Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

NDenny - Profil | Út 18.4.2023 2:28:22

drvoštěp >> No to je pecka :-)))

    Nschmetterling - Profil | Po 17.4.2023 22:30:50

    Niečo na odľahčenie:)

      NPYTLAKS - Profil | Po 17.4.2023 13:34:36

      Bord >>by mě cyp střelil

        NBord - Profil | Po 17.4.2023 10:03:56

        4 endura přes osení když jim hrozíš tak z tebe maj 3,14ču naštésti jsem měl v ruce špatný nářadi ne "dlouhou hůl" to by nedopadlo dobře 😡

          N1Mara - Profil | Ne 16.4.2023 21:34:35

          valcha186 >> dobře děláš ! :-)

            Nvalcha186 - Profil | Ne 16.4.2023 21:18:25

            drvoštěp >> Dnes odpoledne čtyřkolky a chtěli otevřít bránu, poslal jsem je přes potok, ale obrátili se. Už to znají. Je tam trochu bahno a jak vjedou, tek zvednu trámy na jalováku a mají 2 minuty na vyjetí. Posledně už jen stály na břehu a divili se co teče najednou vody. Zvedne se o 3/4 metru.

              NPYTLAKS - Profil | Ne 16.4.2023 19:41:56

              drvoštěp >> debilisti

                Nzvědavec - Profil | Ne 16.4.2023 12:27:02

                valcha186 >> Doba na houby, lidi jsou hrozně "rozhulákaní" a jakmile není po jejich tak se můžou podělat. Všichni ostatní jim mohou vylízat, protože ONI CHTĚJÍ a nejlépe ihned! :-(

                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 16.4.2023 12:04:52

                  PYTLAKS >> Wikipédisti😆😆😆

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 16.4.2023 12:04:32

                    valcha186 >> Jj, a bude klid 👍

                      Nvalcha186 - Profil | Ne 16.4.2023 11:27:10

                      drvoštěp >> Na mě píší anonymy že mám v rybníce moc vody, málo vody, velké ryby, nemůžou si tam mýt auta jako dřív, koupat psy, nebo se koupat sami. Mimo aut mi to nevadí. ale jen když tam jsme. Za dobu co tam jsme se tam už topilo12 dětí pod dohledem rodičů. Trvám na soustavné přítomnosti dospělého na břehu. Cizí pes mi zakousl 3 husy a páníček je ani nechtěl zaplatit, když jsem mu je dával. Proto bude plot i z druhé strany. Stačí mi kuny, vlci a lišky, s jestřábem.

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 16.4.2023 11:12:01

                        drvoštěp >> evidentně znalci biorytmů zvěře 😄

                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 16.4.2023 10:21:18

                          PYTLAKS >> Teď chodí lidi na procházku kolem obory a píší na fuckbok že je vysoká hladová a padá jim srst. To prostě nevymyslíš. 🤮🤮🤮

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 16.4.2023 10:18:49

                            drvoštěp >> lidi sů lehce manipulativní

                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 16.4.2023 9:52:49

                              PYTLAKS >> Davová psychoza.🤮

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 16.4.2023 9:42:37

                                drvoštěp >> asi to začalo jak dědula picnul psa,ale nemóžů z toho dělat kolektivní vinu

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 15.4.2023 22:02:10

                                  PYTLAKS >> Můj sen je potkat.☠️☠️☠️

                                    NPYTLAKS - Profil | So 15.4.2023 20:48:06

                                    zvědavec >> nedej bože když jim srnéčky okůšů půl zahrady

                                      Nzvědavec - Profil | So 15.4.2023 17:08:26

                                      PYTLAKS >> Souhlasím, všichni mají plné huby ochrany zvířátek a přírody, ale nedej Bože se jich zeptat co kokrétního pro to dělají. Jak často v zimě chodí přikrmovat a kolik stromků již osobně nasázeli? To je hned oheň na střeše.

                                        NPYTLAKS - Profil | So 15.4.2023 17:05:04

                                        zvědavec >> to sů idioti a ne aktivisti