Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | So 10.8.2024 12:48:05

Horda >> To by znamenalo že to video bylo na objednávku. Někdo po něm prostě šel...

    NHorda - Profil | So 10.8.2024 12:12:58

    Bobler >> popravdě dělal to za zdí, nevěděl, že ho někdo točí a myslím, že tu kočku určitě střílel tak, aby bylo po ní, nemyslím si, že by ji umyslně střílel na měko.

      NBobler - Profil | So 10.8.2024 12:04:10

      Horda >> Může to znít jako klišé, ale byla v nás pěstována úcta ke zvěři živé, slovene ale i škodné, takže pokud to udělá rychle a někde za bukem nemám s tím problém, asi tak......

        NHorda - Profil | So 10.8.2024 11:45:01

        Káceč >> celý ten článek je jen vývoj společnosti, to co by pár let zpět nikoho nezvedlo ze židle, dnes budí velké vášně.
        Pro ty co tomu nerozumí, kočka je škodná a jedno jestli v oboře, v lese nebo parku, loví zpěvné ptáčky, chytá mláďata (třeba malé zajíce, opravdu).
        V zákoně je to jasně napsané, borec nic neporušil.

          Nmlíčnák - Profil | So 10.8.2024 2:58:22

          schmetterling >> macky mi vůbec nevadí , spíš volavka na pstruhovce a holubi ve měste, auto furt osrane ,no střílet jich nemohu 0(.
          Ledňáček nám
          sedá na pruty a loví ,je to miláček ...
          Kosi nám zerou borůvky a hrozno a veverky ořechy i(
          Bych se ustsrilal .
          Nejsu myslivec ,ani zbrojak nemám .
          Jen dvě vzduchovky a flobertku v opravě ,,
          Ořech zhodim,je z toho 💩,buď zmrzne nebo to oberou veverky .
          Na picu strom ,jen bordel na podzim.
          Fíky plodí v cajku
          Zapomněl na nutrije a bobry ,kurva to by byl masakr kdybych mohl ...

            Nschmetterling - Profil | Pá 9.8.2024 17:13:02

            Jettys >> túlavé mačky sú najväčší predátor drobného vtáctva a v čase hniezdenia vedia zlikvidovať aj veľa drobnej zveri..aj preto máme v zákone isté oprávnenia, ktoré sa nebojím využiť.

            No nerobí sa to tak ako pán na videu...

              Nschmetterling - Profil | Pá 9.8.2024 17:10:59

              Bord >> krajná núdza vyriešila už mnoho takýchto morálnych dilem. Taký nasratý násaďák vie byť extrémne nebezpečný.

                NPoušťák - Profil | Pá 9.8.2024 15:45:27

                Hrubian >> spíš originál debil,ani neumí mluvit 🙈🙈

                  NHrubian - Profil | Pá 9.8.2024 15:35:24

                  Ten chlap je originál sadista. Loviť zver je jedna vec, ale týrať a likvidovať ju nie je lov. Pušku by som mu už do rúk nikdy nedával.

                    NTEZAR - Profil | Pá 9.8.2024 14:38:05

                    Bobler >> Je fakt, že ten sklopec měl vzít mimo kameru a teprv potom střílet.Kamery tam mají asi kvůli zlodějům,co by ty sklopec mohli šlohnout-a oni jim ukradli místo nich ty kamery.😁

                      NJettys - Profil | Pá 9.8.2024 14:33:37

                      Máš kočku? Tak si ji drž doma, tys chtěl kočku ne tvoji sousedí
                      Keci typu že je to kočka neberu
                      Psa taky nenecháš běhat po vsi

                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 9.8.2024 13:30:29

                        Bobler >> Taky nechápu proč to natáčeli. Vocasové🙈🙈🙈

                          NBobler - Profil | Pá 9.8.2024 12:30:26

                          TEZAR >> Škodná se tlumila odjakživa, tenhle způsob plus prezentace je prostě prasárna nic víc nic míň......

                            Ndrvoštěp - Profil | Pá 9.8.2024 9:53:14

                            Bord >> Kapra zastřel a při výslechu tvrď že tě napadl😁😁😁

                              NBord - Profil | Pá 9.8.2024 9:48:03

                              Chystám se na ryby mám dilema chytím kapra mohu ho zabít nebo musim přivolat na zabití veterináře🤔

                                Ndrvoštěp - Profil | Čt 8.8.2024 22:14:12

                                TEZAR >> Jjj.🤫🤧🤔

                                  NTEZAR - Profil | Čt 8.8.2024 22:12:00

                                  drvoštěp >> Divná doba...

                                    Ndrvoštěp - Profil | Čt 8.8.2024 21:51:00

                                    TEZAR >> Na rovinu. Serou na to. Denně jim nadávám a stále výmluvy atd. Stačí jen jejich soukromá voda. Plný huby jak se zbaví nilských husic. Vytáhnu železo a už serou maggi🙉🙉

                                      NTEZAR - Profil | Čt 8.8.2024 21:40:42

                                      drvoštěp >> No a co s tou škodnou má teda udělat?

                                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 8.8.2024 21:35:18

                                        TEZAR >> Právo hospodáře nosit a střílet s malorážkou je přežitek. Tohle mohl vymyslet jen kokot...😁😁