Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

NTEZAR - Profil | Čt 8.8.2024 21:31:49

Káceč >> Teda kočka v oboře je škodná,tak je snad právo hospodáře je usmrtit a to i ve sklopci.

    Nsasan111 - Profil | So 20.7.2024 18:21:26

    1Mara >> ...jojo...a když je střelíš, tak žrát se to nedá a trofej také nic moc :-))))))))

      N1Mara - Profil | So 20.7.2024 4:58:59

      Lutra >> víš co ? Hrozně těžký He takovéto debili chytit....Ono kdyby PČR měla taky krosku , bylo by to super, vím jaké hsme to měli my v honitbě v Bílině v pohádkách, čtyřkolky den co den a hlavně když PČR někde se postavila aby je zastavila, v klidu se otočili a směr kypy a byli fuč .... tak jsme to nakonec řešili jinou cestou, na místo čekání ba zvěř, jsme se silnými baterky čekali na ně a když jsi jim z poza stromů posvitil do ksichtu, měl jsi vidět jak měli nasrano v kalhotech, aby nikoho na cestě neprejeli. Pak na určitých trasách dali pokoj.

        NKondrakar - Profil | So 20.7.2024 0:17:48

        Káceč >> Ji a věřím tomu, že v obou táborech by se našel "génius" pro kterého pravidla neplatí, páč má v ženských rodidlech a neni ovce.

          NKáceč - Profil | Pá 19.7.2024 21:50:32

          Kondrakar >> tak ono by to šlo třeba takhle. Sudej týden v lese jen myslivci a v lichej ostatní návštěvníci lesa. Problém by byl ten, že zvěř není blbá a byla by tam jen, když tam budou lidi bez flint :-)

            NKondrakar - Profil | Pá 19.7.2024 21:41:32

            Káceč >> To asi ne.

              NKáceč - Profil | Pá 19.7.2024 21:16:03

              Kondrakar >> se obávám, že řešení, které by vyhovovalo jak myslivcům, tak občanům neexistuje.

                NKondrakar - Profil | Pá 19.7.2024 20:44:21

                Káceč >> Tak v lese asi možná budiž. I když lidi, co vandrujou a přespávaj v lese pod širákem by asi držkovali. Horší je ta formulace v honitbě. To by se nemohlo ani sedět po setmění někde u řeky či rybníka.

                  NKáceč - Profil | St 17.7.2024 23:02:06

                  Lutra >> není žalobce, není ani soudce. A jak jsem psal, je to neřešitelný.

                    NLutra - Profil | St 17.7.2024 22:46:46

                    Káceč >> Te´d jsem přišel z lesa. Co jsem sedl, tedy asi v půl osmé, tak na doslech řádily 3 krosky. Trvalo to do devíti. Pak se začala trousit vyhukaná srnčí zvěř. Kurva vždyť je to exeplární porušení zákona na ochranu zvířat!! PČR je musí slyšet přes půl okresu. O rozježděnejch loukách, cestách t.j poškozování cizího majetku ani nemluvě. Pak bude někdo blábolit o pokutách za neodstřílenou zvěř??? Vždyť některý kusy teprv teď vylízaj ze země a slízaj ze stromů.

                      NKáceč - Profil | St 17.7.2024 19:19:21

                      Lutra >> zakaž lidem, že po slunce západu až do jeho východu nesmí být v lese, či na polní cestě. To by ses dočkal věcí :-) Tohle je neřešitelný, hlavně to posraly všechny vlády od revoluce, když bylo takřka nemožné vymáhat po myslivcích škody způsobené zvěří. Za ty roky by to už fungovalo bez problémů.

                        NBobler - Profil | St 17.7.2024 15:28:14

                        Lutra >> Těmhle lidem co o tom dnes od stolu rozhodují je nějaká tisíciletá historie a generace lidí co za tím stojí úplně u zadele.Jasny, nebylo to vše ideální, ale systém nějak fungoval tyhle to v rámci nevědomosti, nenazranosti a scestnych teorií pošlou celý k šipku, bohužel.......

                          NLutra - Profil | St 17.7.2024 13:49:37

                          Káceč >> Prodám flinty a budu víc chodit na ryby. Lovit si můžou ta vemena co to vymyslela.
                          Taky bych navrhoval zákaz vstupu do honitby se západem slunce a do východu. Když už tam člověk dřepí a jen okukuje cyklistky a pejskařky co venčí s čelovkama, tak je to k vzteku. Když někdo řekne A, má říci i B.

                            Ndrvoštěp - Profil | St 17.7.2024 12:27:31

                            Káceč >> 🙈🙈🙈

                              NKáceč - Profil | St 17.7.2024 11:54:44

                              Neodlovíte dost zvěře, můžete dostat pokutu až dvě stě tisíc, při opakovaném nesplnění plánu až půl milionu. To by myslivcům hrozilo ze strany státu, pokud by prošla novela zákona o myslivosti schválená vládou a mířící na zářijové jednání Sněmovny.

                              https://www.novinky.cz/clanek/domaci-radeji-zacneme-vcelarit-myslivci-se-obavaji-pokut-ktere-jim-chce-rozdavat-stat-40480288

                                Ndrvoštěp - Profil | Út 16.7.2024 20:34:16

                                TEZAR >> Na mladý maso ne. Na tý husici je hovno. Jen to ochutnali.Tak jen zastřelit a hodit na újeď. I když.po návštěvě u myslivců nevím co jím😁😁😁😁

                                  NTEZAR - Profil | Út 16.7.2024 20:28:15

                                  drvoštěp >> A nenadávali?😁

                                    Ndrvoštěp - Profil | Út 16.7.2024 20:24:49

                                    TEZAR >> Jak píše kolega novič. Já ji zatím nejedl. Jen daroval.