Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nnovas32 - Profil | Ne 18.10.2020 16:41:50

Jidasi frci, o bedly clovek zakopava. Par jich bude k veceri. Hliva, pareznik ani penizovka zatim na mych mistech neni. Casu je ale dost😁

    NSihanuk - Profil | Ne 18.10.2020 16:05:34

    Petr64 >> to co myslíš že je čirůvka je spíš strmělka mlženka Ale taky jedlá

      Nlištička 33 - Profil | Ne 18.10.2020 16:05:30

      čolkař,zloch >> Jj, václavky nejsou a nebudou:)

        Nčolkař,zloch - Profil | Ne 18.10.2020 15:38:13

        Petr64 >> je, pýchavek a bedel dnes hafo, václavky
        a čirůvky žádné

          NKáceč - Profil | Ne 18.10.2020 15:26:18

          P!F >> chce určit, jaká bedla.

            Nzetfly - Profil | Ne 18.10.2020 15:03:01

            Zdravím,
            ak nepríde mráz, tak myslím, že by ešte sezóna mohla celkom úspešne pokračovať. Dnes návšteva bedľových miest dopadla nad očakávanie.

              NP!F - Profil | Ne 18.10.2020 15:01:25

              ciernabaca >> bedla... To som si myslel, že to je jediná huba čo fakt pozná každý.

                Nciernabaca - Profil | Ne 18.10.2020 14:27:50

                Chcela by som poprosiť miestnych odborníkov o určenie tejto bedľe. Moc ďakujem.

                  NPetr64 - Profil | Ne 18.10.2020 14:05:00

                  rarach >> V to doufám. Mám ještě pár věcí na práci co bych rád dodělal,takže si beru od příštího víkendu dovču. Les ještě prolezu,ale nevěřím. :-(

                    Nrarach - Profil | Ne 18.10.2020 13:42:51

                    Petr64 >> Pokud lze věřit předpovědí, tak příští týden bude na houby ideální.

                      NPetr64 - Profil | Ne 18.10.2020 13:38:55

                      rarach >> Pokud nepřimrzne.

                        Nrarach - Profil | Ne 18.10.2020 13:34:56

                        Petr64 >> Tady je to taky tak, ale cejtím že se to ještě rozjede, okolo škarp už je vidět nějakej žampion, davám tomu tejden maximálně dva.

                          Nnovas32 - Profil | Ne 18.10.2020 13:29:37

                          čolkař,zloch >> ano, na dreve penizovka. Jste me tak navnadili ze se jdu oblect a jdu si omrknout fleky😁

                            NPetr64 - Profil | Ne 18.10.2020 13:06:10

                            čolkař,zloch >> Letos je nejdivnější rok co pamatuju. Vody hafo a v okolí nic neroste. Ani na osvědčených místech. V lese je teď jen plno píchavek,ale to je tak všechno.ani o václavku jsem nezavadil.

                              Nčolkař,zloch - Profil | Ne 18.10.2020 13:01:26

                              Petr64 >> paráda, u nás se ještě neukázaly aa kdoví kdy budou,dlouho bylo sucho

                                NPetr64 - Profil | Ne 18.10.2020 12:42:52

                                Tak k hlívě a uchu dodám nějakou čirůvku. S tím už se něco udělat dá.

                                  Nčolkař,zloch - Profil | Ne 18.10.2020 12:03:03

                                  Tak jsem to blejsknul ještě zespodu a potvrdíte mi penízovku? Kousek vedle ještě vyrazily patrně žampiony, ve kterých se neorientují, prosím o určení

                                    Nnovas32 - Profil | Ne 18.10.2020 11:11:06

                                    Petr64 >> Jasny! 😁

                                      NPetr64 - Profil | Ne 18.10.2020 11:01:34

                                      Dejv >> Doufám,že se udrží.

                                        NDejv - Profil | Ne 18.10.2020 10:56:21

                                        Petr64 >> buď rád, že jsou obsazený touhle houbičkou. Jak bylo řečeno, je to penízovka sametonohá.