Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 10.11.2013 19:45:09

Rybovrah 1 >> :-) to vypada luxusně

    NRybovrah 1 - Profil | Ne 10.11.2013 19:42:43

    Páníčku to je reakcí, to snad ani nemůžu každého hurvínka vzlášť. Takže jenom krátce, jsem brutálně přežranej uzených rybek a sotva dýchám takže "hodnotná" diskuze kterou častokrát vedeme s kolegou Mrkosem se dnes nekoná.
    Pokud někdo z zfanatizovaných sportovních rybičkářů a dalších tlučhubů dostane po zhlédnutí fotečky chuť na uzenou rybičku, doporučuji uz. makrelu z Lidlu, je teď v akci. CHYŤ A UĎ.

      Nafjee - Profil | Ne 10.11.2013 11:42:25

      Rybovrah 1 >> A ty rybičky do tlamiček nepícháš? Myslím ty podmírové, které jsi povinen pustit (o čemž pochybuju.) Nepochopil jsi vůbec nic a ani se tomu nedivím.

        Ntuzemak - Profil | Ne 10.11.2013 11:20:54

        alfonz42 >> ufff,sem se lekl,že se u vás pěstují monstra....

          Nalfonz42 - Profil | Ne 10.11.2013 11:17:33

          --- kg ----

            Nalfonz42 - Profil | Ne 10.11.2013 10:35:45

            Rybovrah 1 >> :-)) asi si tě dám mezi oblíbence. Umíš některé fanatiky krásně vytočit. Jen tak dál! Ryby ber i za mne, já jsem řízkovej, beru jen prasátka okolo 120q.

              NMrKos - Profil | Ne 10.11.2013 8:36:12

              Rybovrah 1 >> já si myslím, že jenom plácáte, pane kolego, a snažíte se vyzvednout sebe samého nad šedý průměr zdejšího ovčího stáda ... nicméně přesně jak jsem očekával jste neodpověděl na moji otázku zda to bylo 5 lososovitých ryb za jednu docházku a zapsané pouze tři, nebo zda to jsou pouze silná slova a fotka ryb někoho jiného, možná dokonce fotka z gůůglu ... teď použiju váš termín - zavání to obyčejným tlučhubou

              ryby neomatlávám, protože z obýváku se omatlávají poměrně nesnadno

                Nu.x.a. - Profil | Ne 10.11.2013 8:33:21

                kakr >> můsím vnést příspěvek, kdo nikdy neudělal nic přes čárů aď se odhlásí z mrku......

                  Nkakr - Profil | Ne 10.11.2013 8:26:49

                  Rybovrah 1 >>
                  Omlouvat prachsprostou zlodějnu ušlechtilými slůvky o redukci zarybňovacích plánů a nedostatkem dřeva v lesích je úsměvné. Jsi obyčejný zloděj, který okrádá jiné rybáře. Jen s tím rozdílem, že zloději se obyčejně svými činy na veřejném webu nechlubí.

                  Ale jako provokace to není špatné:-))

                    NRybovrah 1 - Profil | Ne 10.11.2013 8:08:42

                    afjee >> Jenom krátce, za prvé děkuji za pochvalu, za druhé jsem rád že jsi reagoval na můj předchozí příspěvek. Ano o takových jako ty jsem mluvil, nešťastníci s plnou hubou ušlechtilých keců o lásce a přátelství k rybičkám, ryby omatlávají a jinak poškozují, jenom kvůli své prezentaci před podobně smýšlejícími trotlíky.
                    Otázka pro tebe tedy zní: proč zbytečně poškozuješ ryby ktreré tak miluješ a nehodláš si je ponechat????????
                    Abych se jenom neptal, odpověď na ty siveny: bohužel jsem postavil velkou udírnu a neboť nechci plýtvat dřevem(chráním naše lesy), její kapacita musí být využita. Proto v časech uzení nějaká ta rybka "přes čáru" (jak říkají kapraři lovu mimo povolenou dobu). Standartně si vystačím z povoleným počtem ponechaných si ryb ale jak říkám stromů ubývá, nikdo nové nesází tak musíme šetřit.
                    Děkuji za odpověď proč poškozuješ ryby(z tvou prezentovaných fotek zde je to zřejmné). Na tvůj případný příspěvek reakce až večer s fotkou plné udírny. CHYŤ A TLUČ a šetři les.

                      NDart Ness - Profil | Ne 10.11.2013 6:31:37

                      afjee >> To se mine účinkem,uvidíš....

                        Nafjee - Profil | Ne 10.11.2013 6:16:41

                        Rybovrah 1 >> Když si se tu prezentoval jako "rybář", co chodí k vodě proto, aby něco dotáhl domů na pánvičku a povolenka se tak vyplatila, říkal jsem jsi - nic nového, jen krutá realita, co vidíme u vody dnes a denně. Přehlížel jsem to, neboť na to má každý lovec právo, ale když jsi tady před všemi přiznal, že bereš domů více ryb, než je jejich povolený denní limit, tak mě to docela překvapilo a měním názor. Jsi prostě jen nenažraná prachobyčejná česká masna, co vyrabuje kdejakou menší vodu, jen v nějakém domnění, že si myslí, že na to má právo a pak se tu prezentuje jako king. Jsi pašák, chlape.

                          NRybovrah 1 - Profil | Ne 10.11.2013 3:36:13

                          MrKos >> Sám jste si napověděl-blbá teorie, co víc hodně blbá teorie. Že jako ryby popícháte, omatláte, stresujete na suchu nebo v podběráku jenom aby vyšla hezká fotečka? Tím je jako ochráníte před podobnými jako já?? Chlape vy máte horkou nemoc???
                          Ohledně těch granuláčů(sivenů), teď hodím zase teorii já, dle mého mínění tyto druhy ryb nemají ve pstruhovkách co dělat. To proč je tam Svaz dává víme oba a já tedy pouze plním nevyřčenou touhu Svazu o jejich přesun z vody na pánvičky rybářů-kozumentů. Že jich bylo 5? Jak jsem již psal tyto ryby tam nemají co dělat, takže vlastně redukování zaryb. plánů. A já tyhle svině kropenatý "redukuji" tuze rád.
                          Večer pane kolego pro potěchu vašeho oka bude fotečka udírny plné "redukovaných" granuláčů, +4 kousky lína(jako uzený platí též za velkou lahůdku) a za chvilku vyrážím pokusit se ještě o kapříka. Není nad to pokud udírna obsahuje široké spektrum rybích druhů. Tak večer ochránče rybiček.

                            NMrKos - Profil | So 9.11.2013 10:21:57

                            u.x.a. >> no však já je ani nechytám a kolega Rybovrah tvrdí, že jsem obývákový teoretik ... když už jednou za čas k té vodě vylezu, je to závislost, tak si říkám že píchnutím náhodné ryby (víc jich chytit neumím) ji možná zachráním před nějakým rybovrahem a ryba si prožije několik dalších pěkných let

                            blbá teorie?

                              Nalfonz42 - Profil | So 9.11.2013 0:44:24

                              u.x.a. >> Tak co? Už se perou?

                                Nu.x.a. - Profil | Pá 8.11.2013 19:19:21

                                MrKos >> prosím mrkoši pokud máš rád ryby ale né jako rybovrah,tak je nechytej bude u vody hned lépe..

                                  NMrKos - Profil | Pá 8.11.2013 18:48:18

                                  Rybovrah 1 >> jsem smutný z toho, že si nerozumíme pane kolego a že já hovořím o koze, vy o voze, ostatně stejně to dopadlo i s kapry 60+ ... místo jednoznačné odpovědi pletete auru (200% je málo) s obývákem a do toho komponujete vulgární výrazy a urážky v místech, kde dochází objektivní argumenty

                                  tedy rozumím tomu správně, že jste na svazové zmasil 5 lososovitých ryb za jednu vycházku, zapsal jenom tři a teď máte utkvělou potřebu to ukazovat na internetu aby vás podobně smýšlející svazomasajové formou líbičů plácali po zádech?
                                  a nebo to byla opět jen silná slova a ve skutečnosti jste obyčejný průměrný svazomasaj kočující za trambusem s rybami a odnášející si pouze a jen tři ryby denně?

                                  jinak pro vaši informaci, dnes jsem si vyzvednul další docházku, protože stávající už mám popsanou a o víkendu opět konečně vyrazím k vodě, ať nesedím jenom u toho mrku

                                    NRybovrah 1 - Profil | Pá 8.11.2013 8:26:52

                                    alfonz42 >> Myslel jsi toho sivena, aby někdo nemyslel že míníš toho tlučhubu MrKose.

                                      Nalfonz42 - Profil | Čt 7.11.2013 22:01:52

                                      Rybovrah 1 >> Měl jsi ho pořádně rozklepat na řízky, nic jinýho si ten vrahoun malých nevinných rybiček určitě nezasloužil. :-)

                                        Nu.x.a. - Profil | Čt 7.11.2013 21:56:22

                                        Rybovrah 1 >> patří mu to:-))

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue