Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

1Mara - Profil | Čt 17.8.2023 15:23:04

feeder009 >> Mysho22 moc díky, to mě stačí :-)) Drvoštípek je ocas všeho vědění a sám má hovno a né tlumič :-)))))

    PYTLAKS - Profil | Čt 17.8.2023 14:18:52

    Mysho22 >> :-)

      drvoštěp - Profil | Čt 17.8.2023 13:31:46

      schmetterling >> Mě to neříkej👍🤫😆

        schmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 13:18:15

        drvoštěp >> To je jednoduché- mikrofón na kamere je umiestnený asi kilometer od strelca :D :) Tlmič je fajn na takom konóne, aký má Mišo, prípadne pri love v blízkosti obydlí alebo na strelnici. Ja si zatiaľ vystačím so streleckými pasívnymi špuntami :)

          drvoštěp - Profil | Čt 17.8.2023 13:09:33

          Mysho22 >> 😆😆😆😆😆😆😆😆

            Mysho22 - Profil | Čt 17.8.2023 13:08:44

            drvoštěp >> v TV aj z politikov spravia normálnych ľudí :D

              drvoštěp - Profil | Čt 17.8.2023 13:07:45

              schmetterling >> 🤫🤫🤫 V tv, je rána potichu😆😆😆😆

                schmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 13:05:45

                1Mara >> kamarát má tlmič na .308. sedel som od neho asi 500 metrov a ranu som počul akoby z malorážky strielanej kúsok odo mňa. Útlm po výstrele je zväčša okolo 30 dB.

                  drvoštěp - Profil | Čt 17.8.2023 13:03:16

                  feeder009 >> Asi tak nějak👍Ale je to marný, je to marný. Jeden tlumič přesná kopie Mosadu, druhej angl.paragánů. A stejně se vděku nedočkáš. Tvl, ten mi teď dá za uši😆😆😆😆

                    drvoštěp - Profil | Čt 17.8.2023 13:01:09

                    1Mara >> Už jsem ti to s tlumičem osobně vysvětloval. Ale marně🙉🙉🙉Ty si jedeš tu svou cestu neoranou😆😆😆

                      PYTLAKS - Profil | Čt 17.8.2023 12:45:56

                      Mysho22 >> dík za info

                        feeder009 - Profil | Čt 17.8.2023 12:26:08

                        1Mara >> určitě to není jak v televizi, s klasickým střelivem to není tak markantní rozdíl, pokud Ti jde o snížení hluku, tak je ideální kombinace se subsonickým střelivem, tam je ale problém s dostatečnou energii pro lov a taky se nevidí moc poloplášťů v subsoniku

                          Mysho22 - Profil | Čt 17.8.2023 12:24:46

                          1Mara >> hej ako posledná bašta kktizmu sme tlmiče mali zakázané aj my. Popritom je to fajn vec. Tlmí spätný ráz z 9.3x,62 mi spravilo 308 ... Žiadny vyšlah plameň a tak isto akusticky prejav na unosnejšej miere.

                            1Mara - Profil | Čt 17.8.2023 12:01:22

                            schmetterling >> :-))))) ale to je v pohodě, jen mě zajímá, jestli tu ránu opravdu ztlumí tak, jak je to třeba v televizi což pochybuji :-))

                              schmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 11:45:07

                              1Mara >> Tlmič u nás povolili tento rok. A Michal nemá čo robiť s peniazmi a hneď si utekal nejaký papek kúpiť :)

                                1Mara - Profil | Čt 17.8.2023 11:08:04

                                Mysho22 >> Vím že dříve to bylo zakázaný, jen se ptám, jak hodně to tlumí ránu ? Já měl tlumič na malorášku a nic moc, tlumič byl originál, ale moc to ránu neztlumilo, tak se jen ptám, jestli je to s tím tlumičem u tebe lepší :-)

                                  Mysho22 - Profil | Čt 17.8.2023 10:15:56

                                  schmetterling >> uvidíme dám ti ešte šancu či to je len sprievodcom alebo niečím iným

                                    Mysho22 - Profil | Čt 17.8.2023 10:12:38

                                    PYTLAKS >> prisvit mám Lunu laser 940 a na 400 m viem pekne rozoznať zver po tme . Cez deň je to horšie na srnca do 70m sa to ešte dá

                                      Mysho22 - Profil | Čt 17.8.2023 10:11:27

                                      1Mara >> áno dobre vidíš

                                        PYTLAKS - Profil | Čt 17.8.2023 8:44:58

                                        Mysho22 >> jak si spokojený?