Rybář i myslivec | MRK.cz

Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Nschmetterling - Profil | Po 18.9.2023 7:59:02

Bord >> A hlavne, že to bol bývalý policajt.

    Ndrvoštěp - Profil | Po 18.9.2023 7:53:30

    schmetterling >> Teď to zrovna probíráme u myslivců u kafe🙉Průser to je😭😭😭😭

      Ndrvoštěp - Profil | Po 18.9.2023 7:51:35

      Poušťák >> Na tebe jsme tady ty vemeno čekali😂😂😂

        NPoušťák - Profil | Po 18.9.2023 7:37:29

        schmetterling >> nabitou a nezajištěnou pušku hladil hadříkem jak buzerant a vystřelil,jinak když čistím rozebranou zbraň,tak nemůže vystřelit

          NBord - Profil | Po 18.9.2023 7:16:24

          schmetterling >> nedodržení bezpečného zacházení se zbraní

            Nschmetterling - Profil | Po 18.9.2023 6:18:56

            drvoštěp >> večer som rozmýšľal nad tým, ako môže niekomu pri čistení zbrane táto vystreliť...

              NPYTLAKS - Profil | St 13.9.2023 23:21:53

              ŠUKI >>to je jen machrovací slůvko

                NŠUKI - Profil | St 13.9.2023 20:35:06

                PYTLAKS >> Však ty už to máš přímo v nicku 🤭🤫

                  Ndrvoštěp - Profil | St 13.9.2023 14:00:24

                  razisdas >> 👍👍👍👍

                    Nrazisdas - Profil | St 13.9.2023 10:29:29

                    Podle mě, pokud by lovec chtěl lovit lukem, tak by měl složit zkoušky ve střelbě a technice a pak by mu bylo vydané povolení na lov s lukem. Předpokládám, že by se jednalo o pár nadšenců, které by to zajímalo.

                      N1Mara - Profil | St 13.9.2023 9:11:19

                      Ty voe už i naši jeleni blbnou jak muslimové ! .-))
                      https://www.facebook.com/watch?v=844570603642119

                        NPYTLAKS - Profil | Út 12.9.2023 16:57:38

                        drvoštěp >> 😁👍

                          NVýr - Profil | Po 11.9.2023 15:05:20

                          Mysho22 >> vždy ma fascinovala krátkozrakosť poľovníkov.....budú hľadať problém v tom či cca jeden z 350 poľovníkov bude mať v ruke občas luk namiesto toho aby ťahali na svoju stranu každého potenciálneho spojenca - poľovníka.... spochybňujú všetko čo ich napadne a pritom si takou pseudo argumentáciou len sami "strieľajú do nohy" pred zelenými eko-teroristami.

                            NVýr - Profil | Po 11.9.2023 15:00:13

                            kolotuk >> ak len o tú identifikáciu ide tak štandardne je šíp pokrytý otlačkami prstov.....z podstaty lovu lukom (takmer výhradne individuálny lov) sa nehoda stáva asi z frekvenciou podobnou asi ako vypichnuté oko na šachovej figúrke....čo sa o guľovnici povedať nedá.....

                              Nkolotuk - Profil | Po 11.9.2023 14:24:40

                              Výr >> že jsem o tom já neslyšel,neznamená že se to nestalo. O tom co se děje na slovensku nevím vůbec nic.

                                NMysho22 - Profil | Po 11.9.2023 14:16:09

                                Výr >> tiež musíš do všetkého rýpat :D

                                  Ndrvoštěp - Profil | Po 11.9.2023 14:14:46

                                  Výr >> Husité u Žatce. Rok 1421 10.9😂😂😂

                                    NVýr - Profil | Po 11.9.2023 14:09:16

                                    kolotuk >> o koľkých prípadoch postrelenia kolegu s lukom si už počul.....nemusíš presne...stačí približne :-)

                                      Ndrvoštěp - Profil | Po 11.9.2023 14:04:02

                                      kolotuk >> 😂😂😂