Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

NKáceč - Profil | Čt 17.8.2023 21:49:14

schmetterling >> ještě povolení na divočáky a začne i vydělávat :-)

Na Karlovarsku se začnou evidovat zastřelení divočáci. Myslivec dostane tisícovku za kus.

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-na-karlovarsku-se-zacnou-evidovat-zastreleni-divocaci-myslivec-dostane-tisicovku-za-kus-40439660

    NKáceč - Profil | Čt 17.8.2023 21:46:23

    schmetterling >> ona jí dostala od svého otce spolu s klasickou brokovnicí dvojkou. Teď se bude kupovat dlouhá i krátká malorážka. Povolení na odstřel lišek a mývalovců má a na ty je kulovnice zbytečná, drahý náboje :-)

      Nschmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 21:42:20

      Káceč >> 8x57 máme okrem dvoch 7x57 doma aj my. Otec to má ako nočnú flintu na diviaka. Mne stačí aj tá sedmička, na srnčie a lanštiaky ideálne. Väčšiu zver nelovím.

        NKáceč - Profil | Čt 17.8.2023 21:12:08

        schmetterling >> drahá polovička má doma 8x57 :-)

          Nschmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 21:07:20

          Káceč >> tak 30.06 nie je gulovnica. To je už kanón 😁

            Nschmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 21:05:38

            feeder009 >> ďakujem za opravu, tú 51 si stále nemôžem zapamätať 👍

              N1Mara - Profil | Čt 17.8.2023 20:48:14

              drvoštěp >> :-))) na růže :-)))))))))

                Ndrvoštěp - Profil | Čt 17.8.2023 20:45:49

                1Mara >> Na pouť bude dobrá😆😆😆

                  NKáceč - Profil | Čt 17.8.2023 20:12:50

                  schmetterling >> drvoštěp - Profil | SZ | Čt 11.5.2023 1:02:42

                  Lutra >> 7,62x63

                    Nfeeder009 - Profil | Čt 17.8.2023 20:09:21

                    schmetterling >> je to 7,62x51, sice drobnost ale i tak 😃 jinak .222 i .223 jsou prakticky malorážky 😃

                      Nschmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 19:47:15

                      Káceč >> 7,62x39 - takže je to kalašnikov alebo 7,62x52 NATO, čo by bol .308 win....

                        N1Mara - Profil | Čt 17.8.2023 19:14:03

                        drvoštěp >> co to tady machrujes s tímhle flusbrokem ? 😅😅😅🤣

                          NKáceč - Profil | Čt 17.8.2023 19:05:32

                          schmetterling >> tuším, že psal 7,62x něco

                            Nschmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 19:03:18

                            drvoštěp >> a ak je to
                            .223 alebo.222 Remington tak je to vážne len flusačka a nie gulovnica😁

                              Ndrvoštěp - Profil | Čt 17.8.2023 18:38:52

                              Smutek >> 🤫🤫🤫🤫

                                Ndrvoštěp - Profil | Čt 17.8.2023 18:38:18

                                schmetterling >> 😆😆😆

                                  NSmutek - Profil | Čt 17.8.2023 18:32:23

                                  drvoštěp >> Ten špunt si uvaž,ať ho nehledáš.

                                    Nschmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 18:26:09

                                    drvoštěp >> to je airsoftka jak vyšitá 😉

                                      Ndrvoštěp - Profil | Čt 17.8.2023 18:00:31

                                      1Mara >> Aha, tak tohle je vzduchovka a remingtonka je na kuličky😆😆😆😆😆Všici mě podvedli😭😭😭😭

                                        N1Mara - Profil | Čt 17.8.2023 15:23:40

                                        drvoštěp >> Ty nemáš ani kulovnici tak se neser do odborné řeči voe :-))))))