Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NP!F - Profil | So 31.10.2020 10:02:52

novas32 >> áno, slovensky strmulka inoväťová. Do octu, ale iba mladé plodnice, tie staršie budú ako blato, je treba dlhšiu tepelnú úpravu.

    Nnovas32 - Profil | So 31.10.2020 9:58:47

    K memu predchozimu prispevku muj tip - strmelka mlzenka?
    Pokud ano, tak do octa s ni?

      Np.lorenc - Profil | So 31.10.2020 9:49:35

      b.gun >> Dekuji...

        Nnovas32 - Profil | So 31.10.2020 9:24:33

        Prosim o urceni

          NDejv - Profil | Pá 30.10.2020 19:50:46

          Káceč >> tyvole :-)))))))))))))

            NMaxwell - Profil | Pá 30.10.2020 19:35:51

            Káceč >> upne bezne sebou na prochazku se psem podberak nenosim...

              Nnovič - Profil | Pá 30.10.2020 19:34:48

              2,5 kg řízky a držkovka spolu z dvoubarvou ☺

                NKáceč - Profil | Pá 30.10.2020 19:29:44

                Maxwell >> tos jako dával houby do pytlíku a hovna do kapsy? :-)

                  NMaxwell - Profil | Pá 30.10.2020 19:25:44

                  procházka se psem...jeste ze nosim ty pytliky na howna a mam velky kapsy :-)

                    NOG - Profil | Pá 30.10.2020 17:18:37

                    b.gun >> kurnik, to jsou jména, které člověk nikdy neslyšel

                      NPolčis - Profil | Pá 30.10.2020 16:10:25

                      PYTLAKS >> Moc pálenky 😉

                        NPYTLAKS - Profil | Pá 30.10.2020 15:41:03

                        Polčis >> ten vlevo je nějaký krivy

                          NPolčis - Profil | Pá 30.10.2020 13:37:24

                          hechtmrk >> Já ti dám malej 😜

                            NDejv - Profil | Pá 30.10.2020 13:23:11

                            hechtmrk >> mám podběrám minimálně na dva koše :-)))

                              NDejv - Profil | Pá 30.10.2020 13:22:07

                              Martin Bk >> vždyť to tam psal - nejedlý na řezu žloutnou a smrděj.

                                NMartin Bk - Profil | Pá 30.10.2020 13:20:13

                                b.gun >> ahoj, mel bys prosim radu jak poznat zampion zapasny od ostatnich jedlych druhu bilych zampionu? Je nejaky spolehlivy znak pro rozeznani?

                                  NF16 - Profil | Pá 30.10.2020 13:05:26

                                  Polčis >> taky poslední dobou jen na houby :-)

                                    Nhechtmrk - Profil | Pá 30.10.2020 13:03:07

                                    Polčis >> rakeťák je malej, ale lepší než nic, do toho mého by se vešel celý košík, jen ho najít :-)

                                      Nhechtmrk - Profil | Pá 30.10.2020 13:01:14

                                      Dejv >> Jasně, plním ho houbama celkem často, poslední dobou skoro již častěji, než rybama :-)