Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | Pá 13.9.2024 21:13:37

schmetterling >> I švýcaři. Nebožtík kolega když udělal jelena s prkem, tak se mohli užrat. A já taky😁😁

    Nschmetterling - Profil | Pá 13.9.2024 18:56:58

    1568 >> opýtam sa manželky 🙄😂

      Nschmetterling - Profil | Pá 13.9.2024 18:56:26

      Mysho22 >> alebo pre súdruhov z NDR. Tí boli na takéto chuťovky zaťažený 🙄

        NMysho22 - Profil | Pá 13.9.2024 17:51:06

        PYTLAKS >> u nás je spála choroba 😀😀

          NPYTLAKS - Profil | Pá 13.9.2024 17:36:05

          Mysho22 >> u nás je to říjní spála:-)

            NLutra - Profil | Pá 13.9.2024 17:11:48

            Bord >> Lovu Zdar!

              N1568 - Profil | Pá 13.9.2024 13:35:35

              schmetterling >> Nemůžeš si stěžovat,nebo nesmíš?:-))

                NMysho22 - Profil | Pá 13.9.2024 13:04:52

                schmetterling >> no podla tej rujnej škvrny by som si z neho gulašik už nedal ,ale pre kajnšmetke z Bratislavy a Prahééé by bol TOP :D

                  Nsasan111 - Profil | Pá 13.9.2024 12:45:26

                  schmetterling >> V klobáskách je všetko jedlé...co jsme se jich najedli na strednej lesnickej škole :-))))))))

                    NBord - Profil | Pá 13.9.2024 12:19:06

                    schmetterling >> nevím poslali jen to foto asi ne půjde nejspíš do výkupu

                      N1Mara - Profil | Pá 13.9.2024 12:03:44

                      Bord >> Lovu zdar .-)

                        Nschmetterling - Profil | Pá 13.9.2024 11:16:57

                        Bord >> Lovu zdar! Už bol rujný, či zverina je ešte jedlá? 🙄

                          NBord - Profil | Pá 13.9.2024 10:17:42

                          Vnučka s přítelem ulovili tak Lovu zdar

                            NPYTLAKS - Profil | Pá 13.9.2024 10:10:24

                            sasan111 >> 2030 se kvapem blíží

                              Nsasan111 - Profil | Pá 13.9.2024 8:54:11

                              schmetterling >> :-)))))))

                                NVýr - Profil | Pá 13.9.2024 8:51:15

                                Káceč >> sú tam podobné vlastnosti....rýchle sa množí a do všetkého rýpe....

                                  Nschmetterling - Profil | Pá 13.9.2024 5:34:53

                                  Poušťák >> ako prasa v žite. 👍😂 Od kedy som ženatý nemôžem sa sťažovať 🤷

                                    NKáceč - Profil | Čt 12.9.2024 22:23:57

                                    Výr >> jako myslíš, že toto by byl ideální státní úředník? :-)

                                    https://youtu.be/3vnDjcf0UyI

                                      NPYTLAKS - Profil | Čt 12.9.2024 15:59:55

                                      Poušťák >> ty aby sis nepřidal:-)

                                        NPoušťák - Profil | Čt 12.9.2024 15:17:12

                                        schmetterling >> hlavně že se máš dobře 🤣🤣