Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nnovič - Profil | Ne 15.11.2020 20:13:06

Penízovka , ušiska a je polívka ☺

    NDejv - Profil | Ne 15.11.2020 20:04:16

    OG >> takže máš v plánu nutrii na houbách ??? :-)))

      NOG - Profil | Ne 15.11.2020 19:59:23

      Dejv >> já byl dnes taky ještě prolézt to místo jak jsem minule našel a prd. Tak jsem tomu na příští rok trochu pomohl, a do polámaných stromů jsem navrtal díry a nacpal sadbu, co jsem měl od léta v lednici. No a začal jsem si krmit nutrie na které jsem minule narazil.

        NDejv - Profil | Ne 15.11.2020 19:54:00

        OG >> no, na sraz se asi na něco vymluvím.......pro sichr:-)))

          NOG - Profil | Ne 15.11.2020 19:46:47

          Dejv >> Ty prostě s tou provokací nepřestaneš, vid? :-)))))

            Nmslavk3 - Profil | Ne 15.11.2020 19:45:26

            Charley7 >> no, abych pravdu řekl tak ani nevím :-) , spíš tak jako dost nevyrazne...

              NDejv - Profil | Ne 15.11.2020 19:16:51

              hechtmrk >> mám teď vytipovanou novou lokalitu, o víkendu asi uděláme trestnou výpravu :-) Na satelitu vypadá dobře, hlavně tam je hodně starých topolů.

                NKnapík - Profil | Ne 15.11.2020 19:09:11

                Dneska cestou přes les ...

                  Nhechtmrk - Profil | Ne 15.11.2020 18:53:56

                  Dejv >> se z tebe pos... oblézám při rybářských výpravách nový fleky, ale hlíva neee

                    NPedro1 - Profil | Ne 15.11.2020 17:53:46

                    Dejv >> Mám slzu v oku:-)))

                      NDejv - Profil | Ne 15.11.2020 17:50:16

                      Pedro1 >> náš zatím největší nález jsem si i natočil.
                      https://www.youtube.com/watch?v=RGle9SyAkOM&feature​=youtu.be

                        NCharley7 - Profil | Ne 15.11.2020 17:17:09

                        mslavk3 >> asi nějaká stará čirůvka, jak voněla?

                          NPedro1 - Profil | Ne 15.11.2020 17:17:08

                          Dejv >> Určitě jí někdo vykupuje, v ČR se dá prodat úplně všechno:-)

                            NDejv - Profil | Ne 15.11.2020 17:04:05

                            Pedro1 >> a víš že už mě taky napadlo, jestli se někde nevykupuje ? Třeba takoví zelináři u silnice by po ní třeba hrábli :-)))
                            Ale zatím nemám problém ji rozdat po známých, zájemců je pořád dost :-)

                              NPedro1 - Profil | Ne 15.11.2020 16:57:11

                              Dejv >> Dej výpověď a rozjeď "Dejvova hlívovna". Za dva roky jsi v balíku:-)))

                              Normálně závidím hodně, ale z Tvých fotek mi ta závist normálně odstává uši jak Babišoj rouška:-)))))))))))))

                                NDejv - Profil | Ne 15.11.2020 16:46:33

                                cestou z ryb jsem se stavil podívat, jestli mi zase nenarostla nějaká hlíva. Narostla, a hlavně tam, kam nedošáhnu :-))

                                  Nmslavk3 - Profil | Ne 15.11.2020 11:28:00

                                  ceczubr >> zkusil jsem to, ale popravdě jsem si myslel, že to nebude... 🙂 Každopádně díky....

                                    Nceczubr - Profil | Ne 15.11.2020 11:23:21

                                    mslavk3 >> Určitě ne.

                                      Nmslavk3 - Profil | Ne 15.11.2020 10:42:03

                                      Dobrý den, pozná někdo? Hlíva to asi ne i ze? Děkuji...