Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

Nmatto - Profil | Út 8.10.2013 20:59:43

ty už to majú za sebou

    Nkolib - Profil | Út 8.10.2013 14:48:05

    u.x.a. >> nějak takhle by to mělo být:-)

      Nu.x.a. - Profil | Út 8.10.2013 14:33:32

      štika se musí péct na oleji a másle na pánvy,poté přelít výpekem ,pak nemůže být suchá ani 140cítka..

        Nkolib - Profil | Út 8.10.2013 14:29:37

        tupac >> hej uklidni se.. nechci stebou vect debatu proč jsi vzal rybu!!!! bavíme se o zpracování rybího masa.. tak klidek. :-) udělal jsem jich více než ty jsi v životě viděl.. jelikož je to má praáce( teď už ne ale 6 let jsem se tím živil i vyučil).

          Ntupac - Profil | Út 8.10.2013 14:28:23

          tuzemak >> je to možnost , ale potom štika nechutná jako štika. Chtěl bych vidět vás kuchaře co v životě nejedli metrovou štiku a říkají Já jsem kuchař já ji umím udělat aby byla dobrá to je k smíchu.

            NMalkin.com - Profil | Út 8.10.2013 13:39:36

            Duhák 67 pře pečením, byl moc dobrej.

              Nolo - Profil | Út 8.10.2013 13:30:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Plnená štuka -

                Ntuzemak - Profil | Út 8.10.2013 13:17:14

                kolib >> mám štiku max. 2x do rokajá si vystačím i s kapříkem,samo,že i candátka si občas dám.o))))))

                  Nkolib - Profil | Út 8.10.2013 13:15:22

                  tuzemak >> Tak tak... potom z toho mají velké kulove a jen nadavají... Ale my si umíme poradit a pochutnat ,tak nam to nevadí...Ikdyž popravdě už štiku neberu.. nenadchla mě nijak a raději okouny a candoše:-)

                    Ntuzemak - Profil | Út 8.10.2013 13:08:31

                    kolib >> mno trochu to tak vyznělo,ale máš pravdu vtom,že hodně rybářu neřeší,jak tu dotyčnou rybu připravit k jídlu,pak tu čtem,hmmm žádná sláva,byla vysušená a bez chuti..

                      Ntuzemak - Profil | Út 8.10.2013 13:02:31

                      marmyš >> nechtěl sem ho tak nazvat,mohl by sa urazit.o)))

                        Nkolib - Profil | Út 8.10.2013 13:02:12

                        tuzemak >> nemyslel jsem zrovna tebe.. ty jsi podal dobrý recept ale co ostatní tady.. zabijou štiku a pak ajhle co vlastně sní budu dělat?? nesmysl a debilita podle mě!!! ja sem kuchař a dokážu si i s, tak velikou štikou poradit ale dokáže mne nasrat když někteří nejdřív něco zabijou a pak neví co stím.. ( tím nemyslí tebe). a omluva jestli to tak předtím vyznělo.

                          Nmarmyš - Profil | Út 8.10.2013 13:01:50

                          tuzemak >> není hnusné maso,je jen lempl kuchař:-),taky umím připravit.

                            Ntuzemak - Profil | Út 8.10.2013 12:59:08

                            kolib >> já nikde nepsal,že má štika hnusný maso,umím štiku připravit,tak,aby se sežrala,asi toho nechápeš více.....

                              Nkolib - Profil | Út 8.10.2013 12:57:30

                              tuzemak >> a nebo ji pustím a je to vyřešeno!! rozebírate tady štiku jak je hnusné jejií maso atd.. tak ji pustím a je to ne?? přece nebudu jíst něco co mi nechutná ne?? nechápu to.....

                                Ntuzemak - Profil | Út 8.10.2013 12:53:09

                                tupac >> pokud dělám štiku,mám 2 varianty,jak předejíd vysušení,buď ji prošpikuju špekem,nebo jí celou pokryju plátky anglický slaniny..

                                  Nmatto - Profil | Út 8.10.2013 12:45:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  dobry boli

                                    Ntupac - Profil | Po 7.10.2013 20:48:25

                                    Dart Ness >> tak štika nic moc , ještě jsem fakt nejedl dobrou velkou štiku. A lemra líná nejsem . Vstávám v 5 a domů chodím v 7 z práce takže se mi fakt nechce drbat a vymýšlet nějaký spešl recept.

                                      Ntupac - Profil | Po 7.10.2013 20:41:42

                                      Rybovrah 1 >> Tak dneska jsem měl štiku od tchýně . Nebylo to nic pro můj mlsný jazýček co je zvyklý na candáty. Už jsem jedl dost štik nad 80 a je fakt , že čím větší tím hnusnější. Maso hodně suché .... je to jeden velký sval.To už i ten kapřík je lepší. Ale je zajímavé , že jsem jedl i candáta 95 a ten měl maso stejne dobré jak 50 . A přitom štika a candoš jsou si dost podobní.

                                        Ntupac - Profil | Po 7.10.2013 20:34:16

                                        marmyš >> nikde jsem ti nenadával kdyby jo tak by to vypadalo jinak. Jenom jsem reagoval a chtěl tě poučit , že je to blbost dávat štiku do udáku . Nevím proč se hned urážíš , jako malé děti.

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue