Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

NKondrakar - Profil | St 2.10.2024 10:41:48

drvoštěp >> Tak za tyhle ceny bych kupoval rád 😁 výkupka jde dolů, ale nákupka sviští hore. Když jdu pro zvěřinu, tak drahota 🙈

    Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2024 9:53:09

    schmetterling >> Teď jsem dovezl pár kostí ze srnce kterej vážil 10kg. Kýty měl jak můj nedělní králík k obědu😁

      Nschmetterling - Profil | St 2.10.2024 8:37:04

      Lutra >> Poznám, u nás sa tiež do toho nikomu nechce. Nemá to trofej, nemá to zveriny, tak radšej všetci sedia na prasatách. A chov srnčieho ide pomaly do kopru...

        Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2024 7:31:37

        Ceník zvěřiny. Tvl, jde pěkně dolu...

          Ndrvoštěp - Profil | St 2.10.2024 7:28:56

          schmetterling >> Já se včera chytnul s myslivcema kvůli kachnám. Brečeli že je jich málo, někde už vůbec kvůli husicím. Tak jsem vystartoval že jsou líný je střílet a střílej jenom u stolu v hospodě. Čuměli jak děcka když rozbijou okno. Za chvilku jedu na odchovnu ( myslivci) na čaj tak zbytek dostane taky čočku😁😁😁

            NLutra - Profil | Út 1.10.2024 22:13:11

            schmetterling >> Já také nechci, ale co zbývá, někdo to dělat musí.

              Nschmetterling - Profil | Út 1.10.2024 21:29:40

              Lutra >>záslužná činnosť, nepoznam veľa ľudí, čo chcú loviť srnčiu holú, lovu zdar👍u nás plán holej máme takmer splnený, diaľnica a cesty I.triedy robia svoje. Ostáva nám uloviť tuším 2 srny a 3 srnčatá.

              Ale keby mi včera namiesto srnca vytiahne slabé srnča alebo srna, ulovím ho tiež, nakoľko selekcia holej je dôležitejšia v chove..

                NLutra - Profil | Út 1.10.2024 20:38:52

                schmetterling >> To ano. Já se snažím o holou srnčí. Za poslední týden dvě srnčata, jedno 5 kg a druhý o kilo víc. Potkat se se zvěří je trošku problém, les plnej houbařů, pole sklizená ...... Lovu.

                  Nschmetterling - Profil | Po 30.9.2024 23:42:00

                  Lutra >> zdar! Ukončenie sezóny sa mi vydarilo. 🌿

                    NLutra - Profil | Po 30.9.2024 21:12:47

                    schmetterling >> Lovu Zdar!

                      Nschmetterling - Profil | Po 30.9.2024 21:08:01

                      Pekný večer za nami 😉

                        Ndrvoštěp - Profil | Po 23.9.2024 20:35:14

                        kolotuk >> To já vím. Ale toho kreténa pytláka nechápu. Asi si chtěl pozvednout ego..🤮🤮

                          Nkolotuk - Profil | Po 23.9.2024 20:09:23

                          drvoštěp >> Zrovna Sika má moc dobrou zverinu.

                            Ndrvoštěp - Profil | Po 23.9.2024 19:40:37

                            Káceč >> 👍😁

                              NKáceč - Profil | Po 23.9.2024 19:40:17

                              drvoštěp >> a ještě k tomu vegetarián :-)

                                Ndrvoštěp - Profil | Po 23.9.2024 19:39:02

                                Káceč >> Debil, né pytlák🙉🙉🙉

                                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 20.9.2024 12:32:32

                                  schmetterling >> 😁😁😁😁😁

                                    Nschmetterling - Profil | Pá 20.9.2024 11:57:16

                                    zvědavec >> Pažba ako pádlo, vzhľad nič moc. Ale tvrdochróm a povrchová úprava super. Ešte sa mi nestalo, aby začala chytať lišku a to ju počas sezóny spoločných vôbec nešetrím a nosím ju aj na naháňky do pohonu. Dokonca s ňou aj občas niečo ulovím :D