Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NNed - Profil | Ne 18.10.2020 20:16:41

Káceč >> já bych ho za to oholil dohola 😂

    Nrumo-x - Profil | Ne 18.10.2020 20:13:33

    Pri dunaji.

      NKáceč - Profil | Ne 18.10.2020 20:12:38

      novas32 >> nic se neděje, stane se :-)

        Nnovas32 - Profil | Ne 18.10.2020 20:00:06

        Ned >> Mam lysou hlavu, to musi stacit😜

          Nnovas32 - Profil | Ne 18.10.2020 19:58:34

          Káceč >> A jooo😁 pardon kdyztak prosim moderatora o smaznuti

            NKáceč - Profil | Ne 18.10.2020 19:55:58

            Poušťák >> nebo na něm rostly :-)

              NPoušťák - Profil | Ne 18.10.2020 19:54:49

              Káceč >> třeba to kuře krmili houbama....o))

                NKáceč - Profil | Ne 18.10.2020 19:53:27

                novas32 >> seš v jiný diskusi :-)

                  NNed - Profil | Ne 18.10.2020 19:47:27

                  novas32 >> a kde máš v tom aspoň nějakou lysohlávku? :-))

                    NMrKos - Profil | Ne 18.10.2020 19:46:03

                    novas32 >> hodne mokrých a plesnivych hub. Hodne chození a desítky hub, které neznám. Ale o to větší mám radost z každé jedlé houby :-)

                      NMrKos - Profil | Ne 18.10.2020 19:43:56

                      ceczubr >> dobrý postřeh, palec nahoru, pár jich tam skutečně bylo. Podusil jsem je společně se zbytkem a zítra z toho uděláme omáčku nebo karbenatky.

                        Nceczubr - Profil | Ne 18.10.2020 19:36:57

                        MrKos >> Jestli se nepletu tak tam máš i pár dutonožek, já letos ani jednu,jinak z nich dělám držkovku.

                          Nnovas32 - Profil | Ne 18.10.2020 19:35:05

                          Dnes pres noc v pomalem hrnci tazeny kureci vyvar

                            Nnovas32 - Profil | Ne 18.10.2020 19:33:17

                            MrKos >> Krasnej sber!👍

                              NLibor 1 - Profil | Ne 18.10.2020 19:29:11

                              Tak hokus pokus vyšel, rodince to chutnalo

                                NDejv - Profil | Ne 18.10.2020 19:25:44

                                MrKos >> šupinovka nádherná, ale tady si tolik jistý nejsem.

                                  Njaka - Profil | Ne 18.10.2020 19:19:36

                                  K vodě se nedá, tak jsme dali pozdní sběr v lese :-)

                                    NMrKos - Profil | Ne 18.10.2020 17:47:54

                                    Prosím identifikaci. Poměrně velké, masité a houževnaté plodnice. Bylo jich tam na plný koš, možná i na dva.

                                      NMrKos - Profil | Ne 18.10.2020 17:46:04

                                      U nás aktuálně kratka vycházka odpoledne přinesla od každého trochu. Asi 7 druhů hub. Cílové václavky se konaly v počtu 3ks. Na večeři to v součtu bude

                                        Nceczubr - Profil | Ne 18.10.2020 16:51:59

                                        ciernabaca >> Možná bedla ostrošupiná.