Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Nvalcha186 - Profil | St 18.1.2023 17:36:39

Mysho22 >> Mám 2 fotopasti, střídám místa. Mám pohyb, ale kde jsou to ne. Třeba měsíc nic a pak díra v břehu. Cvičené lezly i slepicím do kurníku na žrádlo. Ty jsem přestěhoval.

    Nvalcha186 - Profil | St 18.1.2023 17:32:29

    petrix >> Já je dřív choval a tak vím co jim chutná. Měl jsem 8 rodin a kolem 90 mladých. Tyto jsou turistky. Do hlavního potoka, kolem rybníků, pak zpět atd. Proto noční vidění a termo. Nejsou tam pravidelně. Vodní plocha cca 3 ha.

      NMysho22 - Profil | St 18.1.2023 17:29:55

      valcha186 >> na dych z nori zabudni to nedáš ani s termom za 14 000 € skôr by som kúpil 2-3 fotopasce a vystopoval ich

        N1Mara - Profil | St 18.1.2023 17:17:57

        valcha186 >> dej jí. Nažrat a uvidíš 🤣

          Npetrix - Profil | St 18.1.2023 16:49:16

          valcha186 >> Nasyp na břeh nějaké krmení(jablka,řepu,mrkev,kukuřici),do zátvor lezou spolehlivě

            Nvalcha186 - Profil | St 18.1.2023 15:13:21

            1Mara >> Ty co chodily na břeh už jsou pryč. Toto jsou přivandrovanci po potoce. Navíc v noci tam je tma, jako v noci v lese. Stačí málo a jsou pryč.

              N1Mara - Profil | St 18.1.2023 15:10:14

              valcha186 >> jdi na hráz večer ve tmě a budou venku, regulovat a regulovat :-))

                Nvalcha186 - Profil | St 18.1.2023 15:02:13

                Pro všechny odborníky od myslivosti atd. Nutrie mi prohryzaly hráz a utekly mně všechny chovné kapitální ryby. Hned začalo v noci silně pršet a bylo po všem. Potřebuji rady jak zjistit kudy chodí a vyhledat je v norách. Teď je trochu sněhu, tak by to neměl být problém. Potřebuji nějaký noktovizor, noční vidění, a termovizi. Zatím mi bylo doporučeno hikmicro, pard. Teď mám půjčeno noční vidění z Lidlu Bresser do cca 100 m. Myslím že termokamerou by mohly být vidět výdechy z pelechů, nebo zda by vzala nutrii v noře, které nejsou nijak hluboké. Hikmicra jsou asi kolem 22000,- a jaké máme zkušenost ? Díky. Než se odhodlám do toho investovat. Nutrie jsem měl ochočené, braly z ruky, chodily na zavolání. To jsem nevěděl že se mi takto odvděčí. Zakládám nový chov generaček.

                  NJettys - Profil | St 18.1.2023 14:25:01

                  Káceč >> nákaza přeskočila 😆

                    N1Mara - Profil | Čt 1.12.2022 10:23:16

                    Jo, kdyby nebyl debil tak by věděl, že zbraň se musí vybíjet a do auta se dává vybitá .-)))
                    https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/477197-tragedie-na-lovu-myslivce-zastrelil-vlastni-pes?

                      NDenny - Profil | Čt 10.11.2022 13:22:20

                      Salmon >> Nechci do toho kecat, ale pokud by jsi mel kontakt na Nemce, tak takovou trofej prodas mnohem vyhodneji nez doma, jen pozor na tamejsi podvodniky, kdyz uz tak z ruky do ruky, vim o cem pisu.

                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 27.10.2022 20:52:57

                        Bobler >> Ty makovice je více méně jen o pocitu. U nás se na kvalitu východu nedostaneš. Jako aféra tech.konopí. Dá se dohledat na netu jak poliši zaklekli cikány kteří sklízeli konopí v okolí Roudníky ( Teplice) jako brigádníci pro známou firmu. Aféra jako kráva🤔🙈🙉🙊

                          NBobler - Profil | Čt 27.10.2022 20:41:52

                          drvoštěp >> Výšlapaná cestička v kukuřici, a na konci makové políčko, když jsem tam toho frajera načapal jak s nožíkem nařezává makovice s flintou v ruce tak si asi cvrknul do textilu.....

                            Ndrvoštěp - Profil | Čt 27.10.2022 20:30:38

                            Bobler >> Já se do teď tlemim když jsme po ,,revoluci"měli políčka v okolí😂😂A kolegové netušili🤔😂🤔😂

                              NDarďas - Profil | Čt 27.10.2022 18:59:27

                              Bobler >> 😁😁

                                NBobler - Profil | Čt 27.10.2022 17:12:23

                                drvoštěp >> No a my jak blbci sušili letninu a seno......