Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

NKocháč - Profil | Út 26.10.2010 19:56:03

Lenokruda >> debile

    Nkritik - Profil | Út 26.10.2010 19:17:46

    Lenokruda >> Jasný.Pak sem ty fotky naper, jak je řežeš kudlou.A nezapomeň na kuklu, HRDINO :-D D

      NLenokruda - Profil | Út 26.10.2010 19:15:21

      kritik >> Tak to si piš že sumci tak dopadli,ale letos slabota od 80 po 120 jen čtyři kousci.Teď už jdu po candátech a štikách.Třeba budou další fotky.

        NLenokruda - Profil | Út 26.10.2010 19:06:28

        richi69 >> To mám mět na sobě oblek když lije a všude je bahno?Navíc zima.Učel světí prostředky.Hlavní je teplo a né se třepat kosou.

          Nkritik - Profil | Út 26.10.2010 18:29:00

          Tichej >> Blbost.Ty fotky ukazují pouze na jednoho ubožáka a na jeho přístup k rybám a rybařině.Stejně tak by dopadli sumci, candáti nebo štiky.Masajský howado.

            NTichej - Profil | Út 26.10.2010 18:24:37

            bude dobře v Česku až všichni pochopí, že kapr je stejně jako prase jen produktem živočišné výroby :-) a nejní třeba ho stavět na roveň božstvu

              Nrichi69 - Profil | Út 26.10.2010 17:47:39

              Lenokruda >> tvoje oblečení na poslední fotce hovoří za vše...

                Nsmradzjzd - Profil | Út 26.10.2010 17:46:39

                Otázka zda je duševní porucha sežrání ryby, nebo její opakované chytání hovoří jasně.
                Stačí se podívat do historie lidstva a vidíme současný degenerativní vývoj společnosti.
                Je vidět, že se blížíme k úplnému konci vývoje

                  Nmpmaik - Profil | Út 26.10.2010 17:44:35

                  Lenokruda >> Konkrétně tam třeba ne , ale ty jsi to napsal tak ,,že na řece K70" není . Někdo to mohl špatně pochopit .....

                    Njarda 2004 - Profil | Út 26.10.2010 16:59:19

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ano souhlasím. Záchodové krve prolití je známé jak hlad v Somálsku:-))

                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 26.10.2010 16:57:38

                      jarda 2004 >> každý má základní míru vkusu někde jinde

                        Njarda 2004 - Profil | Út 26.10.2010 16:57:19

                        placew >> Fakt jó. No te´t jsi mne dostal až to zvládneš za pět vteřin budeš mázák rouro.

                          Nplacew - Profil | Út 26.10.2010 16:56:00

                          jarda 2004 >> vies aky je v tom rozdiel trubka? Bolenik bol v mojich rukach asi o 10s dlhsie ako by bol obycajne keby sa nefotil.

                            Njarda 2004 - Profil | Út 26.10.2010 16:54:20

                            placew >> No tak vidíš šmoulo že to jde. Ten prst to ti půjde samo základ máš sice musíš mít dlouhé ruce aby bylo pozant co to je za mřenku ale na začátek pohoda.

                              Nplacew - Profil | Út 26.10.2010 16:52:54

                              jarda 2004 >> nie, ten bolenik bol chyteny v noci, tak som ho dal do rana do sietky, rano som sa pekne obliekol, narazil na hlavu klobuk (aby som na foto dobre vyzeral), vliezol do vody a za slabu hodinku-dve som s nim urobil nejakych slabych 350 fotografii. Ved ja ryby nejdem, ja som chyt a pust! hadam mi to odpustis. Ja viem, nema moj prst v ritnom otvore, ale hadam mi prepacite tu nedokonalost, ze moje ruky nie su skryte za jeho ziabrami a v jeho riti :)

                                Njarda 2004 - Profil | Út 26.10.2010 16:48:21

                                placew >> Jasně a na fotce v kartě jistě stojíš v oleji a na natažených rukách máš štrůdl že.

                                  Npouzy - Profil | Út 26.10.2010 16:47:13

                                  placew >> Máš naprostou pravdu,všeho moc škodí.

                                    Njarda 2004 - Profil | Út 26.10.2010 16:47:00

                                    metal >> Je normální že si člověk veme rybu ale tohle pojízdné řeznictví spíš poukazuje na duševní poruchu ale nejsem lékař tak nemohu soudit.Každopádně odhaduje že cena ryb byla řádně vypočtena a oznámena v domácnosti jak že to ten náš chlapák je zas šíkovnej.

                                      Nplacew - Profil | Út 26.10.2010 16:45:08

                                      jarda 2004 >> veru, ucta by bola ubozkavat ho k smrti po pas vo vode v tricku so znackou nejakeho vychyteneho vyrobcu smradlavych guli, hlavou pekne naklonenou na bok a prostrednikom v ritke, pravda? :)

                                        Nmetal - Profil | Út 26.10.2010 16:44:34

                                        jarda 2004 >> Jen jim dej, i když jsou lidi které asi nezměníš :-((((

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue