Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

LC - Profil | Čt 7.9.2023 18:35:54

brach >> Teď nevím jestli to bylo na mne :-)
Ta dvojice byly hřibcy hnědý. Já se ptal na ty dvě houby v trávě.

    brach - Profil | Čt 7.9.2023 17:07:48

    LC >> Dvojčata kovářů, košík a zřejmě nějaký hnojník....

      LC - Profil | Čt 7.9.2023 16:45:18

      ceczubr >> Díky, jdu si jí nastudovat.

        Pedro1 - Profil | Čt 7.9.2023 15:53:46

        rezatypejsek >> Ten kozák Ti chybí na společné fotce:-)

          ceczubr - Profil | Čt 7.9.2023 15:52:15

          LC >> Pečárka císařská.

            ceczubr - Profil | Čt 7.9.2023 15:50:36

            Včera u Jedovnic půl košíku směsky.

              LC - Profil | Čt 7.9.2023 15:44:31

              Něco vyrostlo ale už je to dost červivé, směska ale chutnala výborně. Co jsem to dnes vyfotil, tušíte někdo?

                rezatypejsek - Profil | St 6.9.2023 20:43:46

                Sucho.. ale jeden flek jede pořád...

                  xr125l - Profil | St 6.9.2023 12:42:14

                  Kluci upřimně vám vaše úlovky závidím.Dneska jsem konečně zabodoval.Byl jsem se psem v lese a konečně něco. A zbylo i na vaječinku.A něco do placku.

                    rumo-x - Profil | St 6.9.2023 7:44:13

                    liptov

                      Anýzový dědek - Profil | Út 5.9.2023 19:49:48

                      CHaP >> Pokud najdu, tak ho usuším jako každou houbu do směsi je vynikající.

                        Bulda 64 - Profil | Út 5.9.2023 10:32:45

                        MrKos >> provokace od Tebe ;))
                        Paráda!!!

                          Dart Ness - Profil | Út 5.9.2023 10:00:22

                          CHaP >> Ex kdysi na netu našla recept na vatovcovou polívku a luxus. Ale už je to pár let, tak nemůžu sloužit.

                            CHaP - Profil | Po 4.9.2023 21:05:52

                            Jakpak připravujete vatovce? Jen řízky?

                              MrKos - Profil | Po 4.9.2023 20:51:24

                              Moravský kras docela dobrý, není toho moc, ale ten košík se nasbírat dá

                                neprduch - Profil | Po 4.9.2023 20:25:33

                                Dnes Šumava u Zdíkova - pár lišek, hribek ani jeden, pár hořčaku, několik asi masaku pořádně neznám, tak nesbírám.

                                  Bulda 64 - Profil | Po 4.9.2023 8:05:35

                                  I když tady lokálně zrovna nerostou hřiby, tak se něco do kuchyně najít dá..
                                  Taková omáčka z lišek a pár syrovinek, přelitá přes hovězí plátky..., tak to je veliká dobrota ;-p))

                                    rarach - Profil | Po 4.9.2023 7:54:18

                                    Okolo 1000 metrů to docela roste....holubinka s průměrem klobouku 22 cm+

                                      Lauri - Profil | Ne 3.9.2023 19:47:26

                                      brach >> dobrý👍

                                        ŠUKI - Profil | Ne 3.9.2023 10:46:49

                                        Malá Morávka Jeseníky, vše přerostlé.....