Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Nschmetterling - Profil | Čt 12.9.2024 13:34:57

Všetkých Vás zdraví najväčšia škodná v republike- štátny úradník (moja maličkosť :) )

    NVýr - Profil | Čt 12.9.2024 13:24:56

    Káceč >> to je fakt....keby robil len také škody ako dobre by nám bolo.....

      NKáceč - Profil | St 11.9.2024 18:50:27

      zvědavec >> to máš sice pravdu, ale ten neokusuje vysazené stromky a nerozrejvá louky a tak :-)

        Nzvědavec - Profil | St 11.9.2024 14:04:17

        Káceč >> Jediné co je přemnožené, je státní úředník.

          Nsasan111 - Profil | Čt 5.9.2024 4:42:41

          drvoštěp >> :-))))))))))))))))))
          https://www.youtube.com/watch?v=7Usg4jM9U8E

            Ndrvoštěp - Profil | St 4.9.2024 23:25:22

            sasan111 >> Tvl, tak si sundej růžový brejle😁😁

              Nsasan111 - Profil | St 4.9.2024 23:14:12

              drvoštěp >> ...ja žádnů pannu nevidím ?!?!?!? :-///////)))))))))

                Ndrvoštěp - Profil | St 4.9.2024 23:02:56

                Káceč >> Panenská příroda...

                  NKáceč - Profil | St 4.9.2024 23:00:24

                  Pokud takhle rychle zhasne, nejsem proti......https://www.youtube.com/shorts/7VZNKANCH-g?feature=share

                    NKáceč - Profil | Čt 15.8.2024 20:20:38

                    Bobler >> tuším, že na Hluboký jsem viděl.

                      NBobler - Profil | Čt 15.8.2024 19:59:58

                      Káceč >> Stačí mrknout po zámcích či hradech.......

                        NKáceč - Profil | St 14.8.2024 22:02:47

                        Bobler >> partyzánům se to střílelo, nepotřebovali povolení....ale stejně by bylo zajímavé vidět, jací jeleni byli třeba ve stoletích 12-16.

                          NBobler - Profil | St 14.8.2024 21:56:04

                          Káceč >> Před lety slovil kolega ze sdružení druhého nejsilnějšího jelena na Slovensku, toho údajně ještě silnějšího sežrali za povstání partyzáni, neskutečný zvíře.....

                            NKáceč - Profil | Po 12.8.2024 15:11:38

                            A už to jede.....

                            Na videu bodal šéf státní obory Březka Libor Beníček klackem do odchycených koček. Následně je popravil výstřelem, neušetřil ani tchoře tmavého. Video zveřejněné Novinkami uplynulý čtvrtek stálo Beníčka místo. Pracovní poměr s ním v pondělí rozvázal jeho nadřízený Vít Šrámek, ředitel Výzkumného ústavu lesního hospodářství a myslivosti (VÚLHM). Dělník Václav Žáček, jenž se měl na mučení také podílet, nicméně zaměstnancem ústavu zůstává.

                            https://www.novinky.cz/clanek/domaci-sefa-statni-obory-brezka-kvuli-brutalnimu-tyrani-zvirat-vyhodili-40483807

                              NKáceč - Profil | So 10.8.2024 22:52:14

                              Horda >> já jen popsal, co bude asi pro dotyčného následovat. Příroda je krutá jen v našich očích, bo máme domácí mazlíčky. V přírodě to funguje jak má, akorát lidi nechtěj přijmout přirozenej výběr, už jen proto, že se tento týká i jich. S lidma je to těžký, všichni chtěj do nebe, ale nikdo nechce umřít....

                                NHorda - Profil | So 10.8.2024 22:31:56

                                Káceč >> já bych neházel do jednoho pytle týrání a lov (ano i lov do sklopců je lov), to že zvíře střelí je možná rychlejší než nějaká injekce. Popravdě ty bláboly co tam uvádí ten veterinář mi přijdou dost mimo. Ale jak jsem psal, dřív by se nad tím nikdo nepozastavil. Stejně jako by se nad tím nepozastavili přivandrovalci z Afriky u kterých je středověk. Jinak příroda sama o sobě je mnohem krutější, vlci jak visí na lani nebo trhají na kusy jejího koloucha...

                                  NKolis - Profil | So 10.8.2024 22:02:14

                                  Příroda ať si poradí sama. Člověk ji jenom kurvi a je pro ni najvetsi zlo...

                                  Jo a sadistum zbrojaky nee...

                                    NKáceč - Profil | So 10.8.2024 19:30:43

                                    Horda >> že je kočka pěkná svině, o tom se netřeba bavit, na hospodářství jich máme průběžně 9-10 :-) Ono vůbec nepůjde o to, že zabíjí kočky, ale o to jak. Veterináři to jasně označej za týrání zvířat, nic jiného ani dělat nemůžou, policie to potvrdí, taky bude muset a pak záleží na soudu, jestli a jak ho potrestají.
                                    Tohle nikdo pod koberec nezamete, pseudoochránci zvířat to nedopustěj. Budou požadovat exemplární trest a doba a smýšlení lidí tomu ideálně nahrává. Že bude z funkce správce obory odejit je asi jasný a vůbec bych se nedivil, kdyby přišel i o zbroják. Pro podobné kamerové záznamy je dneska nejhorší možná doba.