Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 20:21:49

metal >> kodex respektuji, stejně jako, narozdíl od tebe, RŘ a pravopis. Považuji to za součást slušného chování.

    Nmetal - Profil | St 1.12.2010 20:18:06

    šedý pes - 1.12.2010 20:15:33 >> proč by ti to nedovolil, stejně si píšeš co chceš, urážíš a rejpeš do koho chceš a tohle tě zaství ........ ???

    pravopiss mě vůbec netrápí, vzdělání mám potvrzené a to je další důkaz že nevíš kudy kam ...

      Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 20:17:33

      metal >> a malou připomínku, píše se v tomto případě "došlY" - argumenty. Tvůj pravopis lehce připomíná pravopis nevzdělance.

        Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 20:15:33

        metal >> ty jdi kam patříš. Kodex mi nedovolí to specifikovat, ale asi to víš sám.

          Nmetal - Profil | St 1.12.2010 20:04:39

          šedý pes - 1.12.2010 19:37:01 >> došli :-))))) jdi si diskutovat se sobě rovnými :-))) ty petice jedna

            Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 19:37:01

            metal >> nedošly, jen mě to nebaví, ale ty wostrej a moderní budeš, teď jen začni volat po peticích za čtyřiadvacítku, K-50, lov na tři, čtyři, nebo pět klacků, případně vymysli něco novýho, třeba nonstop na tři za příplatek k povolence. Odcházím diskutovat s normálními.

              Nmetal - Profil | St 1.12.2010 19:32:44

              šedý pes - 1.12.2010 19:28:09 >> ti došli argumnety rychle, vidíš ani nedoveděš oponovat a ani sám nevíš jak vlastně takovej wostrej a moderní vypadá.

                Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 19:28:09

                metal >> hele, to nemá smysl, tohle jádro ti nesvědčí, tak se běž projevovat ke svejm a je klid, já na to mám jinej názor a je neměnnej.

                  Nmetal - Profil | St 1.12.2010 19:24:53

                  mlaďoch >> další geniální srovnání silnice - ryby

                    Nmetal - Profil | St 1.12.2010 19:24:04

                    šedý pes - 1.12.2010 19:16:42 >> neviděl jsi jet krmítkáře a lovce candátů přez čáru ?? tak to jsi toho teda moc neviděl, to se namě nezlob ...., netvrdím, že to dělaji všichni a tudíž nehážu všechny do jednoho pytle jako to děláš ty ....... jestli má někdo kapra v saku přez noc kvůli focení tak je to pouze jeho problém kterej poukazuje nato oco jim doopravdy jde, o fotku a né o rybu ....
                    ale zase si myslím, že je menší zlo dát rybu do saku než ji uvázat na provaz za hubu. třetí prut si v noci může nahodit každej, pokud zaním nestojí RS , bylo by možná lepší kdyby se povolil celoroční lov nonstop a RS nechytala ta co jedou přez čáru ale ty co dělají přestupky typu - tři klacky , sakování, bordel na břehu ........

                      Nmlaďoch - Profil | St 1.12.2010 19:16:57

                      metal >> zvláštní přístup,to je jako když na silnici někteří jedinci soustavně porušují pravidla,tak já je taky můžu porušovat,omluva hodna žáka 1 třídy ZŠ,pro dospělýho chlapa je to hloupá výmluva

                        Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 19:16:42

                        metal >> krmítkáře jsem jet přes čáru neviděl, lovce candátů taky ne, to spíš kaprařskej třetí s rybičkou (co kdyby) se máchal celou noc. Neříkám, že ty sakuješ, ale spousta wostrejch ano, ryba není zapsaná, pokračují v lovu a vymlouvají se na focení. Kdoví, jak to je, ono když se odveze, už se nic nedokáže. Sumcaře žádný neznám, tak je neřeším.

                          Nmlaďoch - Profil | St 1.12.2010 19:14:39

                          mrazoun >> za 3 litry si koupím celý prase nebo 2 vypěstuju,v prvním případě se bude jednat o cca 120kg živý váhy,v druhým o cca 250kg živý váhy.kolik rybářů se najde,kteří odnesou od vody 120kg kapra za rok????

                            Nmetal - Profil | St 1.12.2010 19:10:44

                            šedý pes - 1.12.2010 19:03:12 >> ano ryby týrá jenom kaprař, apropó jak se vlastně honí ego ??? drancování podle mě znamené to , když si rádoby rybáří odvážejí od vody více než mají povoleno RŘ...... a vychytávání násady po nasazení které se děje naprosto běžně a za přihlížení RS. mám to štěstí že sak ani nevlastní tudíž nesakuji, denní dobu budu porušovat dokud jí budou porušovat sumcaři, lovci candátů,krmítkáři a jiní a tudíž nevím jestli je to spacialita pouze wostrejch a moderních.............

                              Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 19:08:04

                              sedlo >> já jsem sám se sebou spokojený, ale u tebe tomu zřejmě tak není, koneckonců by jsi k tomu ani neměl mít důvod.

                                Nsedlo - Profil | St 1.12.2010 19:05:11

                                šedý pes - 1.12.2010 18:47:04 >> měl by si prozkoumat sám sebe...evidentně něco nehraje

                                  Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 19:03:12

                                  metal >> no mě zase serou lidi, co jsou schopni pro honění si vlastního ega udělat cokoliv, včetně přestupků proti RŘ a vlastně bezdůvodného týrání živých tvorů, o kterých tvrdí, že jsou jejich kamarádi. A co podle tebe znamená drancování vod? Pokud si kdokoliv, z oprávněných k rybolovu, ponechá úlovek v souladu s RŘ a BP, pak nemůžeš o drancování mluvit. Naopak k drancování docházelo na Labi při zarybňování soukromáků a to nebyli běžní rybáři, ti trofejáky cíleně neloví. Dále za drancování považuji "sakování za účelem focení", lov mimo stanovenou denní dobu lovu a další speciality wostrejch a moderních.

                                    Nmetal - Profil | St 1.12.2010 18:52:01

                                    šedý pes - 1.12.2010 18:47:04 >> prosimtě napiš mi přeně jak to poznáš a nepiš věci napolovic, fanaticky nic neprosazuju jen mě serou nenažranci kteří drancujou vody, proto jsem pro pouště VŠECH ryb , samozřejmě vše s rozumem ............

                                      Nšedý pes - Profil | St 1.12.2010 18:47:04

                                      metal >> já jsem tě nikdy nezkoumal, to musíš vědět sám, ale fanatické prosazování a vnucování C&R, zejména u kaprů, je jednou z charakteristických vlastností wostrýho a moderního.

                                        Nmetal - Profil | St 1.12.2010 18:41:37

                                        šedý pes - 1.12.2010 18:40:01 >> a už mi konečně vysvěstlíš jak se pozná wostrej a moderní, jestli mezi ně tedy patřím nebo ne, nebo zase neodpovíš jako vždy ...........

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue