Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

NBobler - Profil | So 9.9.2023 22:14:24

Káceč >> Pokud by se něco podobného schválilo, tak by to asi zas tak jednoduché nebylo........

    NKáceč - Profil | So 9.9.2023 21:38:00

    Výr >> na Slovensku možná, ale já žiju v Čechách, tak si celkem dokážu představit, jak to tu bude. Jestli to povolej, tak budem lukostřelecká velmoc :-)

      NVýr - Profil | So 9.9.2023 21:27:26

      Káceč >> žiaden racionálne uvažujúci pytliak nebude loviť lukom....

      Po legalizovaní tlmičov je to zvlášť úsmevný "argument".

        Ndrvoštěp - Profil | So 9.9.2023 20:28:36

        Káceč >> Ráno si z lesa odnesu otep šípů😂😂

          NKáceč - Profil | So 9.9.2023 20:19:43

          drvoštěp >> to bude tichejch pytláků :-)

            NPYTLAKS - Profil | St 6.9.2023 6:32:47

            Káceč >> to zas bude nějaký novinářský kanec:-)

              NBobler - Profil | Pá 18.8.2023 7:56:33

              feeder009 >> Psáno v kontextu názvosloví běžně používaného v našich končinách, takže třeba dokonce 6mm Flobert je vlastně také ve stejné výkonové kategorii jak zmiňovaná 223, dík za vysvětlení....
              .

                NPYTLAKS - Profil | Pá 18.8.2023 7:08:23

                Smutek >> :-)))))))

                  Nfeeder009 - Profil | Pá 18.8.2023 6:39:05

                  Bobler >> malorážka je zbraň malé ráže (to je ten Tvůj malorážný náboj,je to jedno a to samé) konstruované pro náboj do průměru 5,6 mm. Bavíme se o hovně, fakta jsou jasná, tímto už bych dál nezasíral vlákno.

                    Nfeeder009 - Profil | Pá 18.8.2023 6:34:41

                    Bobler >> z čeho usuzuješ, že neviděl?

                      NBobler - Profil | Čt 17.8.2023 23:44:07

                      feeder009 >> Malorážkovy , malorážny dva rozdílné pojmy viděl jste někdy fyzicky náboj ráže 22 a 223......

                        Nfeeder009 - Profil | Čt 17.8.2023 23:24:46

                        Lutra >> jak říkáš, všechno do průměru 5,6 je malorážka ať to dělá ránu jakou dělá. Není to čistě moje definice, ale chápu, že ses nad tím pozastavil. Například všechny pušky typu ar15 obecně nejsou hrané jako malorážky, ale v důsledku to tak je.

                          Nschmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 23:04:09

                          Bobler >> . 223 by mi podľa nášho zákona o poľovníctve stačila len na lov srnčej zveri. Na diviaka potrebujem priemer gule aspoň 6mm a váhu strely aspoň 6 g. Takže minimálne.243 win.

                            Nschmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 22:57:52

                            Lutra >> 5,6x50R Mag by som si časom chcel kúpiť ako takú ľahkú flintu na posliedku. Veľmi zaujímavý kaliber. S vhodným strelivom a dobrým strelcom super kombinácia.

                              Ndrvoštěp - Profil | Čt 17.8.2023 22:53:01

                              Lutra >> 👍

                                NLutra - Profil | Čt 17.8.2023 22:26:32

                                feeder009 >> Když to bereš podle průměru, tak i 5,6x50R Mag je malorážka. A to tedy opravdu není. Vím co to umí. Mám ji.

                                  NBobler - Profil | Čt 17.8.2023 21:53:06

                                  schmetterling >> Tak na to by vám pane kolego stačila i ta 223......