Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NCharley7 - Profil | Ne 10.9.2023 20:55:48

Mr.Doctor >> ahoj, je to smrkový, byl zakrytý travou tak je takový nevybarvený.
Teď když na to tak koukám, tak to fakt vypadá blbě jakoby plíseň,asi to zkreslil mobil ale byl krásnej, zdravej, bohužel mladí si ho odvezli ale zkusím jestli ho neřízli zavolat ať ho nafotí znovu.

    NPedro1 - Profil | Ne 10.9.2023 19:44:55

    Mr.Doctor >> Přijde mi to jako hřib smrkový, co měl tuhle stranu klobouku pod zemí.Proto je tak světlá.

      Nnerf - Profil | Ne 10.9.2023 19:37:18

      Mr.Doctor >> Leda snad hrib medotrpky, ale co ja vim..

        NMr.Doctor - Profil | Ne 10.9.2023 19:17:59

        Charley7 >> Zdar....co to máš za houbu tu první shora...bílá noha, světle šedý klobouk, lehce nažloutlá zespodu ?

          NCharley7 - Profil | Ne 10.9.2023 18:11:37

          tak letos poprvé na houbách, čtyři houbaři tři hoďky v lese.

            NZdenall - Profil | Ne 10.9.2023 14:34:17

            Ve smrkach je to ficak teda
            180 kousku 😍

              NWorm - Profil | Ne 10.9.2023 13:00:13

              Dopolední zastávka v lese, byla velmi výživná......a to nejhorší teprve přijde- čištění 🙄

                Nsplávkař - Profil | Ne 10.9.2023 12:29:35

                Dnes jsem vyrazil na mopedů ověřit nová, přez zimu vytipovaná kremenakoviste na předměstí Hk a narazil jsem.na hribovou kalamitu. Ušel jsem asi 3x150m a potkal přes 600 hřibů. Nakonec na každým místě pár kremenaku . Na posledním fleku jsem něco málo sebral a tak mise byla úspěšná.

                  NKnapík - Profil | Ne 10.9.2023 8:23:38

                  Zdenall >> u nás ani nezačaly 🙁

                    Ntonouš - Profil | Ne 10.9.2023 8:11:51

                    Dneska se mi po dlouhé době podařilo vstát se svítáním, měl jsem v plánu ryby, ale nakonec zvolil les.. a byla to paráda, ráno v lese, to je snad ještě lepší než ráno u vody.. navíc houby prý nerostou, tak byl klid, nikde ani noha.. je teda sucho, nachodil jsem se, prolézal vlhčí místa a nakonec z toho byla pěkná směska.. převládal křemenáč a kozák, ale potěšily dva druhy klouzků a na kraji lesa pěkné praváky a pár babek. Vyčistil jsem hlavu jak dlouho ne..

                      NMr.Doctor - Profil | So 9.9.2023 21:31:23

                      Včera v poledne mi to nedalo, říkal jsem si co kdyby, tak jsem skočil do auta a za 20 minut jsem byl v lese…..pravě v čas 😜 Zatím jen maličké, ale mraky, na některých místech jsem opatrně odhrnul listí a praváčků kolem centimetrů více jak prstu na ruce ….par větších jsem posbiral a po minulém úspěchu s restovanýma liškama jsem to zkusil i tentokrat….rovněž to nebylo špatné…😜 Snad mi to po neděli vyjde, beru nůši a vyrážím …😂😂✌

                        NZdenall - Profil | Pá 8.9.2023 16:42:04

                        69milan >> bukové už konci, je sucho

                          NLasskoun - Profil | Pá 8.9.2023 11:14:56

                          brach >> ... "xDDD ... :good: ...

                            N69milan - Profil | Pá 8.9.2023 9:56:32

                            Smrkače už rostou ve velkém.

                              Ntonouš - Profil | Pá 8.9.2023 8:41:02

                              Zastávka u silnice abych vykonal potřebu a hle..

                                Nbrach - Profil | Pá 8.9.2023 8:27:48

                                LC >> Samo sebou, že to bylo na tebe. První dvojice jsou hříbky kováři. Poslední dvojici v trávě jsem odhadl, jako hnojníky, od kterých nyní upouštím a přikláním se k ceczubrovi. Těžko určovat houby z takových fotek.
                                Ale košík jsem určil perfektně...

                                  NPedro1 - Profil | Čt 7.9.2023 21:24:31

                                  rezatypejsek >> Jsem si říkal, že je to fotka z archivu:-)))

                                    NPedro1 - Profil | Čt 7.9.2023 21:24:10

                                    LC >> Jak psal ceczubr. Žampion císařský.

                                      Nrezatypejsek - Profil | Čt 7.9.2023 20:20:37

                                      Pedro1 >> 😄...na mrku je to samej vykuk...toho kozáka jsem našel o dva dny dříve 🙋🏻‍♂️...dobrý postřeh