Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

Nkoralovec1 - Profil | Po 7.10.2013 7:33:10

Rybovrah 1 >> s tím receptem máš naprostou pravdu. Také je tak připravuji jenom ji ještě posypu grilovacim kořením pokapu citronem a dám pod ni cibuli. Tak je dokonalá .

    NDart Ness - Profil | Ne 6.10.2013 23:06:34

    tupac >> Hanba by mě fackovala,darovat takovou rybu,byť v rodině a ještě k tomu tchýni.To se jí chceš pomstít? A darovat to,protože je někdo lemra líná na zpracování? Ale abych do tebe jen neryl,tak buď do trouby nebo na oheň.Já osobně bych (z prdele) a ze zvědavosti dal do uzáku aspoň ocas.na košt,jaké to bude...

      Ntench - Profil | Ne 6.10.2013 22:12:29

      Dnes jsem si krásně zamasil slušný duháky,škoda že se nemohu podělit s ilustračním dokladem.....:)

        Ndada11 - Profil | Ne 6.10.2013 20:26:08

        Tady je důkaz, že každá ryba je jedlá. A na velikosti nezáleží :-).

          NRybovrah 1 - Profil | Ne 6.10.2013 20:23:35

          tupac >> No předem velká gratulace, pěkná macanda.
          Já osobně bych z ní udělal válce dle velikosti pekáčku, naříznou zezhora u páteře, do zářezů plátky anglické sl., slaninu i do břišní dutiny, paprika, sůl, kmín, česnek? a šup sní do trouby. Já se sice snažím dělat ryby jenom na pánvi(co nejkratší dobu) ale s takovým mackem to půjde těžko(to je podkova přes celou pánev).

            NRybovrah 1 - Profil | Ne 6.10.2013 20:08:27

            MrKos >> Jenom krátce, to jste si jako myslel že si vezmu povolenku ofotím jí a budu vám jí přeposílat přes Mrk? Teďka se omlouvám ale musím se zeptat, vy jste retardovaný? Proč bych to měl dělat, jako že bych měl něco dokazovat? Proč?
            Nezlobte se ale končím, udolal jste mě. Ano přiznávám se jsem ovce, svazomasaj bez jakékoliv opory.

              Nmarmyš - Profil | Ne 6.10.2013 19:56:52

              tupac >> já ti chtěl poradit,tak mi nenadávej!!! asi jsem neměl reagovat,bylo by líp.

                Ntupac - Profil | Ne 6.10.2013 19:48:19

                marmyš >>do udírny je to ta největší blbost co můžeš ze štikou 80+ udělat , je to samý sval tudíž je hodně suchá a když ji dáš do udírny tak bude ještě suchší a ani kočky to nebudou žrát. A udák mám , ale ten jenom na úhoře + sumce občas jednou za 5 roku tolstolobik. Dám to asi tchýni moc se mi do toho nechce .

                  Nmarmyš - Profil | Ne 6.10.2013 19:38:11

                  tupac >> já bych ji pověsil do udírny,ta by si s ní poradila. Každý ale nemá udírnu. Pokud bych ji dělal rovnou,tak menší porce,víc okořenit a trojobal jak na kapra.

                    NMrKos - Profil | Ne 6.10.2013 19:27:26

                    Rybovrah 1 >> začíná to s vámi být zajímavé, až bych řekl legrační, a vnímám začátek nedostatku argumentů ... nicméně to je pro ovci docela typické a ničím nepřekvapující
                    ptal jsem se na to, kolik kaprů 60+ máte v docházce a odpověď nedostal, protože to bylo jen plácání průměrného svazomasaje bez jakékoliv opory... je mi taky zcela jedno, kolika rybám zapíchnete šroubovák do hlavy a je to jen a jen vaše vizitka
                    nicméně osobně nemám problém odpovědět a tu štiku před objektivem, tu na té maličké fotce? už ani nevím proč je hlavou dopředu, byla to asi pátá štika toho dne a příště si dám pozor aby nevypadala větší, případně řeknu panu fotografovi aby si taky dal pozor

                    s docházkami a obývákem máte naprostou pravdu a budu muset zabrat - letos mám zatím sotva 130 docházek a výsledky taky nic moc... dnes to bylo jenom několik karasů a plotic, přičemž hloupé kapry mezi ryby nepočítám, protože těch bylo více než deset a chytali se i v dnešním počasí jako na běžícím pásu

                    zamyslím se nad sebou a začnu chodit k vodě více

                      Ntupac - Profil | Ne 6.10.2013 17:00:03

                      tak velkou štiku jsem brát nechtěl , ale měla to hluboko a blbě za žaberní oblouky a už ji teklo dost krve tak šla semnou 111. Neměl by někdo nápad jak ji udělat aby byla k jídlu ?? Bude to samý sval a hodně suché takže asi hodně tuku.

                        NRybovrah 1 - Profil | Ne 6.10.2013 16:21:26

                        MrKos >> Předem děkuji za foto hříbečků, doufám že jste neběžel do lesa aby jste mne potěšil a použil jste foto ze svého houbařského archivu. Já fota hříbečků nemám neboť nemám smysl pro krásno jako vy a navíc hříbečky nefotím, nejsem mykolog.
                        Naposledy reaguji na váš příspěvek, nějak mě to s vámi nebaví, je to pořád dokola. Pane kolego byl jste to vy kdo ostatním vnucuje svoje pomatené představy lovu na vodách Svazu. Mně je jedno co na rybách děláte, je mě jedno že chycenou rybu kterou si nehodláte ponechat vytahujete na vlasci polovinou těla z vody jenom aby jste jí mohl vyfotit a prezentovat ji na Mrku za obdivného potlesku podobně smýšlejících nešťastníků, jste mě úplně volný.
                        Vy se prostě nutně potřebujete účastnit diskuzí napříč tématy, používat rádobyvtipné výrazy typu "svazomasaj" a jin., otravovat ostatní příspěvky které nemají hlavu ani patu, jste typický rybář z obýváku, o rybách víte hovn. , výsledky vašeho lovu 2x hovn. o to víc jste aktivní v plácání blbostí.
                        Pokud by jste chtěl dále reagovat odpovězte prosím na otázku proč štiku kterou máte v profilu vystrkujete před objektiv foťáku?? Jako že bude vypadat větší?? Vy jste kaprař??

                          Nu.x.a. - Profil | Ne 6.10.2013 12:53:54

                          šmudla007 >> zřejmě nějakej postarší lešenář,kdyby to šlo tak bych jim sem zakázal i nakukovat..

                            Nšmudla007 - Profil | Ne 6.10.2013 12:08:31

                            Bublas >> za takovéto typy příspěvků odměňuji automaticky červenou. Děkujeme za váš zájem o problematiku ryba kamarád nebo ryba žrádlo.
                            Hezký den vespolek.
                            Omega 3 jsou důležité pro rozvoj mozku, některým zřejmě chybí a pak se to projevuje neblahými výlevy nevalné kvality.

                              Nsplavek - Profil | Ne 6.10.2013 11:39:44

                              Bublas >> Kolego napadalo tě v tvém rohorlení,že to co jsi tu napsal sedí i na tebe??!!!

                                NMrKos - Profil | Ne 6.10.2013 9:01:35

                                Rybovrah 1 >> ještě bych doplnil jednu včerejší fotku, protože mezi řádky jsem vyčetl váš určitý zájem u toto problematiku

                                to jako pro pořádek

                                  NBublas - Profil | Ne 6.10.2013 8:56:58

                                  Rybovrah 1 >> Ty se cejtíš bejt hodně důležitej,že?Takej intergalaktický hnisavý vřed jsem dlouho neviděl.Zabijej si ryb kolik chceš,když je to povolený a Ty z toho máš neskutečnou radost,ale musíš se chovat jako dementní kastrol?Však si jen hnusný plesnivý povidlo, který má důvtip a šarm německýho ovčáka po transplantaci hlavy.

                                    NMrKos - Profil | Ne 6.10.2013 8:47:29

                                    Rybovrah 1 >> děkuji kolego za poklonu... takže je to přesně, jak jsem si myslel

                                    pouhá póza ovce stáda, ale ve skutečnosti nic jiného, než obyčejný průměr

                                      NLab - Profil | Ne 6.10.2013 7:13:20

                                      Rybovrah 1 >> Právě stavím novou udírnu.............Tam by to taky šlo :-))
                                      A znáš to.Když je hlad.....

                                        NRybovrah 1 - Profil | Ne 6.10.2013 7:06:08

                                        Lab >> Tahle hrouda sádla by se dala akorát tak vyškvařit ale co stím?

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue