Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

dada11 - Profil | So 5.10.2013 23:11:15

Rybovrah 1 >> Místo do masařského jádra je dej do kaprařiny nebo můj lov. To by byl teprv mazec :-).

    Lab - Profil | So 5.10.2013 22:42:16

    Rybovrah 1 >> Dovol,abych ti poněkud oponoval.Proč hnus?Pro někoho s mou představivostí je ta fotka ideální.Já osobně už vidím tvůj oblíbený šroubovák zatnutý těsně za hlavu,ty krásný podkovičky,pánev plnou tuku.....Doprčic,a já nemám čas jít k vodě!!!!!!!!!!!:-(((((((((((((((()

      Rybovrah 1 - Profil | So 5.10.2013 20:36:24

      Omlouvám se kolegům konzumentům(masařům) za předchozí foto. Takovéhle fotky do Masařského jádra opravdu nepatří, je to hnus!!

        Rybovrah 1 - Profil | So 5.10.2013 20:29:33

        MrKos >> Zdravím pane kolego, ochránče rybiček, milovníku přírody, fotografe hříbečků a užovek, ušlechtilý člověče.
        Tak už jste mě odhalil, já se celou dobu vydával za poměrně úspěšného lovce, používal fotky někoho jiného a vy jste mě usvědčil a odhalil. Ano přiznávám se, jsem lovec násaďáků a mojí největší touhou je chytnout rybu delší než 55cm.
        No dost bylo žertů, to co tuze rád uvidíte je mě úplně šumák, to čeho se obáváte je mě šumák dvakrát.
        Pošlu vám fotku kapříka(vy jako znalec dozajisté odhadnete jeho velikost např dle listu na hladině) a vy mě na oplátku pošlete fotečku nějaké pěkné houbičky(hříbky vám docela jdou s rybkama to bude horší že). Děkuji za fotečku hříbečka.

          MrKos - Profil | So 5.10.2013 8:52:51

          Rybovrah 1 >> pane kolego svazomasaji, tuze rád uvidím fotku vaší letošní docházky (revíry vidět nepotřebuji) a tam jednoho kapra 60+ vedle druhého kapra 60+ ... obávám se, že zdejší čtenáře pouze lakujete a ve skutečnosti převážně chytáte obyčejné a hloupé násaďáky mezi 45 a 55

          podobně jako každá zdejší ovce ze stáda

            dada11 - Profil | Pá 4.10.2013 21:21:18

            vydra1 >> Tak na to bych se podíval rád :-). To by muselo bejt opravdu zajímavý.

              vydra1 - Profil | Pá 4.10.2013 21:19:10

              u.x.a. >> Ale jo to je pravda, člověk je od přírody lovec. Mě jen pobavila ona myšlenka kterou sem napsal.

                Rybovrah 1 - Profil | Čt 3.10.2013 19:36:37

                Dóla >> Jak už jsem někomu vysvětloval, vostře nabroušený šroubovák protne rybí míchu jako nůžky papír, nůž stojí za hovn. .

                  u.x.a. - Profil | Čt 3.10.2013 19:26:19

                  vydra1 >> lov je lov...C&R je totální nesmysl..

                    vydra1 - Profil | Čt 3.10.2013 18:30:50

                    u.x.a. >> No bylo by dost zajímavý pozorovat CaR nimroda jak drží v náručí živýho kňoura a něžně ho pusinkuje :-))

                      Dóla - Profil | Čt 3.10.2013 17:59:51

                      Rybovrah 1 >> My nemáme udírnu, takže tento rok kapříky jen v troubě nebo na grilu v alobalu. Je to velká lahoda. Tak ať Ti berou a ať Ti chutná. Jo a ještě dotaz. K čemu je ten šroubovák na jedné Tvé fotce??

                        Rybovrah 1 - Profil | Čt 3.10.2013 9:41:33

                        Dóla >> Rybky jdou standartně, je to spíš o tom že tuhle sezonu jsem propadl kouzlu uzených ryb. Takže z vesela mastím kapříky a protahuju je studeným kouřem. Candoš se na uzení moc nehodí, duhák je o hovn.(málo masa), takže hlavní lovnou rybu této sezony je kapr. Chce to ovšem trochu větší cca 60+, maj optimální procento tuku ve svalovině(ani suchý ani tučný), to je lahůdka. Nejvíc mě baví zhovadilé názory trotlíků kaprařů hlásající že velký kapr není k jídlu. Před 14dny jsme udili 11kg a dle mínění konzumentů to byla nejlepší uzená rybka sezony, chce to ale pomalu a studeným kouřem.
                        Kapříky docela umím, koule si dělám sám už od dob kdy pro většinu zdejších "sportovních kaprařů" byla vrcholem ryb. umění srkačka a rohlíkáč.

                          Dóla - Profil | Čt 3.10.2013 8:55:56

                          Rybovrah 1 >> A co ryby? Jak to jde?

                            Rybovrah 1 - Profil | Čt 3.10.2013 0:01:01

                            u.x.a. >> No jo myslivci to je jiná třída, tam se na pár kapek krve nehledí, tam není pro hošany(sportovní kapraři) místo. Hezký fotečky, jestli je ale objeví pan šéfredaktor půjdou na něj mrákoty a bude si muset okamžitě vzít čípek.
                            Já jsem si dal o víkendu taky trochu myslivosti, aneb kachnička pečená, s hříbkovou omáčkou. Hodil jsem jim pár rohlíků a pak je přiklopil podběrákem. Tahle blbka tam zůstala, trochu víc práce se škubáním ale za ty prachy, luxusní kulinářský zážitek.

                              u.x.a. - Profil | St 2.10.2013 22:56:27

                              jsou to tradiční fotky myslivosti,v myslivosti to ani jinak nejde, tam na žádné pusinkování nikdo není zvědavej...

                                u.x.a. - Profil | St 2.10.2013 22:52:57

                                a ještě jedna

                                  u.x.a. - Profil | St 2.10.2013 22:52:29

                                  u kolegů myslivců jedou úplně jinej level dám sem nějaké fotky z myslivosti,takové fotky v kapřím světě v rybím provedení určitě nuvidíme...

                                    dada11 - Profil | St 2.10.2013 19:50:56

                                    A přitom je kapr tak zdravej :-). http://www.trebonskykapr.cz/kapri-maso

                                      Obrtlik - Profil | St 2.10.2013 19:48:46

                                      Přesně tak, souhlasim s Rybovrahem, rybu si dam k držce jedině když ji chci sežrat,a ne se olizovat s kaprem.

                                        Rybovrah 1 - Profil | Út 1.10.2013 23:25:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Mikšík- jen jednou >> Ale pochopil jsem, spíš si myslím že jsi nepochopil ty.
                                        Nefotím a nedělám aranžmá kvůli pocitu krásna ale jako kontraprodukt všem těm hovadům pusikujícím kapříky a prezentující se fotečkami ze zasněnými pohledy na jejich hlavičky.
                                        U mých fotek neplatí ani tebou vytýkaná "základní úcta k živému tvoru" neboť zásadně fotím jenom rybí mrtvoly ale mimo Mrk jsem úplně v poho(dnes jsem např. pomohl starý babičce s nákupem).

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue