Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NDejv - Profil | So 31.10.2020 20:41:19

Gekoman >> ten kruh jsme tam nechali :-))

    NGekoman - Profil | So 31.10.2020 20:37:56

    P!F >> A co když to je strmělka přehrnutá ?

      NP!F - Profil | So 31.10.2020 20:28:55

      Dejv >> Akurát som dostal slintavku 😄

        NPetr64 - Profil | So 31.10.2020 19:54:38

        Dejv >> Jestli bude jarní sraz,přijedu. Klidně i bez vercajku,ale tentokrát ti pomůžu do Labe já.😉

          NKáceč - Profil | So 31.10.2020 19:52:52

          Dejv >> však já ti to přeju :-)

            NŠUKI - Profil | So 31.10.2020 19:43:04

            Dejv >> To je masakr !!!!!

              NDejv - Profil | So 31.10.2020 19:29:54

              Káceč >> keď idů, treba ich brať :-)) 3/4 jsme už rozdali :-)

                NDejv - Profil | So 31.10.2020 19:28:30

                P!F >> na :-))

                  NKáceč - Profil | So 31.10.2020 19:28:07

                  Dejv >> skromnost asi nebude tvoje nejlepší vlastnost, co :-)

                    NPoušťák - Profil | So 31.10.2020 19:03:46

                    Dejv >> tak to je nádhera

                      NP!F - Profil | So 31.10.2020 19:02:59

                      Dejv >> s tými rýdzikmi si ma fakt nasr... strašne závidím.

                        NDejv - Profil | So 31.10.2020 18:55:15

                        Dnes první výprava na hlívu, a z kuchyně už cítím ryzce na sádle :-)

                          Nsplávkař - Profil | So 31.10.2020 16:06:46

                          Dnes jsme vyrazili na hribky.

                            Nnovel - Profil | So 31.10.2020 13:38:01

                            novas32 >> Klidne to namichej, jsou to houby podobne konzistence.

                              Nnovas32 - Profil | So 31.10.2020 13:31:01

                              novel >> Do octa ciruvky a strmelky samostatne, nebo je muzu pomichat?

                                Nnovas32 - Profil | So 31.10.2020 13:29:59

                                novel >> Mam i vetsi kusy, super tip, vyzkousim

                                  Nnovas32 - Profil | So 31.10.2020 13:23:41

                                  novel >> novel, P!F
                                  Diky, myslel jsem si to, mam plny kos strmelek a ciruvky fialove. Krasna prochazka, jeste par zapomenutych smrkovych hribu. V lese krome me ani noha.

                                    NSpecialista - Profil | So 31.10.2020 12:42:23

                                    Standardní blízká místa už nejsou to pravé ořechové.. Tak jsme vyrazili dál do mechového lesa.. Jedním slovem rozmanitost..

                                      Nnovel - Profil | So 31.10.2020 10:05:39

                                      novas32 >> Ještě jsem chtěl zkusit utopence, ale nedostal jsem se k tomu https://www.recepty.cz/recept/zavinace-utopenci-ze-​strmelky-mlzenky-houby-18559

                                        Nnovel - Profil | So 31.10.2020 10:03:29

                                        novas32 >> Hoj, vypadá tak, ale musel bych si čuchnout :))
                                        Jestli to někdo potvrdí tak prvně povařit, vodu slít (jako Václavky) a pak do octa. Stačí přípravek DEKO podle návodu + mrkev a hodně cibule. Mňam :)