Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NKolis - Profil | Út 3.11.2020 16:56:58

PYTLAKS >> to musíš wpPcas do lesa..... 🙃🤣

    NPYTLAKS - Profil | Út 3.11.2020 16:53:15

    novič >> letos jsem ani jednoho nenašel

      NDejv - Profil | Út 3.11.2020 16:42:27

      z lesa by se to dalo vozit po kolečkách....

        NMaxwell - Profil | Út 3.11.2020 11:42:51

        jeste to porad roste..ted se oteplilo, mozna jeste budou dalsi...

          NKáceč - Profil | Po 2.11.2020 21:11:15

          novič >> já si šel dneska na tutovku taky pro ryzce. Bohužel jsem zapomněl, že mladej tu louku přes víkend vzal mulčovačem...... :-)

            Nnovič - Profil | Po 2.11.2020 21:06:26

            Poušťák >> Jj na 2.11. to jo ☺☺

              NKappa - Profil | Po 2.11.2020 20:23:42

              mlíčnák >> ty už jsi tak vylitý že nepoznáš ani lysohlávku chuju? 🤣

                NKappa - Profil | Po 2.11.2020 20:22:32

                Kolis >> jakési červavé to máš 😃žeby aj ryzec

                  NPoušťák - Profil | Po 2.11.2020 20:11:02

                  novič >> nádhera

                    NKolis - Profil | Po 2.11.2020 20:08:34

                    mlíčnák >> máš mi na sv|Jedomí....o))

                      Nmlíčnák - Profil | Po 2.11.2020 20:04:45

                      Kolis >> lysohlavky a jedlé 🤑🤮
                      Mas to rozmazané.

                        Nnovič - Profil | Po 2.11.2020 19:54:40

                        Budou z rýží ☺

                          NKolis - Profil | Po 2.11.2020 19:28:53

                          Poušťák >> o))))))))dik kChámo....o)

                            NPoušťák - Profil | Po 2.11.2020 19:27:05

                            Kolis >> houby?....o))

                              NKolis - Profil | Po 2.11.2020 19:25:00

                              Kappa >> ale jdi wolku..... o) čekám na vyčerpávající odpovJeď, co to je_?

                                NKappa - Profil | Po 2.11.2020 19:03:10

                                Kolis >> děkuji za vyčerpávající odpovjeť 😃

                                  NKolis - Profil | Po 2.11.2020 17:46:07

                                  Tomáš P >> v poho, a není za co....

                                    Nnovič - Profil | Po 2.11.2020 17:28:10

                                    Nevím , kdo pomůže ☺

                                      NTomáš P - Profil | Po 2.11.2020 17:20:53

                                      Kolis >> Děkuji moc za vyčerpávající odpověď. Ptal jsem se proto, že jsem našel v lese poměrně dost Bedel, které nebyly na ne zrovna vysoké noze...

                                        Nsplávkař - Profil | Po 2.11.2020 14:12:17

                                        Dnesni prujezd Pardubic.