Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Horda - Profil | So 21.1.2023 13:07:40

Zdarec, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s fotopastmama, co používáte. Zvažuji koupi a rád bych slyšel i nějake postřehy z praxe co by taková fotopast měla umět :-)

    valcha186 - Profil | So 21.1.2023 10:37:12

    Mysho22 >> Pokud je lepší věc, a za rozumnou cenu, tak souhlas. Od terma očekávám zjistit ve vysoké trávě, rákosí, křoví pohyb lišek, nutrií, kuny, kormoránů na vodě atd.

      Mysho22 - Profil | Pá 20.1.2023 22:04:02

      valcha186 >> čo očakaváš od terma? Teraz s ním polujem a vcelku som spokojný len sa naskytla možnosť ako som písal dole Výrovi tak prečo neíst do lepšieho za mierny príplatok. Čo chceš to druhé?

        Mysho22 - Profil | Pá 20.1.2023 22:01:27

        Výr >> asi takto kamarát má teraz výpredaj termo v 640x rozlíšení mne to dá za velmi prijatelnú cenu inak som s dole spomínaným Pulsarom spokojný a nepredával by som ho keby nemám niečo lepšie aj ked si trošku priplatím

          valcha186 - Profil | Pá 20.1.2023 21:29:28

          Mysho22 >> Já pořád zjišťuji co vychází dobře na mé podmínky. Potřebuji vidět v noci na 200 m, lépe o něco více a zrovna tak na tuto vzdálenost termovizi. To je cca délka rybníka. Jaké máš zkušenosti s Pulsarem, k čemu ti byl a proč prodáváš. Já počítám s cenou za oboje kolem 50000,-Kč, a tak zkoumám. Rozhodně ale budu kupovat oboje. Max. do března.

            Výr - Profil | Pá 20.1.2023 21:22:44

            Mysho22 >> nerozumieme si...nehľadaj za tou otázkou nič špeciálne.....ako že čo si od toho čakal ?....a v čom to nesplnilo očakávania?....

              Mysho22 - Profil | Pá 20.1.2023 21:06:22

              Výr >> hádaj

                Výr - Profil | Pá 20.1.2023 19:51:46

                Mysho22 >> na čo si to kúpil ?

                  Mysho22 - Profil | Pá 20.1.2023 18:34:53

                  valcha186 >> ked chceš predavam Pulsar Axion XMS za 1400e ešte rok v záruke

                    valcha186 - Profil | Čt 19.1.2023 22:40:36

                    PYTLAKS >> Já potřebuji zkušenosti, rady. Jsem začátečník, amatér. Voda je 200 m a nějakých 30-50-70 m nic neříká. Zkoušel jsem to. Zkouknu to, jak píšeš.

                      PYTLAKS - Profil | Čt 19.1.2023 22:27:34

                      valcha186 >> pokud chceš investovat do nového,tak zkus čučnůt na pulsar

                        valcha186 - Profil | Čt 19.1.2023 20:04:03

                        PYTLAKS >> Poohlížím se po hitmicru, pardu. Zkouknu i toto, ale do bazaru bych nešel, je to velké riziko.

                          PYTLAKS - Profil | Čt 19.1.2023 18:01:34

                          valcha186 >> flir Scout je kolem 10 tisíc menší termo pozorovak,zkus se podívat na hunting bazar,tam něco najdeš za dobrý peníz

                            valcha186 - Profil | Čt 19.1.2023 13:14:55

                            Mysho22 >> Je to v lese, jak nakrmím, tak je vše hned pryč.

                              valcha186 - Profil | Čt 19.1.2023 13:14:09

                              PYTLAKS >> Dej něco přesnějšího. Teď je všude bílo, tak nic moc. Než dám 50, tak si to chci ověřit.

                                Mysho22 - Profil | Čt 19.1.2023 7:27:12

                                valcha186 >> nutria je dobrý migrant vidím keď chodím kamošovi k Morave na diviakov aké tam majú stezky a kolko nachodia. Ale jedno na nich funguje skvele a to spravit im krmovisko a tam si ich počkať a následne zohnať dobrý recept na pečenie :D

                                  PYTLAKS - Profil | St 18.1.2023 21:26:56

                                  valcha186 >> zkus levnější pozorovak flir

                                    valcha186 - Profil | St 18.1.2023 21:10:54

                                    1Mara >> To mám všechno za sebou. Bresser z Lidlu nebrat. Nic moc, jen na malou vzdálenost. Na přísvit baterie jen hoří. Za chvíli vybito. Budu měnit a zítra zase zkoušet.

                                      1Mara - Profil | St 18.1.2023 19:49:28

                                      valcha186 >> co sklopce ?

                                        valcha186 - Profil | St 18.1.2023 17:38:56

                                        1Mara >> Žrádlo berou všichni, prasata, srnčí, straky, cvičené jsou pryč.