Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

NBobler - Profil | Ne 23.4.2023 19:14:02

Lutra >> Univerzální ráže, já měl ZKK v 7x64 což je téměř totožná zbraň a ta 270tka vnikla vlastně úpravou náboje 30-06.........

    NLutra - Profil | Ne 23.4.2023 11:49:06

    PYTLAKS >> Já nedám dopustit na Win 270.

      NPYTLAKS - Profil | Pá 21.4.2023 8:40:46

      Bobler >> tak ten spring už není o moc silnější jak 308w

        NBobler - Profil | Čt 20.4.2023 16:02:32

        PYTLAKS >> Jasný, máš včelky, tohle je spíše čmelák........

          NPYTLAKS - Profil | Čt 20.4.2023 12:08:04

          Bobler >> jsem příznivcem Winchesteru 😄308 a 243

            Ndrvoštěp - Profil | Čt 20.4.2023 11:05:46

            Denny >> Až bude doma, tak hodím foto.

              NDenny - Profil | Čt 20.4.2023 11:02:50

              drvoštěp >> Vyborna zbran. Me neprosla kontrolou a kdyz jsem jichtel zpet, ze ji necham znehodnotit nebo necham vymenit hlaven, tak nastalo zdeseni strasny vykrucovani. Ta zbran mela nadhernou puvodni rytinu delanou pro nejakeho hlavouna. Pak se ukazalo, ze ji zahledl nekdo z vysokych funkcionaru KSC a tak mu ji venovali. Udelal jsem tenkrat kvuli tomu strasne cambajs, oni predpokladali, ze ji uz nebudu chtit zpet. No nakonec jsem ji stejne nedostal, okamzite jsem misto toho dostal nakupni povoleni na jakoukoliv jinou zbran a moznost si zadarmo vybrat z hromady zabavenych malorazek. I tam tehdy zaplacovala nahoda. Sahnul jsem po malorazce, ktera byla delana za valky pro Haidricha. Nikdo to netusil a ja to zjistil az kdyz jsem podle cisla cazal patrat po puvodu te zbrane. Byly vyrobene jen dva kusy, v podstate od od jinych k nepoznani. Me zaujalo to, ze mela napinacek a trosku jinak tvarovanou pazbu. Nakonec jsem ji take daroval :-)

                Ndrvoštěp - Profil | Čt 20.4.2023 5:49:58

                Poušťák >> Předlice😆😆🤫

                  NBobler - Profil | Čt 20.4.2023 0:35:04

                  PYTLAKS >> Stará osvědčená klasika, .30-06 Springfield.....

                    Ndrvoštěp - Profil | St 19.4.2023 22:53:41

                    schmetterling >> Vyřídím, a že děkujeme👍👍

                      Nschmetterling - Profil | St 19.4.2023 22:49:30

                      drvoštěp - 19.4.2023 20:36:10 > máš dobrého známeho, prajem veľa presných zásahov:)

                        Ndrvoštěp - Profil | St 19.4.2023 22:21:22

                        PYTLAKS >> O řádek níže. Až bude fyzicky doma, podám info👍🤫

                          NPYTLAKS - Profil | St 19.4.2023 22:04:14

                          drvoštěp >> štědrý to člověk 👍jaká ráže?

                            NPoušťák - Profil | St 19.4.2023 21:12:12

                            drvoštěp >> doufám že tvoje dcera nevystřílí hospodu🤣🤣

                              Ndrvoštěp - Profil | St 19.4.2023 20:36:10

                              schmetterling >> Pokud se nepletu tak 7,62/63. Já to v tom nadšení napsal trochu blbě. Přijel můj první hajnej s manželkou na návštěvu a oznámil mi že mi flintu přiveze a daruje, a příští týden mi ji přepíše. Moje žena byla trochu více v šoku, a já taky. Tak jsem jenom sklapnul a poděkoval. Ještě teď mám husí kůži👍

                                Nschmetterling - Profil | St 19.4.2023 20:05:21

                                drvoštěp >> v akom kalibri je tá kráska?

                                  NKáceč - Profil | St 19.4.2023 19:02:36

                                  drvoštěp >> pche, až ti někdo daruje tuhle, to bude paráda :-)

                                  https://www.youtube.com/watch?v=r4kPfUBy19E

                                    Ndrvoštěp - Profil | St 19.4.2023 17:44:11

                                    PYTLAKS >> Dnes mi můj bývalej hajnej daroval https://zbrane.esako.cz/steyr-mannlicher-zbrane#!/steyr-mannlicher-zbrane# Příští týden jdu na přepis. Už se nemůžu dočkat🙉🙉

                                      NDenny - Profil | Út 18.4.2023 2:36:19

                                      valcha186 >> Lidi jsou obcas neuveritelni, nechci to psat jinak, abych nehazel vsechny do jednoho pytle. Ale prijde doba a ona prijde, ze to bude jako tady. Soukrome pozemky a na ne vstup pouze se souhlasem majitele, jinak pri nejake nekale cinnosti problem. Viz ty ctyrkolky. Nejak si nedokazu ani predstavit, jak by zde reagovali lidui, kdyby videli nekoho, jak si nekde u vody myje auto. To by ho vyslo tak draho, ze prestrikani by bylo lacinejsi :-)) Clovek si mysli, ze s pribyvajicim casem lidi zacnou mit k prirode vic ohledu a zkutecnost je takova, ze opak je pravdou. :-(