Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

N1Mara - Profil | Čt 17.8.2023 8:27:58

Mysho22 >> vidím dobře , na té kulovnici máš tlumič ?

    Nschmetterling - Profil | Čt 17.8.2023 8:05:40

    Mysho22 >> Musím toho sprievodcu trošku sprdnúť. Ale na 3. pokus si s ním konečne ulovil. Takže smola zlomená a budeš chodiť len s ním. Lebo keď pôjdeš so mnou, zase budeš smolu lámať :D

      NMysho22 - Profil | Čt 17.8.2023 6:30:31

      PYTLAKS >> nie Digex C50 od Pulsaru

        NMysho22 - Profil | Čt 17.8.2023 6:29:52

        schmetterling >> sprievodca bol skúpy na nalievačku musel som sám stretat citronového Radlera :D

          NPYTLAKS - Profil | St 16.8.2023 22:10:53

          Mysho22 >> to máš n455 od pulsaru?

            Nschmetterling - Profil | St 16.8.2023 15:11:16

            Mysho22 >> Dajaký si na tej fotke prispatý, čím ťa sprievodca nalieval pred lovom? :D

              NMysho22 - Profil | St 16.8.2023 14:43:16

              schmetterling >> pche že váhaš :D

                Nschmetterling - Profil | St 16.8.2023 9:21:53

                Furt len kecáte alebo aj niečo lovíte? :)

                  Ndrvoštěp - Profil | So 5.8.2023 8:02:18

                  Bord >> 🤫🤫🤫🤫

                    NBord - Profil | So 5.8.2023 7:47:47

                    drak+ >> v Habeši byli😛

                      Ndrvoštěp - Profil | So 5.8.2023 0:35:29

                      drak+ >> 😆🤫🤫🤫🤫😆😆😆

                        Ndrak+ - Profil | Pá 4.8.2023 23:20:49

                        drvoštěp >> SAMEJ PAŠERÁK ::--)))))

                          Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.8.2023 22:16:49

                          kolotuk >> Tak tu tak kecáme, a střílíme. Samozřejmě slepejma😆😆😆😆

                            Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.8.2023 18:18:25

                            kolotuk >> 👍👍

                              Nkolotuk - Profil | Pá 4.8.2023 18:03:28

                              drvoštěp >> Já mám nejradši sika,ale srnci můžu taky.

                                Nkolotuk - Profil | Pá 4.8.2023 18:01:46

                                drvoštěp >> dokonce jsem našel fotku

                                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.8.2023 17:57:15

                                  kolotuk >> No, dědkové u nás moc srnčí nemusí. Tak taky není problém pro případné zájemce😆 To vysoká, to je jinej level😆😆😆😆

                                    Nkolotuk - Profil | Pá 4.8.2023 17:49:33

                                    drvoštěp >> chápu. Já vloni v zimě jel za náklaďákem, najednou mezi lesy vyběhl srnec a palicí praskl do předního kola náklaďáku. Odrazil se do příkopu a byl tvrdej. Borec ani nezastavil. Já zastavil chvíli jsem čuměl co se to vůbec stalo,pak jsem srnce naložil že ho zavezu místním myslivcům. Po telefonu jsem se domluvil že pojedu domů,ať se pro něj staví. Během deseti minut přijeli a řekli ať si ho nechám a ještě mě ho stáhli a vykuchali. Teď když to píšu,tak si říkám že tomu taky nebude někdo verit😀 ale opravdu se stalo...

                                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.8.2023 17:36:20

                                      kolotuk >> Na tom není nic zvláštního. Hranice kde se to stalo byla křižovatka revírů. Tak volám buď na polesí a nebo hospodářovi. A nehledě na to že řidič boural služební dodávku a musel čekat na Pčr. Jinak na té silnici dělám supa😆😆. Buď do mrazáku, pro psy a nebo na újeď...