Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Nschmetterling - Profil | Po 18.9.2023 20:18:15

Bord >> a má prst na spúšti.

    NBord - Profil | Po 18.9.2023 19:46:08

    1568 >> a má naštechrováno

      N1568 - Profil | Po 18.9.2023 18:29:53

      LosPafkos >> A ještě větší blbec, ji čistí s plným laufem, namířenou mezi lidi

        Ndrvoštěp - Profil | Po 18.9.2023 18:21:08

        schmetterling >> Zítra máme v knajpě klasickou slezinu ( myslivci a rybáři). Už teď tuším plodnou diskusi🙉🙉

          Nschmetterling - Profil | Po 18.9.2023 18:15:33

          drvoštěp >> tak vysvetlenia sú čím ďalej tým absurdnejšie. Základná otázka je, ako sa mu do hlavne dostal ostrý náboj mimo revír alebo strelnicu. Asi mu tam sám neskočil. Jednoznačne chybná manipulácia so zbraňou, neprajníci si na nás zmlsnú.

            NLosPafkos - Profil | Po 18.9.2023 18:01:52

            1568 >> jen blbec čistí flintu namířenou na sebe :-)

              Ndrvoštěp - Profil | Po 18.9.2023 15:14:20

              1568 >> Zaseklý náboj který chtěl vytáhnout. Kdyby to dělal aspoň v lese...

                N1568 - Profil | Po 18.9.2023 15:04:49

                drvoštěp >> http://opr.news/6d43026e230918cs_cz?link=1&client=opera
                Při čištění měl náboj v laufu??

                  Ndrvoštěp - Profil | Po 18.9.2023 13:01:55

                  zvědavec >> Jj, na tom náměstí bydlí strejc. Pak mi to vyprávěl😭😭😭

                    Ndrvoštěp - Profil | Po 18.9.2023 13:00:41

                    1568 >> Já dávám ránu jistotu. Do sousedovic baráku😂😂😂 Co se týká výhře ve sportce. Asi pjetkrát. A vždy pátou😡😭 No, je to prostě průser jako svině😭😭😭😭😭😭😭😭

                      Nzvědavec - Profil | Po 18.9.2023 12:59:13

                      drvoštěp >> To pamatuju, stalo se ještě za komárů a ten dotyčný byl v pěkném průseru už jen proto, že ji vůbec vlastnil.

                        N1568 - Profil | Po 18.9.2023 11:23:56

                        drvoštěp >> Já neřikám, že to nejde, ale tohle je fakt náhoda jako kdyby měl vyhrát ve sportce. Ty čistíš flintu namířenou z okna?

                          Ndrvoštěp - Profil | Po 18.9.2023 9:49:43

                          1568 >> Zkus si dohledat ten průser v Kynšperku nad Ohří s roskou ( světlice) na Silvestra. Přes celé náměstí vletěla do bytu a trefila těhotnou do břicha. A to díky jedné větvičce ze stromu🙉🙉🙉😭😭😭

                            N1568 - Profil | Po 18.9.2023 9:29:15

                            Náhodná, na 200m smrtelná rána? To už musí bejt fakt náhoda.

                              Nschmetterling - Profil | Po 18.9.2023 8:31:40

                              Inak žasnem nad titulkami a diskusiami, ktoré sú k tejto tregédii na webe. Najviac ma dostalo:

                              https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/lovecka-zbran-slovensko-smrt-mlada-zena-nedopatreni.A230918_065055_zahranicni_ikro

                              Takže chlapi pozor- lovecká zbraň si niekedy môže sama zmyslieť, že vystrelí- kontrolujte poriadne svoje zbrane, sú nevypočitateľnejšie a nebezpečnejšie ako Vaše manželky!

                                Ndrvoštěp - Profil | Po 18.9.2023 8:18:25

                                schmetterling >> U nás před lety myslivec (policajt) si doma při čištění zbraně (cz75) prostřelil nohu😂🙈To prostě nechápeš😂😂😂

                                  NPoušťák - Profil | Po 18.9.2023 8:13:03

                                  kubah >> nebo těhotná milenka ☝️

                                    Nschmetterling - Profil | Po 18.9.2023 8:04:05

                                    Poušťák >> Alebo to bola ešte stará škola (síce 48 rokov, ale je otázne kto ho učil) a zbraň čistil zásadne výstrelom.

                                      Nschmetterling - Profil | Po 18.9.2023 8:02:45

                                      drvoštěp >> podobný prúser, len s menšími následkami sa stal aj 2 roky dozadu.

                                      https://www.noviny.sk/slovensko/633391-do-auta-v-ktorom-sa-viezli-deti-vletel-naboj-z-gulovnice-polovnik-tvrdi-ze-to-bola-nehoda-pri-vyberani-zbrane-z-auta

                                      Osobne toto nepochopím. Keď chytám do ruky zbraň, VŽDY ako prvé kontrolujem nábojovú komoru. A do auta pri ceste z revíru a do akéhokoľvek obydlia ide zbraň s prázdnou komorou a nábojovou schránkou. Žiadne náboje skryté pod záver neuznávam.

                                        Nkubah - Profil | Po 18.9.2023 8:00:27

                                        Čistil...

                                        Nebo jestli byla spoře oblečená a on si ji prohlížel..... přes dalekohled....