Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | Čt 11.5.2023 1:02:42

Lutra >> 7,62x63

    NLutra - Profil | St 10.5.2023 22:07:29

    drvoštěp >> Ráže???

      NPoušťák - Profil | St 10.5.2023 22:04:21

      drvoštěp >> se jí nedivím,ví co má doma za cvoka a ještě mu dají do ruky zbraň 🙈🤣🤣

        Ndrvoštěp - Profil | St 10.5.2023 20:37:23

        Poušťák >> Stará je ze mě na mrtvici😆😆😆

          NPoušťák - Profil | St 10.5.2023 20:26:38

          drvoštěp >> jak malej Karel 🤣🤣

            Ndrvoštěp - Profil | St 10.5.2023 20:17:39

            Denny >> Je středa. Asi je rozhodnuto kdo semnou bude spát😆😆😆

              Ndrvoštěp - Profil | St 10.5.2023 20:11:24

              Denny >>Hajnej mi cestou z přepisu povídá, a teď mi zbylo jen topůrko na sekeru.Tak jsem mu odvětil, Jirko, zítra tě ho zbavím😆😆😆😆

                NDenny - Profil | St 10.5.2023 18:23:38

                drvoštěp >> Krasnej darek.

                  Ndrvoštěp - Profil | St 10.5.2023 12:48:36

                  Denny >> Tak je doma. Jen empíci si vzali za rychlost v obci litr😆

                    NPYTLAKS - Profil | Čt 27.4.2023 0:57:21

                    Lutra >> u nás zajíců nět,tu majů všeci klid,je ohryz od srnčího

                      NLutra - Profil | St 26.4.2023 18:30:35

                      PYTLAKS >> No já do lesa musím aspoň 3x do týdne kvůli psům. Teď je tedy základní zadání od soukromých majitelů lesa: pusť psy do mý oplocenky, je tam zajíc, ať ho vyženou. S mladou teď musím začít nějaký tréninky, čekají nás nějaké soutěže a zkoušky.
                      Na rybách už jsem byl letos 3x! Jedenkrát na mimopstruhovce a dvakrát na pstruhovce, naposledy dnes. Musím trénovat na důchod, abych to pak všechno stíhal! L.

                        NPYTLAKS - Profil | St 26.4.2023 18:07:24

                        sasan111 >> rozumní 😁

                          Nsasan111 - Profil | St 26.4.2023 11:40:41

                          PYTLAKS >> nejsme staří, enom pomalí 😉🙃😎

                            NPYTLAKS - Profil | St 26.4.2023 6:49:36

                            sasan111 >> už ta robota tak neodsýpá jak za mlada,asi to chce na ňu více času:-)

                              Nsasan111 - Profil | St 26.4.2023 6:15:41

                              PYTLAKS >> Nimrodi co nestřílajů, rybáři co nechytajů ....chlapi co nešu....bojím se domyslet další :-))))))))))

                                NPYTLAKS - Profil | Út 25.4.2023 23:46:20

                                Lutra >> já jsem nevystřelil ani nepamatuju,nemám čas ani na ryby,loni jsem byl raz na severu na chvílu a dole na jihu též raz na chvílu 30.12.🫣

                                  NLutra - Profil | Út 25.4.2023 16:49:16

                                  PYTLAKS >> Jak od koho, já už 10 let střílím přebíjenýma a max. spokojenost. Teď se tedy hůř shání komponenty, ale nějakou zásobu ještě mám. Nabíjíme střely Nosler balistik tip. Jinak si nemyslím, že by náboje byly dražší, než u jiných podobných ráží. L.

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 24.4.2023 10:36:17

                                    Lutra >> též jsem se po ní díval,je to taký univerzál,ale drahé náboje:-))))

                                      NBobler - Profil | Ne 23.4.2023 19:37:34

                                      Horda >> Zúžením krčku, 270tka, a zkrácením náboje 308.......

                                        NHorda - Profil | Ne 23.4.2023 19:21:42

                                        Bobler >> úpravou náboje 30-06 vznikla 308