Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

Njarda 2004 - Profil | Út 26.10.2010 16:43:25

No ryby se jedí lidé jsou nenažraní a kodex MRKu dostává na frak.
č.10 Kodexu zní-V textu a na svých fotografiích dodržujte základní míru vkusu a úcty jak k živým, tak i k mrtvým rybám.

A některé fotky kde podříznutý kapr krvácí a ještě sebou buší není zrovna úcta k rybám. Ale to je z fotek snad jasné i lidem co ryby konzumují normálně a né že si rybařinu počítají do rodiného rozpočtu.

    NLenokruda - Profil | Út 26.10.2010 16:41:52

    mpmaik >> Tam opravdu K70 není.Kdyby bylo tak jdou zpět a vodnesou to ti prckové.

      Npouzy - Profil | Út 26.10.2010 16:40:06

      Co by to měnilo na věci,když by je člověk potkal u vody,to by je jako zmlátil či co?Je to jen jejich věc.

        NStaroch - Profil | Út 26.10.2010 16:37:00

        Hlavně jsou to velcí hrdinové, skoro všichni mají anonymní karty. Asi se bojí, aby jě někdo u vody nepoznal.

        Martine, nechtělo by to trochu zpřísnittu registrací????

          Njarda 2004 - Profil | Út 26.10.2010 16:36:37

          Tak koukám že se lidé mají dobře jídla dost masa dost tak bych trošku ubral na platech když se máme tak dobře né.

            NHermis_s - Profil | Út 26.10.2010 16:29:13

            Lenokruda >> pfuj cunata,cpat se starym masem.I ve Vodnanech ti reknou,ze nejlepsi kaprik na jidlo je kolem 2-3 kil.Ja zbastil za svuj zivot par kapru kolem 70 ti a ze by to byla nejaka hitparada...

              NŘahuk - Profil | Út 26.10.2010 16:26:18

              chce se mi z Vás Blejt Zmrdi!!!!

                Nmpmaik - Profil | Út 26.10.2010 16:24:02

                Lenokruda >> Nechci se vyjadřovat k ničemu , jen taková drobnost...... K70 je i na řece !!!! To nemá nic společného s tím jestli je to řeka nebo jezero .....

                  NLenokruda - Profil | Út 26.10.2010 16:21:19

                  MD-Carp >> Ve dvou už seš spokojenej?Kolega nechtěl byt uváděnej.

                    NMD-Carp - Profil | Út 26.10.2010 15:26:01

                    Lenokruda >> A co počet ulovených ryb za tři dny 10kusů to ti příjde normální a v souladu s RŘ?Masařko.

                      NKocháč - Profil | Út 26.10.2010 15:19:10

                      Lenokruda >> Úplně zbytečná provokace.

                        NLenokruda - Profil | Út 26.10.2010 15:09:40

                        MD-Carp >> Člověče co meleš o RŘ na řece není K70 a další je že pokud nemá nad 50cm tak je vracím vodě.

                          NLukeS - Profil | Út 26.10.2010 14:44:42

                          Lenokruda >> můžu potvrdit že ti kapři nad 70,80 sou na uzení super,skoro bez kostí se to baští jinak:-)

                            Nplacew - Profil | Út 26.10.2010 14:44:09

                            MD-Carp >> vsak prave, ryb ubuda, treba masit kym sa da, hlavne kapre, bez ohladu na velkost. Ale u kapra sa pod 35cm velmi neoplati ist, to ani nie je z toho vela masa, jedine ze na salat.

                              NMD-Carp - Profil | Út 26.10.2010 14:10:16

                              Lenokruda >> Srabe za kukličkou to se to schovává a drancujou revíry za pár let budeš sedět u vody a nadávat že nemáš co zmasit!!!!!!!!!!Bohužel takových jako jsi ty je u nás hodně a RŘ vám nic neříká,doufám že na tebe taky dojde a někdo ti to u vody spočítá!! S pozdraven at ti neberou Martin.

                                Ntomsa - Profil | Út 26.10.2010 14:05:44

                                Lenokruda >> Vždyť toho není tak moc. 2x2 řízky dva pravé a dva levé. Blahopřeji.

                                  NLenokruda - Profil | Út 26.10.2010 13:51:25

                                  Hermis_s >> spousta známejch,tak jdou do světa a něco pro rodinu.

                                    NHermis_s - Profil | Út 26.10.2010 13:24:47

                                    Lenokruda >> Co s tolika kg masa jen z ryb delas?

                                      NCarp II - Profil | Út 26.10.2010 13:10:12

                                      zmasit rybu víc jak 70 mě příde fakt hnus.

                                        NTichej - Profil | Út 26.10.2010 12:41:12

                                        SkulalukS >> tak proč lezeš do otázky která evidentně není tvoje parketa? 90 kapr nejní trofejní ryba neb kapr je produktem masa v jakékoli velikosti :-) to máš stejné jako s čuníky někdo píchne čuníka 100-150 kg a jinej zase 250-300kg já osobně mám větší radost s plotice 35+, sejna 60+,tlouště 55+,
                                        než kapra 70+

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue