Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nhechtmrk - Profil | Pá 16.10.2020 10:50:17

čolkař,zloch >> ok, vyrážím. Pilu přivážu raději dvěma řetězama, prej jdou u vás na dračku :-)

    Nčolkař,zloch - Profil | Pá 16.10.2020 10:18:27

    hechtmrk >> díky, Mára to zaplatí...

      Nhechtmrk - Profil | Pá 16.10.2020 10:12:39

      čolkař,zloch >> já pro to tedy dojedu, akorát to bude trochu z ruky :-)

        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 16.10.2020 10:07:25

        Jettys >> než Mára dorazí, tak mi tu ty buky vyrostou...

          Nhechtmrk - Profil | Pá 16.10.2020 9:17:20

          hadr kapr fakr boy >> krása, větší očesnekovat a do trojobalu, z nožiček a ostatních by byla luxus dršťková, závidím, ale budu se snažit taky :-)

            Nhadr kapr fakr boy - Profil | Pá 16.10.2020 7:59:43

            P!F >> to mě nenapadlo, do budoucna vyzkoušim

              NKnapík - Profil | Pá 16.10.2020 7:47:51

              novel >> jasan, já měl zase strach jen z té zahradní .-)

                NP!F - Profil | Čt 15.10.2020 21:40:35

                hadr kapr fakr boy >> tie sú fakt exkluzívne, asi by som ich rovno vrazil do octu.

                  NJettys - Profil | Čt 15.10.2020 21:06:33

                  b.gun >> diky, myslel jsem ze penizovka

                    Nb.gun - Profil | Čt 15.10.2020 20:48:19

                    Jettys >> Slizečka porcelánová (Mucidula mucida)

                      Nhadr kapr fakr boy - Profil | Čt 15.10.2020 17:14:32

                      Ta mi tam roste bez mého pričinění

                        Nnovel - Profil | Čt 15.10.2020 16:45:50

                        Knapík >> Jo tak jsem to pochopil správně :)
                        My jsme červenající nesbírali ani dřív, když jsem před třiceti roky chodíval s taťkou. Už tenkrát mi říkal že se nejí, že by nám mohlo být špatně.
                        Bylo to jednoduché pravidlo na bedly a pečárky. Bedla zahradní, červenající a pečárka zapašná (také se zbarvuje).
                        Stejně jako že nejedlá holubinka je za syrova hořká ;-)

                          NJettys - Profil | Čt 15.10.2020 16:24:06

                          1Mara >> idealni

                            N1Mara - Profil | Čt 15.10.2020 16:17:44

                            Jettys >> a klády kmenů budu vozit na zádech .-P

                              NJettys - Profil | Čt 15.10.2020 16:12:35

                              čolkař,zloch >> buk ti priveze mara, bude prej jezdit na skutru do lesa

                                NKnapík - Profil | Čt 15.10.2020 13:42:24

                                Pedro1 >> a možná by se našel i ten netopýr.

                                  NPedro1 - Profil | Čt 15.10.2020 13:35:47

                                  čolkař,zloch >> Mas plnou stodolu melounů, nestezuj si:-)

                                    NPedro1 - Profil | Čt 15.10.2020 13:35:11

                                    Knapík >> Možný to je,unavená byla taky dost.Pacient nula:-)

                                      Nčolkař,zloch - Profil | Čt 15.10.2020 13:31:22

                                      Pedro1 >> na sežrání je poslední ovce a 2 jehňata, hlad a bída je za vraty, proto jím bedly...

                                        NKnapík - Profil | Čt 15.10.2020 13:29:25

                                        Pedro1 >> je dost možné, že tu houbu konzumovala i čarodejnice z Mrazíka, co si tak vybavuju podle toho, jak si stěžovala, že ji loupe v kříži .-) A dost možná už tehdy měla Covid, protože hláška typu : Ani jíst mi nechutná," je toho jasným důkazem.