Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Nzvědavec - Profil | Pá 20.9.2024 11:49:34

schmetterling >> :-))) Ale faktem je, že to byly sice těžší břízy, ale vydržel snad všechno.

    Nschmetterling - Profil | Pá 20.9.2024 10:19:45

    drvoštěp >> Tak ja mám tiež brokovnicu po dedovi. No je to asi nezničiteľná IŽ27. Na jar pichneš k rajčinám, na jeseň vyterákom dáš preč bahno z laufu a môžeš ju zobrať na hon :D

      Ndrvoštěp - Profil | Pá 20.9.2024 9:04:27

      schmetterling >> Ale jo. Jen mne to napadlo když občas vidím co visí na věšáku.

        Nschmetterling - Profil | Pá 20.9.2024 8:06:53

        drvoštěp >> Bolo to pri hone na kachny, takže povinnosť používať oceľové broky. Kľudne to mohla byť aj flinta po dedovi, ale podľa mňa naládoval do nej oceľ a flinta to jedoducho nedala.

          NKondrakar - Profil | Čt 19.9.2024 22:54:39

          zvědavec >> Jj, nedávno jsem na fb diskutoval s jednou paní. Tvrdila, že myslivci jsou banda ožralých hovad, co bouchaj po všem, co se hne a chudinky zvířátka. Když jsem se jí zeptal, jak jinak chce regulovat počty zvěře, tak mi odepsala, že myslivců je 100 tisíc a veškeré zvěře je 30 tisíc kusů, což je strašnej nepoměr. No a pak se s někým takovým bav.

            NKondrakar - Profil | Čt 19.9.2024 22:51:47

            Káceč >> Ta diskuze k tomu je taky výživná 🤦

              Ndrvoštěp - Profil | Čt 19.9.2024 21:26:04

              schmetterling >> Nn, flinta po dědovi. Teda si myslím. Prostě unavená kráva😁👍

                NKáceč - Profil | Čt 19.9.2024 21:18:18

                schmetterling >> teď už jí do zkušebny jistě pošle....

                  Nschmetterling - Profil | Čt 19.9.2024 20:59:28

                  Káceč >> to vyzerá na náboje s oceľovými brokmi a zbraň bez vyššej tlakovej skúšky...

                    NKáceč - Profil | Čt 19.9.2024 18:47:40

                    Záchranáři zasahovali ve čtvrtek odpoledne na Tachovsku, kde se během honu na kachny zranil jeden z myslivců. Podle prvotních informací se mu poškodila zbraň.

                    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-pri-lovu-kachen-na-tachovsku-se-postrelil-myslivec-40489468

                      Nschmetterling - Profil | Út 17.9.2024 8:59:54

                      sasan111 >> prídi si zaplávať 🙄 pod hrádzou 2.4 metra vody.

                        Nsasan111 - Profil | Út 17.9.2024 8:51:12

                        schmetterling >> Bež tam, sadni a čakaj.....možno začnů tiahnuť lososi :-))))))

                          Nsasan111 - Profil | Út 17.9.2024 8:49:38

                          schmetterling >> :-))))))

                            Nschmetterling - Profil | Út 17.9.2024 8:47:35

                            Niekde na konci tejto cesty pláva môj posed 🙄

                              Nschmetterling - Profil | So 14.9.2024 6:21:22

                              sasan111 >> pozveme Ťa na poľovačku ako honca. Budeš nám v broďákoch naháňať kaprov a diviakov do tenat 😂

                                Nsasan111 - Profil | So 14.9.2024 4:44:29

                                schmetterling >> ...lebo ste tam všetcí paroháči :-))))))))))))
                                A pomedzi kaprani budů plávať diviaky :-))))))) To bude pestrý výrad....

                                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 13.9.2024 21:26:22

                                  schmetterling >> Tady teď po sklizni se vrátili divočáci zpět na pole. Tak se střílí jak u Verdunu...

                                    Nschmetterling - Profil | Pá 13.9.2024 21:23:40

                                    drvoštěp >> my teraz dáme do konca októbra paroháčom pokoj, veď treba loviť aj holú 🙄 teda vlastne nebudeme loviť asi nič,, maximálne tak kapre na lúkach pod lesom pásť 😓