Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NKáceč - Profil | Ne 1.11.2020 21:34:00

Tomáš P >> nevzdávej to. Až tu děcka přestanou blbnout, tak se seriózní odpovědi dočkáš.

    NTomáš P - Profil | Ne 1.11.2020 21:31:18

    Díky za rady. Něco podobného jsem čekal....

      NKolis - Profil | Ne 1.11.2020 21:31:03

      Poušťák >> a košile je v cajku,?´....o))))

        NKappa - Profil | Ne 1.11.2020 21:30:40

        Kolis >> nebo Mlýkoj, to je ráthce 😃

          NPoušťák - Profil | Ne 1.11.2020 21:27:55

          Kolis >> ten piluje pořad Polopatě...o))

            NKolis - Profil | Ne 1.11.2020 21:26:55

            Poušťák >> už tady chybí jenom rádce Pedro..... ,o)

              NKáceč - Profil | Ne 1.11.2020 21:18:04

              Poušťák >> od země po špičku klobouku :-)

                NPoušťák - Profil | Ne 1.11.2020 21:17:15

                1Mara >> se nažere celá ves...o))

                  N1Mara - Profil | Ne 1.11.2020 21:14:19

                  Poušťák >> jako topol ........ :-))))) copy Matěj Kotrba :-))))

                    NPoušťák - Profil | Ne 1.11.2020 21:12:34

                    rarach >> jak asi?...o))

                      Nrarach - Profil | Ne 1.11.2020 20:59:49

                      Tomáš P >> Bedla vysoká, je opravdu vysoká.....

                        NTomáš P - Profil | Ne 1.11.2020 20:52:54

                        Ahoj všichni. Chtěl bych vás moc poprosit o radu, jak bezpečně rozeznat Bedlu Vysokou od ostatních Bedel? Moc děkuji.

                          Nhechtmrk - Profil | Ne 1.11.2020 20:04:59

                          Dejv >> to je úžasná hlíva!

                            Nbar12 - Profil | Ne 1.11.2020 18:13:14

                            Dnesna nádielka 👌

                              Nbrach - Profil | Ne 1.11.2020 14:27:53

                              Letos nic - někam zmizely...

                                NPišta27 - Profil | Ne 1.11.2020 13:43:02

                                Dnešní houbozálov, prostě paráda🍄😉😤 ať se Vám daří 👍

                                  Nrarach - Profil | Ne 1.11.2020 11:59:50

                                  Kontrola sídlištních bezů.....

                                    NMrKos - Profil | So 31.10.2020 21:24:06

                                    Dejv >> úžasné

                                      NP!F - Profil | So 31.10.2020 20:50:51

                                      Gekoman >> bohužiaľ nie, rýdziky poznám aj v tomto stave 😄

                                        NGekoman - Profil | So 31.10.2020 20:44:44

                                        Dejv >> tak to jooo 👍🙂