousne :-)