Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NP!F - Profil | St 4.11.2020 18:35:12

čolkař,zloch >> pôvodne som išiel po rýdzikoch, keďže som na ne kvôli Dejvovi dostal chuť, ale aniprt. Ale tie zelené potvory mi ich vynahradili bohato:
https://www.nahuby.sk/atlas-hub/Tricholoma-equestre​/Cirovka-zelenkasta/Ciruvka-zelanka/ID52

    NŠUKI - Profil | St 4.11.2020 18:33:46

    Dejv >> To je minimálně na žlutou kartu 😜

      NDejv - Profil | St 4.11.2020 18:14:37

      Výprava na hlívu 2. Dnes by se hodil žebřík a náklaďák :-)

        NPolčis - Profil | St 4.11.2020 18:02:36

        kkkarlos >> Asi půjdu k tobě na školení jak na kapry,tak na houby 😉

          Nčolkař,zloch - Profil | St 4.11.2020 18:01:18

          P!F >> chutné od pohledu 👍

            NP!F - Profil | St 4.11.2020 17:06:29

            Veladruhová zmeska, dobre to bolo a dobré to bude.

              NSUFO - Profil | St 4.11.2020 16:43:03

              kkkarlos >> před lety jsem z neho dostal ochutnat řízek a byl super,loni jsem našel dvakrát většího.
              Díky za odpověď

                Nkkkarlos - Profil | St 4.11.2020 16:34:28

                Jeden z posledních košíčků letos...

                  Nkkkarlos - Profil | St 4.11.2020 16:32:44

                  SUFO >> za mě lošák jelení

                    NSUFO - Profil | St 4.11.2020 16:23:54

                    Zdravím nemohu najít jak se jmenuje díky

                      NF16 - Profil | St 4.11.2020 15:17:38

                      Něco málo jsem ještě našel.I pár Václavek na guláš.

                        NMžík - Profil | St 4.11.2020 13:19:04

                        Rostou fuhrt durch...

                          NMilan1208 - Profil | St 4.11.2020 12:16:00

                          Zdravím. Poradí někdo co to je?

                            Nhechtmrk - Profil | St 4.11.2020 9:56:31

                            Lauri >> krásnej strom

                              NP!F - Profil | Út 3.11.2020 21:01:50

                              Dejv >> asi pôjdem niečo jebnúť do ml....

                                NLauri - Profil | Út 3.11.2020 19:04:22

                                Sportovní houbolov.

                                  Nmlíčnák - Profil | Út 3.11.2020 19:00:20

                                  Kolis >> nema čas 😀

                                    NPYTLAKS - Profil | Út 3.11.2020 18:06:06

                                    Kolis >> no jo ale když jsem šel, tak tam bylo prd

                                      Nnovič - Profil | Út 3.11.2020 17:57:15

                                      PYTLAKS >> jj já taky až teď, jinak až na jeden žádný červ ☺

                                        Nrarach - Profil | Út 3.11.2020 16:58:15

                                        Muškařit s tím, že vás to nutí furt čumět po stromech, je fakt těžká práce....