Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

NRybovrah 1 - Profil | Út 22.10.2013 6:29:42

Pěn_a >> Zatím jsou v poho ale brzo ti umřou. Vědecký výzkum a MM neošálíš.

    NPěn_a - Profil | Út 22.10.2013 5:56:07

    u.x.a. >> Tak nevím, nachytal jsem si okouny do jezírka a do akvária a už jsou půl roku v pohodě.

      Nu.x.a. - Profil | Po 21.10.2013 20:00:47

      šmudla007 >> dobře děláš že je nepouštíš MM psal že každý chycenej a puštěnej okoun stejně umře,někdo študovnej to zjistil...

        Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 18:21:32

        šmudla007 >> kdybych vyfotil ty své,tak je to na chlup to samé,jak ti tvoji--akorát mě ještě plavou:) Já už to zkoušel kdečím škrabat,ale nikdy to nebylo ono. dokonce jsem to i pařil jako štiku,ale taky to nešlo.

          NRybovrah 1 - Profil | Po 21.10.2013 16:37:53

          marmyš >> Přesně tak to je škrabka na candoše a na okouny. U sivena slouží pouze jako kulisa neboť kladivo nebo šroubovák se nehodí.

            Nšmudla007 - Profil | Po 21.10.2013 10:54:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Letošní druhý pořádný zásah do pruhovaného. Takový štěstí sem neměl ani nepamatuju a přitom takovej nezajímavej flek to ze břehu vypadalo. Cca dvě kila čistého po oškrabání. 23,25,28-30 4ks

            Marmyš: škrabou se zubatým nožem/nebo pilkou na kosti na švýcaráku

              Nmarmyš - Profil | Po 21.10.2013 6:10:03

              Rybovrah 1 >> má řeč,za chvilku už jim to pouštím kolem huby,jen co se rozední. chci se zeptat na tu škrabku,nezkoušel jsi náhodou s ní oškrabat okouny?

                NRybovrah 1 - Profil | Po 21.10.2013 5:54:04

                fajanek >>Přesně tak, tyhle svině barevný nazpátek do vody nepatří. Tenhle byl trochu větší, takže budou k večeři filátka. CHYŤ A TLUČ!

                  Nfajanek - Profil | So 19.10.2013 14:09:13

                  siven z MP - už je v mrazáku =)

                    Nu.x.a. - Profil | Ne 13.10.2013 23:18:11

                    S&F - pescador >> pěkná nafukovací atrapa:-)

                      Nmarmyš - Profil | Ne 13.10.2013 22:45:35

                      S&F - pescador >> to je pro celou Somálskou vesnici:-)

                        NS&F - pescador - Profil | Ne 13.10.2013 22:41:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        marmyš >> .... by jsi ho ani nesnědl

                          Nmarmyš - Profil | Ne 13.10.2013 22:23:33

                          matto >> tiež by som si zahryzol:-)

                            Nmatto - Profil | Ne 13.10.2013 22:17:31

                            zubatý hryzú tento už dohryzol toho som hryzol ja

                              Nu.x.a. - Profil | St 9.10.2013 21:37:03

                              matto >> dal bych hned líbí ale vyšší princip mi to zakázal,jinak velká gratulace...

                                Nmatto - Profil | St 9.10.2013 10:43:59

                                zadarilo sa

                                  Ntuzemak - Profil | St 9.10.2013 9:35:57

                                  tupac >> ano,tato možnost vtý úpravě je,a věř,že nebude chutnat jinak,mimochodem,jak má chutnat štika,můžeš mě popsat její chutě?rád se něčeho novýho přiučím,pokud neumíš upravit tak velkou rybu,tak jí nech jiným,kteří s přípravou nemají problém...

                                    NRybovrah 1 - Profil | St 9.10.2013 6:29:17

                                    matto >> Slušná práce, jen tak dál!

                                      Nu.x.a. - Profil | Út 8.10.2013 21:07:43

                                      matto >> pěkná práce,při takovém nožství ryb doporučuju pečenáče v octu:-)

                                        Nmatto - Profil | Út 8.10.2013 21:04:54

                                        ked sa darilo

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue