Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

Nmlaďoch - Profil | Pá 3.12.2010 10:46:36

metal >> odmysli si tedy silnici a domysli si např.mariáš,tam se podvádění řeší rychle a stručně,myslím,že by jsi se rychle naučil šlapat brázdu

    Nsmradzjzd - Profil | St 1.12.2010 23:08:51

    Máte zde chlapci málo fotek, jednu starou z MRKu sem překopíruji

      Nmrazoun - Profil | St 1.12.2010 23:03:43

      šedý pes - 1.12.2010 22:56:29 >> No bohužel vás je taky jak s....., ale to je těžké pochopit. Ty úspěšnej rybáři")))))

        Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 22:56:29

        mrazoun >> neboj bývám poměrně úspěšný rybář a kaprů je všude jak sraček.

          Nmrazoun - Profil | St 1.12.2010 22:52:24

          šedý pes - 1.12.2010 22:38:59 >> Kuchej dokud máš co frajere!

            Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 22:38:59

            mrazoun >> já kuchám doma.

              Nmrazoun - Profil | St 1.12.2010 22:36:48

              šedý pes - 1.12.2010 22:24:09 >> Překlep, ale to je jedno. Já se vysírat nepotřebuju asi podle sebe soudím tebe co! Já rádši budu u vody jenom čumět než abych kuchal jednu rybu zadruhou.Seš fakt frajer"))))

                Nmrazoun - Profil | St 1.12.2010 22:24:18

                mlaďoch >> Koukni se pár fotek zpátky a pak snad pochopíš, že tohle co tu píšeš je totální kravina. Myslím si, že lidi jako teanch si odnesou od vody tolik, že si nedovolím ani tipovat a tady jich je. Nejde jenom o kapra.Kup si za tři litry dvě prasata a vykrm si je. Třeba potom nebudeš potřebovat tolik ryb na pekáč.

                  Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 22:24:09

                  mrazoun >> máš pravdu, "nelíbÝ" se mi diskutovat s hlupáky, kteří neovládají tak elementární záležitost, jakou je pravopis. Po tom, kolik si kdo vezme kaprů, je tobě kulový, myslím, že ty k té vodě stejně chodíš jen čumět a vysírat.

                    Nmrazoun - Profil | St 1.12.2010 22:08:12

                    šedý pes - 30.11.2010 23:04:40 >> Do mojí karty ti nic není. A jestli se ti nelíbý, že tady napíše někdo svůj názor, kterej zrovna není stejnej jako ten tvůj tak sem nelez ty! Jo a kdyby si každej rybář vzal 730 kaprů do roka tak to už by jsme k vodě fakt chodili jenom čumět naštěstí tolik borců který by je chytli s vaší krevní skupinou moc není. Já se nevysírám jen vyjadřuju svůj názor

                      Nmetal - Profil | St 1.12.2010 21:10:13

                      šedý pes - 1.12.2010 20:38:54 >> Zrovna ty někomu říkej aby se choval slušně, ty kterej to zřejmě neumíš .........

                        Nmetal - Profil | St 1.12.2010 20:53:38

                        Tichej >> Ano urážím, ale pouze toho kterej uráží mě a to je Šedý pes , tady má plnou hubu slušnosti a rozhazuje tady sprostá slova jako seno ... přeně jako to napsal pod tvojím zápisem, když neví kudy kam tak začne uráže.

                          NTichej - Profil | St 1.12.2010 20:40:00

                          metal >> jsm jakej jsem -ber nwbo nech ležet :-)..........urážíš a rejpeš do koho chceš-tohle jsou tvoje slova ,určená sice někomu jinému,ale krásnej důkaz jak si odporuješ.Konáš sám to co jinejm zazlíváš.sám urážíš a rejpeš :-)

                            Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 20:38:54

                            metal >> ty vůbec nevíš která bije, ale uvědom si, že když jsi se vetřel do ČRS, přijal jsi nějaká pravidla, stejně jako ostatní členové, nikdo tě k tomu nenutil, ty jsi s nimi vstupem souhlasil. Jejich porušováním se chováš jak rozjívený parchant, který si chce vyvzdorovat zmrzku. A taky máš zhruba tolik rozumu. Nasrat, nasrat a vyrazit.

                              Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 20:34:44

                              MrKos >> to je tvůj názor, ale pokud ho chceš mít jako závazné pravidlo, musíš jinam. Podle mého názoru by se měly zpoplatňovat jednotlivé docházky k vodě, protože ortodoxní C&R, neustále nevezení u vody, poškodí daleko více ryb, než běžný rybář zmasí.

                                Nmetal - Profil | St 1.12.2010 20:32:05

                                šedý pes - 1.12.2010 20:29:06 >> Takové občena jako ty náš stát potřebuje, drž ústa a krok a nevyjdi za stáda ... ty jsi prostě bezchybný a nikdy a nic neporušuješ o nějaké soustasnosti nemůže být ani řeč , sám tomu nemůžeš věřit.

                                  Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 20:29:06

                                  metal >> no přinejmenším se nechová slušně ke svému rodnému jazyku. Slušný občan, když něco poruší, nechlubí se tím, a pravidla neporušuje vědomě a soustavně.

                                    NMrKos - Profil | St 1.12.2010 20:26:46

                                    šedý pes - 1.12.2010 20:21:49 >> podle mého skromného názoru drancování a masařina začíná v okamžiku kdy si lovec přivlastní za rok víc ryb než kolik za povolení k lovu zaplatí takže v našem kraji ( povolenka 750.- ) jsou to buďto dva kapři nebo jeden dravec

                                    kolegové kteří dokonce níže připomínali jakési " náklady na rybařinu " a nebo argumentovali stylem " nelíbí se ti to nečti " jsou už dokonce o několik řádů dál než kolegové uvedení na začátku mého příspěvku

                                      Ntomsa - Profil | St 1.12.2010 20:24:38

                                      V této otázce je mi jedno jestli jste kapra sežrali nebo sežraly. Napište kolik a jak velké, to je oč tu běží.

                                        Nmetal - Profil | St 1.12.2010 20:24:34

                                        šedý pes - 1.12.2010 20:21:49 >> Jasný ty jsi ten slušný občan co nikdy nic neporušil a chová se jak mu zákon a RŘ přikazuje. A to jako znamená když někdo napíše hrubku že se nechová slušně ???

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue