Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nhechtmrk - Profil | St 4.11.2020 20:54:20

Dejv >> jseš holt jiná liga, já se nedostal nikam. Co to je za stromy s hlívou u vás nejčastěji? U mě je to 99% topol.

    Nhechtmrk - Profil | St 4.11.2020 20:51:07

    pajagogo >> jsou kuchařské weby, kde jsou na recepty názory lidí. Stejně si to musíš sám vyzkoušet, co ti bude šmakovat. Udělej si jen z ní, nebo klidně přidej i ucho a penízovku guláš. Na tom se schodne většina lidí, že je super. Stejně tak i dršťková. Pokračuj smaženicí, nebo hlivovou omoletou. Když je jí dostatek, tvořím si zásobu vařené hlíny v mrazáku, pak už je to dle momentální chuti.

      NP!F - Profil | St 4.11.2020 20:21:51

      čolkař,zloch >> mama je síce patológ, alé úvodných 10 rokov praxe má z toxikológie. Je to veľmi výnimočná alergická reakcia. Všetko ostatné je blesk.

        NDejv - Profil | St 4.11.2020 20:04:08

        hechtmrk >> hele, spousta měšťáků ani netuší, že se dá normálně najít. Že prý se to jen pěstuje na farmách :-)

          Npajagogo - Profil | St 4.11.2020 20:03:40

          Dejv >> no tos mi teda poradil, z tebe aby to človek páčil jako kde zrovna dou kapř :O)))

            NDejv - Profil | St 4.11.2020 20:02:47

            pajagogo >> výborný je i guláš, teď nějakou nasušíme a nameleme na prášek, ten pak na dochucení.

              NDejv - Profil | St 4.11.2020 20:01:18

              pajagogo >> zbaštíme nebo do mrazáku.

                Npajagogo - Profil | St 4.11.2020 20:01:09

                hechtmrk >> na netu sem bádal, mě zajímala osobní zkušenost a doporučení páč dejva houbožrouta znám osobně tak čekám osobní radu a ne neosobní internetový recepty,

                  Nhechtmrk - Profil | St 4.11.2020 19:58:11

                  pajagogo >> bádej na netu, receptů je hafo. Dršťková, vývar s hlívou a zeleninou, guláš, očesnekované kloboučky do těstíčka a usmažit. Taky se to dá rozdat, dost lidí si to umí jen koupit za draho.

                    Npajagogo - Profil | St 4.11.2020 19:58:05

                    Dejv >> a ty co nerozdáš?

                      NDejv - Profil | St 4.11.2020 19:56:21

                      pajagogo >> 90% rozdáme, zájemců máme spoustu.

                        Npajagogo - Profil | St 4.11.2020 19:49:30

                        Dejv >> Davide co s tolika hlívou děláte, já dones o víkendu taky tašku a kromě polívky vůbec nevím co s ní, podotýkám že sušičku nevlastním

                          NDejv - Profil | St 4.11.2020 19:29:54

                          OG >> taky tě rád uvidím :-)

                            NPoušťák - Profil | St 4.11.2020 19:16:29

                            Kolis >> už nepíše....o)))

                              NOG - Profil | St 4.11.2020 19:10:17

                              Dejv >> Na příštím srazu se asi taky ukážu a nejen že budu pomáhat někoho házet do Labe, ale možná k němu ještě přivážu nějaký kámen :-)))))

                                NKolis - Profil | St 4.11.2020 18:56:29

                                P!F >> slušná práce PaFko.... ,o)

                                  Nčolkař,zloch - Profil | St 4.11.2020 18:44:20

                                  Dejv >> twl. nebydlíš v Černobylu?

                                    NP!F - Profil | St 4.11.2020 18:35:41

                                    Dejv >> to by chcelo kaprarsky furik 😁