Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

šedý pes - Profil | St 1.12.2010 18:40:01

metal >> opovrhuji pouze wostrými a moderními kapraři, normálních si vážím a kamarádím s nimi. Koneckonců, býval jsem v jistě etapě svého života jedním z nich. A fotku do karty si opravdu můžu dát jakou chci.

    metal - Profil | St 1.12.2010 18:16:34

    šedý pes - 1.12.2010 17:31:23 >> ale vtíráš a furt a nejlepší natom je když člověk co opovrhuje kaprařema si dá do karty fotku s trofejákem :-))) to je dobrá stupidita :-)))

      Aldes - Profil | St 1.12.2010 18:04:13

      chce se mi z týhle diskuze BLEJT.

        šedý pes - Profil | St 1.12.2010 17:31:23

        metal >> nechci toho mnoho, jen aby nevysíral, může si přečíst název diskuse, já se mezi wostrý a moderní taky nevtírám.

          metal - Profil | St 1.12.2010 17:24:34

          šedý pes - 1.12.2010 17:22:33 >> teda ty seš ale wostrej, co chceš na veřejnym webu .............

            šedý pes - Profil | St 1.12.2010 17:22:33

            sedlo >> zalez k wostrejm a moderním a sem se vůbec necpi, kaprošuku.

              sedlo - Profil | St 1.12.2010 17:17:19

              šedý pes - 30.11.2010 23:04:40 >> Toť slovo inteligenta...

                šedý pes - Profil | Út 30.11.2010 23:04:40

                mrazoun >> jsi tady dva dny, kartu vyplnit neumíš, ale chytrej jsi za deset wostrejch a moderních, když se ti to nelíbí, tak sem nelez, a hlavně nevysírej, každý má nárok na 730 kaprů do roka (v přestupných letech na 732).

                  barbar - Profil | Út 30.11.2010 23:00:04

                  pouzy >> Z výlovu.

                    pouzy - Profil | Út 30.11.2010 21:31:31

                    barbar >> To si zapřách a nebo z výlovu,že to je tak hezky do páru.

                      mrazoun - Profil | Út 30.11.2010 21:26:17

                      Tichej >> No když se podívám na některý názory a fotky tak tam žádnou nadsázku nevidím a humorné mi to teda opravdu nepřijde a myslím, že nejsem sám! Náklady v rybařině :)))))))) a s prasatama bych tady srovnával asi někoho jinýho než kapra.

                        Tichej - Profil | Út 30.11.2010 18:29:41

                        barbar >> a budou hodýýý :-))

                          barbar - Profil | Út 30.11.2010 17:25:53

                          Dlouho nebylo žádné foto.

                            Tichej - Profil | Út 30.11.2010 13:06:51

                            mrazoun >> :-)) aaa zase jeden kaprofil
                            bude dobře až takovejch lidí jako ty ubude,neb ten kdo nemá smysl pro humor a nadsázku má smutnej život :-))pokud bych měl propočítávat náklady v rybařině na váhu chycených ryb, tak věř tomu,že by těch ryb odnesenejch od vody muselo bejt mnohonásobně víc než si odnesu.
                            A tací jako ty si můžou říkat co chtěj kapr je prostě v rybníkářství stejný jako v zemědělství prase :-))

                              mrazoun - Profil | Po 29.11.2010 22:51:53

                              Tichej >> bude dobře v Česku až lidi jako vy přestanou kapra srovnávat s vepřovým. I když to vlastně ani nemůžete vepřový si musíte v krámu koupit, ale kapr stojí jednou za rok tři litry a hurá žerem co hrdlo ráčí hlava nehlava. Trošku rozumu by bylo na místě

                                tomsa - Profil | Út 23.11.2010 21:27:12

                                Škoda, že jsem dnneska neměl foťák. Soused mne na jaře prosil ať mu půjčím jeden malý rybník, že si tam přesrok nachytá pár kapříků na vánoce. Dneska ho slovil. Vezl dvě kolečka plné kaprů a amurů mezi 50-70cm odhad.
                                Tomu říkám MASAŘKA

                                  metal - Profil | Po 22.11.2010 20:23:55

                                  šedý pes - 22.11.2010 20:17:07 >> hmm je vidět že jsi to asi nepochopil, tam nešlo oto co jsi a co ne, ale otu pointu ......... tak nic, sem myslel,že tohle ti docvakne

                                    šedý pes - Profil | Po 22.11.2010 20:17:07

                                    metal >> smažka jsem nikdy nebyl a vyléčenej alkoholik nejsem. Co je to porfík? To je nějakej vyšší level kapraře?

                                      metal - Profil | Po 22.11.2010 20:06:32

                                      šedý pes - 22.11.2010 19:58:47 >> nevíš co --- vyléčenej alkoholik, vyléčená smažka a šedý pes :-))))

                                        metal - Profil | Po 22.11.2010 20:00:18

                                        šedý pes - 22.11.2010 19:58:47 >> nechtoho ty --- viš kdo je prej nejhorší ???

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue