Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nnofish - Profil | Po 11.9.2023 15:46:55

Pedro1 >> dík. Našel jsem to poprvé. Nikdy jsem ho tady u nás neviděl, až teď poprvé letos. Na jaře jsem jednoho propasnul, tenhle půjde večer ke mě. Ještě najít vhodný recept a hotovo.

    NJaštěp - Profil | Po 11.9.2023 15:43:16

    Cosi roste,ale v těch vedrech bude brzo konec...

      NDart Ness - Profil | Po 11.9.2023 15:32:18

      nofish >> Je, a strašně agresívní :-)

        NPedro1 - Profil | Po 11.9.2023 15:23:21

        nofish >> Ano.

          Nnofish - Profil | Po 11.9.2023 15:12:35

          Zdravím.
          Prosím o identifikaci. Je to surovec žlutooranžový?

            NSazava10 - Profil | Po 11.9.2023 14:23:57

            MrtweyUbrus >> tak to č....!👍

              NMrtweyUbrus - Profil | Po 11.9.2023 14:22:06

              Sazava10 >> Praha východ.

                NSazava10 - Profil | Po 11.9.2023 14:17:12

                MrtweyUbrus >> okolí Prahy?

                  NMrtweyUbrus - Profil | Po 11.9.2023 14:09:02

                  I přes to sucho to jede.

                    Nčolkař,zloch - Profil | Ne 10.9.2023 22:38:15

                    Ty hřibovité houby jen závidím, u nás je to v lese jako na Sahaře, kupodivu dost bedel, některé i mladé, zítra je posbírám

                      NLasskoun - Profil | Ne 10.9.2023 22:34:52

                      Dart Ness >> ... taky z něj mám stále takový podobný pocit ... ";o)) ...

                        NCharley7 - Profil | Ne 10.9.2023 21:49:30

                        Dart Ness >> o tom jsem doteď ani nevěděl, ony ty fotky jsou někdy dost zavádějící, hlavně když to cvakneš jen tak na rychlo.

                          NCharley7 - Profil | Ne 10.9.2023 21:44:29

                          Mr.Doctor >> jojo a dík všem za zájem,...

                            NDart Ness - Profil | Ne 10.9.2023 21:42:52

                            Já osobně váhám, ale kdyžtak mě opravte.
                            Nemůže to být i hřib plavý?

                              NMr.Doctor - Profil | Ne 10.9.2023 21:35:20

                              Charley7 >> Tak tady už to je jasný pravák…..ale v tom košíku to vypadalo celkem divoce …🤪

                                NCharley7 - Profil | Ne 10.9.2023 21:28:44

                                .

                                  NCharley7 - Profil | Ne 10.9.2023 21:17:00

                                  Mr.Doctor >> čekám na lepší fotku mladej to vyfotil ještě v zemi, jinak s kříštěm jsem se již seznámil i na pánvičce, to byl smrad jak sviňa. nu před tím jsem ho nikdy neviděl tak jsem mu nalít😀

                                    NDart Ness - Profil | Ne 10.9.2023 21:15:45

                                    Zdarec chlapi :
                                    Vy co tu kolegovi tipujete medotrpký atp. , tak v téhle velikosti už jsou "mrtví" (za zenitem, hnijící atp.)

                                      NLasskoun - Profil | Ne 10.9.2023 21:13:44

                                      Charley7 >> ... spíše bych mladejm cinkl, aby malý kousek ochutnali, ještě než ho zdělají ve směsi ... ";o))

                                        NMr.Doctor - Profil | Ne 10.9.2023 21:09:53

                                        Charley7 >> Ta kombinace barev té houby se mi vůbec nelíbí.... 😂😂 Já ji tipoval na něco jako hřib kříšť, podle barvy toho klobouku .... ta bílá noha je sice zavádějící, ale smrkáče bych z té foto fakt nepoznal......každopádně ty musíš vědět, takže věřím....😜