Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

NRybovrah 1 - Profil | Čt 7.11.2013 21:54:53

u.x.a. >> Taky jsem toho "hnusáka" prohnal studeným kouřem. Ten už malý rybičky strašit nebude, ošklivec jeden ošklivej.

    Nalfonz42 - Profil | Čt 7.11.2013 21:50:16

    u.x.a. >> určitě nemohla být ani dobrá...

      Nu.x.a. - Profil | Čt 7.11.2013 21:32:46

      Rybovrah 1 >> to je ale ošklivá ryba...

        NRybovrah 1 - Profil | Čt 7.11.2013 20:26:46

        MrKos >> Zdravím pane kolego, amatérský mykologu, fotografe hříbečků.
        Nevím(je to stejné jako s těmi kapříky) proč bych měl něco někam vlepovat, někomu něco přeposílat nebo dokazovat. To že vy toužíte vidět mojí ofocenou docházku je mě úplně šumák a rozhodně nebudu reagovat na přání a tužby nějakého pomatence(omlouvám se za ten výraz, neurážíme se ale ve vašem případě nemohu jinak).
        Já na rozdíl od vás nežiju Mrkem, nemám potřebu plácat nesmysly a zhovadilosti napříč diskuzemi s hřejivým pocitem že jsem účastnil.
        Jen tak mimo, to bych musel být ale obr hovado(nebo člen klubu Mrku s aurou 200%) pokud bych si zapsal 5 ponechaných lososovitých v jeden den.
        Za předchozí krásné foto hříbečka na oplátku přeposílám foto sivenka(plně nasytil 4 dospělé). Chce to jen netrávit čas vysedávám u Mrku a neplácat hovadiny pak se i větší rybka povede.

          NMrKos - Profil | Čt 7.11.2013 19:09:45

          Rybovrah 1 >> zajisté vám, pane kolego hrdino, nebude dělat žádný problém vlepit sem ofocenou docházku s 5 zapsanými rybami ... v opačném případě je to podobné jako s lovem a uzením svazokaprů 60+ a všichni víme jak to dopadlo

          plno hloupých silných řečí, ale skutek utek

            NRybovrah 1 - Profil | Čt 7.11.2013 18:35:13

            koralovec1 >> Přesně tak jak říkáš jsem rybář popleta a často se při sčítání úlovků pomýlím, snad mě za to mocný MM v čele šiku rádobysportovních rybářů nebude trestně stíhat.
            Siven ani duhák do pstruhovky nepatří, ty patřej jenom na pánvičku nebo do udírny. I když je na Mrku dost hovad který pusinkujou i tyhle kropenatý řízečky.

              Nkoralovec1 - Profil | Čt 7.11.2013 10:55:56

              šmudla007 >> Myslím si že nám k tomu autor řekne své¨, řekne zmýlit se muže každý. Ale jo když to jde tak proč to neudělat dělá to většina a stejně jsou ty siveni na vychytání !

                NPěn_a - Profil | Čt 7.11.2013 10:35:50

                hláskař >> V práci jsme je měli v akváriu, jednou jsem se při krmení bodnul o tu hřbetní ploutev a to bylo jiny kafe než okoun nebo candát. Ruka opuchla a brněla ještě druhý den. Kdyby to tak měli naši okouni, tak jsou jich plny rybníky :-)

                  Nkolib - Profil | Čt 7.11.2013 10:04:27

                  šmudla007 >> :-) :-) pěkná iluze :-)

                    Nšmudla007 - Profil | Čt 7.11.2013 10:02:28

                    koralovec1 >> Tož buď šli dva, nebo šel jeden a tři nachytal nad splavem na pstruhovku a dva pod splavem na mimopstruhovku. Což jsou dvě možné varianty které neodporují rybářskému řádu. Třetí varianta je revír soukromý= kde No Limit, co si chytíš to si zaplatíš.
                    Čtvrtá varianta = šel večer, chytl dva, přenocoval a s ranním kuroupěním ulovil další tři - takzvaný rybolov na "Nočku, kdy rybář přespí u revíru, buď u nahozených udic nebo bez nahozených udic".

                      Ntomsa - Profil | Čt 7.11.2013 9:46:20

                      Se to tady mění na odvážné jádro.

                        NRybovrah 1 - Profil | Čt 7.11.2013 5:06:22

                        Letos pstruhovky plné kropenatých řízečků. Ty chlapy ze Svazu vědí jak udělat rybáře-konzumenta šťastným.

                          Nu.x.a. - Profil | Út 29.10.2013 19:53:22

                          Rybovrah 1 >> pěkná práce..

                            Nsplavek - Profil | Út 29.10.2013 19:27:13

                            Rybovrah 1 >> Hezká práce.

                              NRybovrah 1 - Profil | Po 28.10.2013 22:53:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Prodloužený víkend ve znamení uzení rybiček, kapřík, sumík a duhoňové. CHYŤ A UĎ.

                                Ntomsa - Profil | So 26.10.2013 19:35:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Přišel čas výlovů a kdo je dobrý lovec dělá vše aby voda v dalších letech měla dost rybích dorostenců.
                                Fotka kádě je po vhození prvního kbelíku. Nasazeno 120kg ryb(váženo).

                                  NPěn_a - Profil | St 23.10.2013 7:32:45

                                  Rybovrah 1 >> Fajn, počkám :-)

                                    NRybovrah 1 - Profil | Út 22.10.2013 18:23:59

                                    Pěn_a >> To nestihneš, určitě umřou, MM nikdy nelže........

                                      NPěn_a - Profil | Út 22.10.2013 14:06:58

                                      u.x.a. >> Zatím jsou v jezírku, až budou přestěhovaní, bude foto i video :-)

                                        Nu.x.a. - Profil | Út 22.10.2013 12:13:19

                                        Pěn_a >> mě to neřikej,já ti nevěřím ,není foto okuna v akvariu, není okoun v akvariu..

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue